Archiwum wiadomości z dnia: 2009-03-16

MARCIN SIWY TRIUMFOWAŁ W WILNIE

W Wilnie zakończył się IV Międzynarodowy Turniej im. Dana Pozniaka. Na starcie zawodów stanęło 84 zawodników z 16 państw. W silnej konkurencji bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi polscy pięściarze, którzy zdobyli jeden złoty i dwa srebrne medale.

KOWNACKI WYRÓŻNIONY

Adam Kownacki, młody polski pięściarz, mieszkający na stałe w Nowy Jorku, pokonał w ćwierćfinale lokalnego turnieju Golden Gloves, ubiegłorocznego zwycięzcę Daniela Torresa .

KLICZKO I GOMEZ PEWNI SWEGO

Dziś w Stuttgarcie odbyła się konferencja prasowa przed zaplanowaną na sobotę walką pomiędzy mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC Vitalijem Kliczko i obowiązkowym pretendentem do tytułu Juanem Carlosem Gomezem.

FORREST - ABRAHAM LATEM?

ak informuje witryna boxingnews.com, latem w USA może dojść do pojedynku pomiędzy mistrzem świata wagi junior średniej federacji WBC Vernonem Forrestem i czempionem IBF w limicie 160 funtów Arthurem Abrahamem.