WOLAK ZAWODNIKIEM DIBELLI ?!

Nieoficjalne źródła podają, że silny amerykański promtor Lou Dibella ogłosi niedługo podpisanie kontraktu z Pawłem Wolakiem (23-1, 16 KO). Po sukcesie jaki odniosła stajnia Main Events wiążąc się z Tomaszem Adamkiem, inni promotorzy postanowili pójść tą samą drogą. Styl walki Wolaka gwarantuje emocje w ringu, a sam pięściarz jest bardzo popularny wśród amerykańskiej Polonii. 

Dibella w ostatnich latach wyrósł na jedną z głównych sił za oceanem. Ma bardzo dobre kontakty ze stacjami telewizyjnymi, szczególnie HBO, której wcześniej był pracownikiem. Jego najbardziej znanymi pięściarzami są Jermain Taylor, Andre Berto i Paulie Malignaggi, których skutecznie doprowadził do zdobycia mistrzostwa świata. Miejmy nadzieję, że do tego grona wkrótce dołączy także polski "Wściekły Byk". Mówi się, że Dibella myśli o skonfrontowaniu Wolaka z Irlandczykiem Johnem Duddym (26-0, 17 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Undercover
Data: 11-03-2009 14:56:26 
Wolak ma potencjał, ale musi mieć dobrego trenera .
 Autor komentarza: Danny
Data: 11-03-2009 15:06:39 
Ciekawie sie robi,Wolak może nie będzie wiodącą postacią ale skóry tani nie sprzedaje.Walka z przereklamowanym Duddum może być ,,strzałem w 10,, Paweł w ,,siekance,,moze zrobic niespodzianke a Duddy jest podatny na haos w ringu.W każdym razie fajna koncepcja walki z Irlandczykiem:)
 Autor komentarza: Expert
Data: 11-03-2009 15:10:46 
Zgadzam się z Tobą Danny. Duddy to zawodnik,który ma skłonności do bójki w ringu. Strasznie dużo zbiera,ale trzeba powiedzieć,że ma strasznie twardą szczękę. W walce ze Smichetem przyjął tyle bomb,a mimo to ani razu nie padł.
 Autor komentarza: jerry
Data: 11-03-2009 15:48:14 
Na pewno taka walka dala by odpowidz ile Pawel jest wart . Duddy jest w przedsionku walk o jakis pas ale nie widze w nim mistrza , za duzo zbiera .
 Autor komentarza: andre
Data: 12-03-2009 03:19:09 
Mysle, ze Pawel moze znokautowac Duddy'ego i to w barzo drastyczny sposob... NI e sadze bysmy mogli oczekiwac zbyt duzo ze strony Wolaka, aczkolwiek fajnie iz jest on na ringu wyznacznikeim polskiej odwagi i dazenia do celu.
Pozdrowienia
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.