FORREST - ABRAHAM LATEM?

Jak informuje witryna boxingnews.com, latem w USA może dojść do pojedynku pomiędzy mistrzem świata wagi junior średniej federacji WBC Vernonem Forrestem (41-3, 29 KO) i czempionem IBF w limicie 160 funtów Arthurem Abrahamem (29-0, 23 KO). Jeśli negocjacje w sprawie pojedynku zakończą się sukcesem, pokaże go telewizja Showtime.

Tymczasem doniesienia o rozmowach na temat walki Abraham – Forrest mocno zaniepokoiły Sampsona Lewkowicza- agenta dzierżącego od października zeszłego roku tymczasowy tytuł WBC kategorii junior średniej Sergio Martineza (44-1-2, 24 KO), bo według zawartej wcześniej umowy Forrest przed pojedynkiem z Martinezem miał stoczyć tylko jedną walkę- nie później niż 24 kwietnia, na dystansie nie dłuższym niż 10 rund.

Lewkowicz żąda, by Forrest w przypadku podjęcia decyzji o walce z Abrahamem natychmiast zwakował pas WBC.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: waden14
Data: 16-03-2009 15:26:03 
Jeśli Abraham będzie przygotowany do walki z Forrestem jak z Lajuanem Simonem to polegnie. Wyjątkowa jak na niemieckich promotorów odwaga. Posyłanie największej gwiazdy swojej grupy na starego wyjadacza, wielokrotnego mistrza świata ale chyba wiek jednak nie ten i szybkość już nie ta. Wcześniej chcieli walki z Pavlikiem. Pewnie dlatego że Abraham prędzej czy później zmieni kategorię wagową. A jeśli dojdzie do walki Abraham - Forrest to będę kibicował naturalnie Forrestowi i mam nadzieję że pokazałby miejsce w szeregu Arthurowi Abrahamowi.
Pozdro
 Autor komentarza: kierownik
Data: 16-03-2009 15:33:48 
abraham jest poza zasięgiem dla foresta
 Autor komentarza: Stefanwmd
Data: 16-03-2009 18:17:19 
Całym sercem będe za Venomem Forrestem,który jest świetnym technicznie zawodnikiem!
Mam dość tego całego Niemieckiego gówna,a Abracham jak najbardziej się do tego zalicza do grona Chagajewów,Valujewow,Michalczewskich,Erdeiów,Bayerów,Grigorianów...
Szkoda,że Pavlik nie chce walki z Abrachamem,ale on musi wygrać ze 2 walki na przetarcie i dopiero...!
 Autor komentarza: oskarpolo
Data: 16-03-2009 21:20:01 
abraham jest krolem tej wagi,tak jak klitczko w hw !!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.