CORAZ SZYBSZE TEMPO KOROBOWA

2 maja na gali boksu zawodowego w Las Vegas, której clou będzie rywalizacja Manny Pacquiao z Ricky Hattonem, swój kolejny pojedynek stoczy 26-letni Matwiej "Matt" Korobow (4-0, 4 KO). Rywalem niezwykle efektownie i mocno "bijącego" Rosjanina w zakontraktowanej na 4 rundy walce będzie Amerykanin Rodrigo Aguiar (5-4, 3 KO).

Warto dodać, że były dwukrotny amatorski mistrz świata w swoim kalendarzu ma już zapisany kolejny start. Jeśli zdrowie dopisze, Korobow wyjdzie do ringu 13 czerwca w Nowym Jorku w ramach bokserskiego show z walką wieczoru Miguel Cotto-Joshua Clottey lub 27 czerwca w Atlantic City, gdzie swoich pasów mistrzowskich (WBC i WBO) bronić będzie Kelly Pavlik.

Cała reszta tekstu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: RoyJonesJr
Data: 09-04-2009 10:37:57 
jak sie nie myle to z 3 walki jego ogladalem ,ladnie walczy , bije mocno , dobry technicznie , co najwazniejsze ,dobrze sie go oglada.. wroze mu przyszlosc w boksie zawodowym.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 09-04-2009 12:55:15 
Fakt faktem biję się niezwykle efektownie, a zarazem skutecznie, jak na razie widzę przed nim świetlane perspektywy, to naprawdę solidny prospekt.
 Autor komentarza: splif
Data: 09-04-2009 16:09:21 
Wielki potencjał - na pewno. Skuteczność - także. Ale ostatnia walka - nie licząc świetnego KO - nudna, nie forsował tempa. Sporo gwizdów było słychać o ile dobrze pamiętam. Na tym etapie kariery, z takimi rywalami powinien walczyć w bardziej otwarty sposób. Ale biorąc pod uwagę, że trenuje u Birminghamów - nie ma się czemu dziwić :) Ale na pewno daleko zajdzie.
 Autor komentarza: georgedawid
Data: 09-04-2009 20:29:37 
Narazie walczy z kelnerami. Aleksejew też tak miał.
Napewno kiedzyż będzie mistrzem świata.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.