ADAM BALSKI: TYLKO ZWYCIĘSTWO!

- Jak nie ma jakiejś bójki, to czuję, że nie ma dobrej walki, dlatego lubię czasem się pobić w ringu - nie ukrywa Adam Balski (9-0, 7 KO), który w krótkim czasie wyrósł na jednego z ciekawszych pięściarzy na naszym podwórku. O czekającym go pojedynku z Vikapitą Meroro (28-6, 14 KO) na Polsat Boxing Night, ale również o życiu pozaringowym, porozmawialiśmy z Adamem w Łomnicy. Dowiecie się o Balskim sporo ciekawych rzeczy.


NA ŻYWO: MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX MAŁOPOLSKI 2017

Zapraszamy na kolejna odsłonę cyklicznego turnieju - Międzynarodowe Grand Prix Małopolski, które stało się kuźnią talentów z regionu. Kultywując tradycje aktywizacji poszczególnych miast regionu, Nowy Sącz stał się dziś w samo południe areną pięściarskich zmagań wszystkich kategorii wiekowych. Zestawienie par w rozwinięciu.
STACJA SHOWTIME ZAPOWIADA REWANŻ FONFARY ZE STEVENSONEM

Już tylko jedenaście dni pozostało do walki Andrzeja Fonfary (29-4, 17 KO) o mistrzostwo świata wagi półciężkiej federacji WBC. Czy "Polski Książę" zrewanżuje się Adonisowi Stevensonowi (28-1, 23 KO) za porażkę po wielkiej wojnie trzy lata temu? Póki co stacja Showtime podgrzewa atmosferę krótkim filmikiem promującym ich drugi pojedynek.


MATEUSZ BOREK O GALI POLSAT BOXING NIGHT VII I JEJ KULISACH

Jeśli nie macie pomysłu na niedzielę, to zapraszamy tutaj. To ponad godzinna rozmowa z Mateuszem Borkiem - na co dzień dziennikarzem Polsatu, który tym razem wcielił się w rolę promotora, założył grupę MB Promotions i organizuje galę Polsat Boxing Night VII. Wszystko odbędzie się 24 czerwca w Gdańsku. O tej imprezie, jej kulisach, ale również o środowisku bokserskim w naszym kraju, porozmawialiśmy z Mateuszem w Osadzie Śnieżka w Łomnicy, gdzie swój obóz ma główny bohater PBN7, Tomasz Adamek (50-5, 30 KO).ŁUKASZ WIERZBICKI: NIE PRZEGRAŁEM NAWET RUNDY W CAŁEJ KARIERZE

Łukasz Wierzbicki (12-0, 6 KO) po serii zwycięstw w Kanadzie powrócił do ojczyzny, wygrał dwa tygodnie temu w Ełku, a teraz przygotowuje się w Osadzie Śnieżka w Łomnicy do starcia z Robertem Tlatlikiem (20-0, 14 KO) podczas gali Polsat Boxing Night w Ergo Arenie w Gdańsku. I właśnie o tych przygotowaniach oraz czekających go wyzwaniach porozmawialiśmy z Łukaszem wczoraj - zapraszamy!


WAŻENIE: MARCZAK vs HULIAKIEWICZ

Już jutro na gali TFC II "Tropical Fight Night" niepokonany Marcin Marczak (10-0, 4 KO) stanie przed największym wyzwaniem w karierze. Na jego drodze stanie utytułowany Siergiej Huliakiewicz (43-7, 17 KO). Zobaczcie, jak zawodnicy prezentowali się na ceremonii ważenia.


TOMASZ ADAMEK: KLUCZOWE BĘDĄ MOJE NOGI ORAZ SZYBKOŚĆ

Tomasz Adamek (50-5, 30 KO) nie myśli jeszcze o walkach o mistrzostwo świata, ale nie ukrywa, że nowy trener dał mu nowy impuls i natchnął w nim nowe nadzieje. Z "Góralem", mistrzem świata dwóch kategorii i pretendentem w trzeciej, porozmawialiśmy wczoraj w Osadzie Śnieżka w Łomnicy - o jego przygotowaniach oraz walce z Solomonem Haumono (24-3-2, 21 KO). Gala Polsat Boxing Night w Ergo Arenie w Gdańsku już 24 czerwca.


WAŻENIE: PODŁUCKI vs SHONIA

Na jutrzejszej gali TFC II "Tropical Fight Night" Piotr Podłucki (4-1, 2 KO) powróci po pierwszej porażce w karierze. Polak nie szuka walk na przetarcie i zmierzy się z twardym i doświadczonym Levanem Shonią (14-8, 10 KO). Zobaczcie, jak pięściarze prezentowali się na ceremonii ważenia.
JANUSZ PINDERA O MOŻLIWEJ WALCE SZPILKA vs KOWNACKI

Jeśli wierzyć w różne doniesienia, już 15 lipca na Brooklynie dojdzie do walki Artura Szpilki (20-2, 15 KO) z Adamek Kownackim (15-0, 12 KO), który od soboty rozpocznie sparingi z "Góralem" w Łomnicy. O sytuacji długo pauzującego "Szpili" oraz ewentualnej walce z Kownackim porozmawialiśmy z Januszem Pinderą. Zapraszamy.
MAYWEATHER JR: GERVONTA DAVIS TO PRZYSZŁOŚĆ BOKSU

W najbliższą sobotę Gervonta Davis (17-0, 16 KO) podejdzie do pierwszej obrony tytułu mistrza świata kategorii super piórkowej federacji IBF, mierząc się w Londynie Liamem Walshem (21-0, 14 KO). Wielki Floyd Mayweather Jr namaścił 22-latka z Baltimore na swojego następcę i nową wielką gwiazdę boksu zawodowego.MASTERNAK O TRENINGU Z DZIEWCZYNAMI I WALCE Z SILLACHEM

Mateusz Masternak (38-4, 26 KO) przed rozpoczęciem obozu w Warszawie najpierw poprowadził we Wrocławiu trening dla pań na zaproszenie Katarzyna Czuby-Wrońskiej (wywiad w rozwinięciu). O tej inicjatywie, ale również potyczce z Ismailem Sillachem na Polsat Boxing Night, porozmawialiśmy z "Masterem" po zakończeniu tego treningu. Zapraszamy.


WIDEO: RAFAŁ WOŁCZECKI CIĘŻKO NOKAUTUJE URBAŃSKIEGO

Od roku widać u Rafała Wołczeckiego (Adrenalina Club Boxing Wrocław) wyraźne postępy. Podczas niedawnych Mistrzostw Polski Seniorów w dobrym stylu wygrał dwie walki, ulegając niejednogłośną decyzją sędziów w ćwierćfinale. Młody wrocławianin (niebieska koszulka) w finale Memoriału Braci Olechów spotkał się z bardziej znanym Kamilem Urbańskim, ale dla swojego kolegi z miasta był brutalny. Mocny lewy sierp i po sprawie.

EWA BRODNICKA: CIĘŻKO BYŁO ZEJŚĆ Z WAGĄ

Dziś wieczorem Ewa Brodnicka (12-0, 2 KO) stanie przed szansą zrealizowania największego marzenia. Bo jeśli pokona Irmę Adler (16-7, 8 KO), zdobędzie tytuł mistrzyni świata federacji WBO w wersji tymczasowej. Po ceremonii ważenia porozmawialiśmy z Ewą - już najedzoną Ewą, bo "Kleo" nie ukrywa, że zejście po raz pierwszy w karierze do limitu kategorii super piórkowej sprawiło jej sporo problemów.