BUKMACHERZY STAWIAJĄ NA PACQUIAO

Wystarczyło jedno słowo Boba Aruma na temat walki Manny Pacquiao - Ricky Hatton, żeby do boju ruszyli bukmacherzy. Po tym jak szef grupy Top Rank zasugerował, że walka jest wielce prawdopodobna, a nawet podał jej wstępną datę, natychmiast fachowcy ocenili szanse obu pięściarzy.

We wstępnych kursach wystawionych przez bukmacherów, zdecydowanem faworytem jest uznawany za najlepszego boksera bez podziału na kategorie wagowe Manny Pacquiao. Za każdego dolara postawionego na Filipińczyka możemy zyskać 53 centy. Z kolei stawiając na Hattona, za każdego dolara fachowcy wypłacają prawie kolejne dwa dolary. Aż trzy zielone papierki za każdego dolara postawionego mogą zainkasować osoby stawiające na to, że Brytyjczyk wygra przez nokaut. Zakończenie walki przed czasem przez Pacquiao, to bardziej spodziewane rozstrzygnięcie. Za dolara zainwestowanego w taki zakład dostaniemy półtora.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: zbysiu
Data: 17-12-2008 15:50:42 
tez stawiam na pacmana
 Autor komentarza: Godsofwar1988
Data: 17-12-2008 16:31:18 
Pacman to wygra,szkoda,że nie ma walki Pacman-Mayweather!Tylko taka walka wyłoniłaby najlepszego dziś boksera bez podziału na kategorie!
 Autor komentarza: ogon
Data: 17-12-2008 17:22:09 
żadne w tym zdziwienie po tym jak PacMan zdemolował Oscara
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-12-2008 17:22:56 
Hatton to taki trochę dmuchany produkt brytyjski, który wygrał kilka walk w miarę z dobrymi przeciwnikami (starzy Tszyu,Castillo, plastikowy Mallignaggi, Colazzo w bólach) powiem szczerze, iż stawiałem na niego w starciu z Mayweatherem, aczkolwiek to było bardziej chciejstwo i chęć aby ktoś wreszcie utarł nosa amerykaninowi, jak się skończyło to pamiętamy, Ricky dostał ostrą reprymendę od "Pretty Boya' aby nie wychylał nosa z junior półśredniej i przegrał po raz pierwszy w karierze przez nokaut, tak więc geniusz obrony opszedł się z nim brutalnie, tutaj przypuszczam, iż będzie podobnie tyle, że w ringu stanie naprzeciwko brytyjczyka król ofensywy, a więc szykuję się eksycytująca wojna i kolejna porażka Hattona przed czasem ale przynajmniej kasa będzie się zgadzać.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 17-12-2008 19:15:20 
puncher48-dokładnie Hatton jest silny zawzięty dobry do widowiskowego rozpiepszania średniaków emerytów z nazwiskiem ale do najlepszych to jeszcze trochę ma
 Autor komentarza: Hugo7
Data: 17-12-2008 23:48:07 
a ja stawiam na Hattona. On ma ambicje w przeciwieństwie do de la Hoyi
 Autor komentarza: krecix2
Data: 18-12-2008 00:20:33 
Oglądałem właśnie drugi raz walkę Oscar- Pacman i muszę stwierdzić że jest to chyba obecnie najlepszy bokser we wszystkich kategoriach. Oscar był bezradny jak dziecko Pacman go zdeklasował .Pacman na nogach ruszał się jak kangur , jeśli chodzi o prace nóg to jeden z najlepszych bokserów jakich widziałem i te jego serie ciosów . Gość jest rewelacyjny zdmuchnie Hattona .
 Autor komentarza: georgedawid
Data: 18-12-2008 00:40:16 
Pewnie znów Hatton powie do swoich kibiców żeby bez wachania obstawiać na siebie, domy, garaże majątki. Tak jak przed walką z Maywetherem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.