REALNA WALKA COTTO-CLOTTEY

Mistrz IBF wagi półśredniej, Joshua Clottey (35-2, 20 KO) oznajmił, że będzie następnym rywalem posiadacza pasa WBO tejże kategorii, Miguela Cotto (33-1, 27 KO). Ich pojedynek miałby się odbyć 13 czerwca, w przededniu dorocznej nowojorskiej parady Portorykańczyków.

Jak twierdzi Ghanijczyk, przedstawiciele grupy Top Rank, reprezentującej interesy obu mistrzów, poinformowali go właśnie, że został wybrany jako najbliższy przeciwnik dla Cotto.

Przypominamy, że zaraz po zdobyciu przez Portorykańczyka tytułu WBO, Clottey oznajmił, że marzy mu się walka z Cotto. Temu ostatniemu - przy tej okazji - obiecał, że go znokautuje!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: zelazo
Data: 08-03-2009 01:17:13 
już nie moge sie doczekać kiedy znowu Cotto zawalczy tylko niepokoi mnie troche spadek szybkości Miguela
 Autor komentarza: KrzychuFR
Data: 08-03-2009 10:43:44 
zelazo po czym wnioskujesz spadek szybkosci ? Po tym ze przez cala walke z Jenningsem biegal wrecz za facetem ktory unikal bliskiego kontaktu z Cotto jak ognia ? Widziales % celnych ciosów po walce ? Wole, sygnalizowane ciosy raczej nie dochodza do celu nie ?
 Autor komentarza: zelazo
Data: 08-03-2009 13:41:37 
miałem takie skromne wrażenie fakt ring był duży i trzeba było pobiegać ale w stosunku do wcześniejszych walk wydaje mi sie że z Jenningsem widziałem większość jego walk :) mam nawet z 15 i stąd moje zdanie :) pozdrawiam
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.