10. ZWYCIĘSTWO DANIELA URBAŃSKIEGO

22 lutego w Berlinie odbyła się gala boksu, na której kolejną zawodową walkę stoczył Daniel Urbański (10-4-2, 2 KO). Polak pokonał przez TKO w 3. rundzie Czecha Radka Janouska (0-8, 0 KO).  

24-letni szczecinianin podlega aktualnie pod grupę promotorów Box Gym Berlin, a na co dzień trenuje w Bokserskim Klubie Sportowym Skorpion Szczecin pod okiem trenerów Karola Chabrosa i Marcina Stankiewicza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kryspin
Data: 25-02-2009 22:52:43 
Witam ,mialem okazje boksowac z Danielem jeszcze w amatorstwie,i nie stety musiałem wtedy uznac jego wyrzszosc.Swietny technik,ogromna precyzja i sila ciosu.Wielki SZACUN TEN CHLOP DALEKO ZAJDZIE!!
 Autor komentarza: Arti
Data: 25-02-2009 22:58:14 
rywal widze, ze z najwyzszej polki... ale mimo to zycze Danielowi powodzenia w dalszej karierze :)
 Autor komentarza: dikembemutombo
Data: 26-02-2009 01:28:57 
Bilans o niczym nie świadzczy patrząc na rywali ale to tak jak z każdym polskim bokserem. Nie podoba mi się kreowanie na gwiazdę Kosteckiego i ogólnie wielu innych zawodników patrząc nie na ich bilanse a na przeciwników. Posługując się portalem boxrec zauważyłem, że Dawid Kostecki stoczył 5 pojedynków z średnimi zawodnikami a poza tym nic. Bonin walczył z pewnym węgrem który miał bilans 0 - 27. Żenada. Więc apeluje, nie posyłajcie na eliminator Kosteckiego bo będzie po nim i jego karierze. Niech lepiej do końca kariery walczy z zawodnikami z takimi dobrymi bilansami. Wierze w Kuziemskiego
 Autor komentarza: dikembemutombo
Data: 26-02-2009 01:30:31 
Kuziemskiego promotorem jest Klaus-Peter Kohl i może dlatego walczy z bardzo dobrymi zawodnikami takimi jak Vernocio
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.