'DIABLO' POCZEKA DO STYCZNIA

Na 9 stycznia został przesunięty termin, przed upływem którego promująca Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka (41-2, 31 KO) grupa Bullit KnockOut Promotions i prowadząca interesy czempiona federacji WBC wagi junior ciężkiej Giacobbe Fragomeniego (26-1, 10 KO) firma OPI 2000 mogą polubownie rozwiązać kwestię organizacji walki o mistrzostwo świata.

"Jeśli do tego czasu obie strony nie dojdą do porozumienia, o tym, kto zorganizuje mistrzowskie starcie Fragomeni – Włodarczyk, zadecyduje przetarg, który odbędzie się w siedzibie World Boxing Council w Mexico City."- poinformował BOKSER.ORG Andrzej Wasilewski, menadżer i promotor popularnego „Diablo”.

Pierwotnie przetarg planowano na 17 grudnia, jednak Włosi poprosili o zmianę tej daty na późniejszą. Strona polska nie zgłosiła zastrzeżeń.

Krzyżując rękawice z Fragomenim, 27-letni Włodarczyk stanie przed szansą wywalczenia drugiego w karierze tytułu zawodowego mistrza świata kategorii junior ciężkiej. W swoim dorobku „Diablo” ma już tytuł federacji IBF.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Luton
Data: 16-12-2008 14:55:56 
Diablo jest bardziej ceniony za granicą, niż w Polsce :)
 Autor komentarza: Godsofwar1988
Data: 16-12-2008 14:56:54 
Obaj promotorzy wyłożą całea swoje pieniądze i ten kto da więcej ten będzie miał pas mistrzowski!Taka prawda,bo zarówno 1 jak i drugi nie przegrywają walk przed czasem...tak samo jeden jak i drugi nie będą potrafili zaznaczyć swojej przewagi!
 Autor komentarza: gazda
Data: 16-12-2008 15:31:46 
Giaccobe przegral raz...przed czasem ;-)
do tego prawdopodobnie po 8 rundzie bedzie umieral na zawal wiec go nasz Diablo zrowna z podloga
 Autor komentarza: Godsofwar1988
Data: 16-12-2008 15:38:44 
niby ten Fragomeni kiepski a wygrał z Krajem!!Włodarczyk nie jest wybitny i to potwierdzi ta walka!
 Autor komentarza: Taurus
Data: 16-12-2008 15:45:56 
A kto mówi ze Frag jest kiepski? ma cholernie niewygodny styl który polega na ciągłym człapaniu za rywalem. Coś o tym moze powiedzieć Haye, mimo ze co poniektórzy tu twierdzą inaczej.
 Autor komentarza: czerwony
Data: 16-12-2008 16:30:56 
gdzie tam fragomeni kiepski... przecież to ścisła czołówka cruiser... z kim on nie walczył, a z kim nie wygrał... żywa legenda. krzysiek naprawdę będzie musiał się postarać, żeby nie wygrać tego przed czasem...
 Autor komentarza: czerwony
Data: 16-12-2008 16:35:53 
liczę, że włodarczyk przejedzie się po fragomenim nim jak jones nad arslanem! to podbiłoby cenę krzyśka na europejskim rynku.
 Autor komentarza: Godsofwar1988
Data: 16-12-2008 16:38:37 
nie ma czym się podniecać ja przewiduje,że Krzysiek będzie miał ciężką przeprawe!
A to nie prawda,że Haye miał jakieś problemy z Fragiem!Oglądam tę walkę i tam David rozbijał ja szmate Włocha!
 Autor komentarza: salces
Data: 16-12-2008 16:53:13 
Diablo odpowiedział Adamkowi,wywiad na WP i Onecie
 Autor komentarza: Taurus
Data: 16-12-2008 16:57:01 
Tak? patrz a ja tam widziałem pchającego się Fraga do półdystansu za czym Haye nie przepada bo lubi sobie uruchamiać te swoje proste ciosy. Jak szmate to on rozbił Enzo ale nie Włocha.
 Autor komentarza: Undercover
Data: 16-12-2008 17:11:00 
Ja widzę w Włodarczyku ogromny niewykorzystany potencjał. Poprostu musi zrozumieć, że boks nie polega tylko na obronie ale i na ataku. Wiadomo, że lewy sierpowy Włodara jest chyba najlepszy w cruiser, ale gdzie u Krzyśka są lewe proste ???
 Autor komentarza: puncher48
Data: 16-12-2008 17:15:48 
Nie wiem skąd ta opinia, że to będzie łatwa przeprawa, włoch to nie popierdółka napsuł sporo krwi samemu "Hayemakerowi" ładnie sobie radził z Krajem, wprawdzie wygrał "po gospodarsku" ale i tak prowadził na punkty do momentu zakończeniu pojedynku ,jeżeli diabełek nie będzie bardziej aktywny i uprze sie na jeden cios to może być cieniutko, liczę na Krzyśka no bo jak nie pokona włocha to kogo, a na pewno stać go na to byle tylko się zbytnio nie usztywnił, poniewaz pierwsze rundy mogą być decydujące, niemniej jest szansa na powtórkę z Rossito, ta walka o tytuł to też taki bardziej złoty strzał wprawdzie poparty rankingami ale jednak z Vicenzo było podobnie czyli "Diablo' czekamy na replay wygrana przez nokaut w 10 rundzie.
 Autor komentarza: Wojslaw
Data: 16-12-2008 19:20:13 
Fragomeni to bardzo dobry zawodnik,twardy i nieustępliwy ale nieruchawy i łatwy do trafienia co powoduje,że leży Włodarczykowi.Krzychu powinien go znokautować i zyskać pas.Potwierdzi,że jest światową czołówką a nie jak twierdzą laicy europejskim średniakiem.
 Autor komentarza: longer
Data: 16-12-2008 19:22:20 
tak sobie myślę i za nic nie mogę sobie przypomniec kiedy Krzychu ostatnio znokautował jakiegoś nie kelnera. pewnie kilka lat temu... pamiętam świetną walkę z Mayem, ale o ile sobie przypominam - nie było tam żadnego nokautu. Teraz już sam nie wiem czy Diablo rzeczywiście ma tak mocny cios, czy tylko nam się to skutecznie od wielu lat wmawia... lewy sierp? radzę o tym zapomniec.... Włodarczyk już dawno nie bije lewego sierpa
 Autor komentarza: Godsofwar1988
Data: 16-12-2008 19:45:08 
longer jak to nie??
Na sparingu bił ostatnio nawet lewy prosty,ta lewa ręka wydaje się zdrowa!
Zresztą o tej sile ciosu to ciężko prorokować,niby Adamek nie miał czym przypierdolić a Cunningana przewracał pojedyńczymi ciosami,przypomne,że Krzysiek trafiał tym lewym sierpowym Cunningana co jakis czas i nawet mu nie zrobił krzywdy!!


Fragomeni??
Obejrzałem sobie te jego 2 wazne walki i wydaje mi się podobny do Włodarczyka,ten sam styl!Szanse im daje 50-50!Sędziowie mogą wypaczyć wynik!
 Autor komentarza: czerwony
Data: 16-12-2008 20:52:26 
będę kibicował włodarczykowi ile wlezie! nie ma innej opcji: musi sprać tego leciwego już, i zupełnie statycznego włocha; inaczej będzie wstyd na maxa.
 Autor komentarza: Balboa
Data: 16-12-2008 20:58:08 
Kiedyś myślałem,że Wasilewski to promotor z bożej łaski...jednak dziś mogę śmiało powiedzieć,że wielu w tej branży nie dorasta mu do pięt!

Szkoda tylko,że marnuje swój menagerski talent na kogoś takiego jak Diablo, Bonin, Jackiewicz itd.

Dlaczego nie mógł dogadać się z Adamkiem,Proksą czy nawet z samym Gołotą??!!

Skoro nie mógł to znaczy,że coś jest na rzeczy(czyt. kasa), mimo wszystko uważam,że czasami warto ot tak zwyczajnie porozmawiać po ludzku..

 Autor komentarza: Godsofwar1988
Data: 16-12-2008 21:19:13 
"Szkoda tylko,że marnuje swój menagerski talent na kogoś takiego jak Diablo, Bonin, Jackiewicz itd."
Ten wpis totalnie cie kompromituje!Diablo to dobry zawodnik,tak samo jak zresztą Jackiewicz,nie wiem o co ci chodzi!
"Dlaczego nie mógł dogadać się z Adamkiem,Proksą czy nawet z samym Gołotą??!!"
Bo oni uznali,że w Polsce nie da się zrobić kariery!!
Gołota to wogole uciekł z kraju bo go psy ścigały listem gończym!
Pozatym w czasach kiedy Gołota zaczynał boksować to Gołota nawet nie wiedział kto to jest Wasilewski!
Adamek zawsze chciał walki za duże pieniądze w USA i dobrze,że nie boksował w BKP bo mógłby dziś bić się jak Włodarczyk w galach w Zapizdówkach-Dolnych!
 Autor komentarza: heinz
Data: 16-12-2008 21:30:11 
Pytanie tylko czy Adamek, Proksa a nawet sam Gołota chcieliby walczyć w Polsce: niekoniecznie w największych miastach, niekoniecznie z przeciwnikami z najwyższej półki i niekoniecznie za pieniązki, które by ich zadowalały.
Mam wrażenie że w Polsce już wyżej i mocniej niż Wasilewski jest niezmiernie trudno. Patrząc w Eurosporcie na gale we Włoszech, można zobaczyć że tam też walki odbywają się po jakchs remizach z widownią przeniesiona prosto ze zbioru pomidorów. Peryferia wielkiego boksu.
 Autor komentarza: Balboa
Data: 16-12-2008 21:31:06 
"Adamek zawsze chciał walki za duże pieniądze w USA "

Godsofwar, Wasilewski nie oznacza tylko walk w Zapizdówkach. Adamek walczyłby w stanach z powodzeniem za dużą kasę, bo to jest fighter na miarę tego rynku, możesz to samo powiedzieć o Włodarczyku?


"Gołota to wogole uciekł z kraju bo go psy ścigały listem gończym!"

A co to ma do rzeczy?? Gołota był w pewnym momencie głupio poprowadzony, zachłannie i za szybko.
Popełniono przy tym człowieku szereg błędów, nie widząc co się dzieje z samym Andrzejem!

"Diablo to dobry zawodnik,tak samo jak zresztą Jackiewicz,nie wiem o co ci chodzi!"

Bez komentarza!
 Autor komentarza: Balboa
Data: 16-12-2008 21:33:30 
heinz-nastęony! ale przecież mi nie chodzi o walki w Polsce, wręcz przeciwnie...tylko i zawsze z stanach! Myślisz,że Wasilewski nie mógłby na tamtym rynku reprezentować ich interesów? Pewnie myślisz,ze nie bo przyzwyczajony jestes właśnie do gal z Włodarczykiem i Boninem !
 Autor komentarza: heinz
Data: 16-12-2008 21:36:43 
Może sam zainteresowany zechce kilka słów na ten temat. Ja jakoś nie widzę możliwości wbicia się na tamten rynek i żarcia ich tortu bez udziału broni maszynowej.
 Autor komentarza: Godsofwar1988
Data: 16-12-2008 22:59:55 
Balboa
"Godsofwar, Wasilewski nie oznacza tylko walk w Zapizdówkach"
A kiedy ostatnio któryś z BKP chłopców walczył poza Polską??
Jedynie Wawrzyk walczy co jakiś czas w Niemczech,reszta obija rzeźników i wymiataczy z ujemnymi rekordami,albo nadmuchanymi-specjalnie wypatrzonymi by nie zrobili większej krzywdy naszym!!
"Adamek walczyłby w stanach z powodzeniem za dużą kasę,bo to jest fighter na miarę tego rynku"
Zgadzam się z tobą bo to jest świetny pięsciarz,ale to Don King wyciągnął go z szarego tłumu!Powinien całować go po nogach za to,że stworzył Adamka!!Wasilewski nie ma takich układów i gdyby Tomek nie był mistrzem świata w wadze półciężkiej nie miałby tej pewności siebie,kto wie jak potoczyłaby się jego kariera,może tak jak Kostecki by obijał cioty i robił groźne miny do kamerki!
"możesz to samo powiedzieć o Włodarczyku?"
I widzisz Wojslawie co zrobiłeś??
Według magazynu The Ring Włodarczyk jest nr.3 na świecie!Więc jest to solidny gracz na miare dobrych walk w USA,bądź w Niemczech!
"A co to ma do rzeczy?? Gołota był w pewnym momencie głupio poprowadzony, zachłannie i za szybko.
Popełniono przy tym człowieku szereg błędów, nie widząc co się dzieje z samym Andrzejem!"
Dzięki takiemu szybkiemu prowadzeniu Gołoty,to dziś wiesz kim jest Gołota,bo gdyby nie zlał 2 razy Ridricka Bowe,to nie byłby tym kim teraz jest!Czyli najlepszym v-ce mistrzem świata w wadze ciężkiej!To,że trafił pod młotek Lewisa to normalna kolej rzeczy,bo to najlepszy ciężki ostatniego 20lecia!

""Diablo to dobry zawodnik,tak samo jak zresztą Jackiewicz,nie wiem o co ci chodzi!"

Bez komentarza!"
Co może nie??
Rafał Jackiewicz jedyny nasz mistrz Europy co obronił ten pas!Krzysiek to czołówka swojej wagi do tego młody 28 letni ma przed sobą wiele lat kariery!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.