BULLIT KNOCKOUT PROMOTIONS PROSTUJE

knockout.pl,

2008-12-17

W obliczu powstałego ostatnio w mediach zamieszania wokół wypowiedzi Tomasza Adamka dotyczącej Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka i odpowiedzi na nią reprezentantów Bullit KnockOut Promotions, grupa oświadcza, że ani Krzysztof Włodarczyk ani Andrzej Wasilewski nie roszczą żadnych pretensji w związku z wywiadem Tomasza Adamka dla "Przeglądu Sportowego".

- Krzysztof od wielu lat zna Tomka i zawsze w mediach i rozmowach prywatnych podkreślał, że życzy swojemu starszemu koledze jak najlepiej. Wystarczy prześledzić wywiady, jakich udzielał Krzysztof, choćby te sprzed walki Tomka z Cunninghamem. Nie mamy w Polsce wielu klasowych bokserów i naprawdę nie są nam potrzebne takie nerwowe sytuacje. Być może już w marcu po raz pierwszy w historii polskiego boksu zawodowego będziemy mieli dwóch mistrzów świata prestiżowych federacji…- mówi promotor „Diablo” Andrzej Wasilewski.

Jednocześnie cała grupa Bullit KnockOut Promotions życzy Tomaszowi Adamkowi samych sukcesów na drodze jego dalszej kariery pięściarskiej za Oceanem.