WIDEO: 'TRENING' ALEKSANDRA USYKA

Treningi medialne nigdy nie oddają realnych umiejętności zawodników, ale dziś Aleksander Usyk (9-0, 9 KO) przeszedł sam siebie. Poza tańcem nie pokazał nic, jednak za trzy i pół tygodnia nie będzie już zmiłuj i kibice zobaczą kawał dobrego boksu.
WIDEO: HRGOVIĆ vs NISTOR (+91kg) - PÓŁFINAŁ ME 2015

Filip Hrgović (+91kg) to aktualny mistrz Europy kategorii super ciężkiej. Dziś wieczorem zaboksuje w półfinale olimpijskim z aktualnym mistrzem świata - Tonym Yoką. W ramach rozgrzewki prezentujemy Wam niepublikowaną dotąd walkę Hrgovicia z Rumunem Mihai'em Nistorem. To była zdecydowanie najtrudniejsza przeprawa Chorwata w zeszłorocznych ME. Zapraszamy.
IO 2016: MAREK CHROBAK - OCZEKIWALIŚMY WIĘCEJ

Nasi pięściarze - Igor Jakubowski i Tomasz Jabłoński, uczciwie przepracowali okres Olimpiady, dotknęli najważniejszej imprezy w życiu sportowca - Igrzysk Olimpijskich. Zadowolenie z oglądania reprezentantów naszej dyscypliny przyćmił fakt przegranych pojedynków eliminacyjnych. Udało nam się porozmawiać z asystentem trenera kadry w Rio de Janeiro, Markiem Chrobakiem, którego przywitaliśmy na lotnisku Okęcie. - Zalegalizujmy doping, albo załatwmy tą sprawę raz na zawsze i docierajmy do granic uczciwą pracą.
ARCHIWUM BOKSER.ORG - WALKA STĘPIEŃ vs UNAL

Mehmet Nadir Unal z Turcji przebrnął już przez jedną rundę turnieju olimpijskiego wagi półciężkiej i dziś rywalizować będzie z doskonałym Kubańczykiem. Ale jeszcze niedawno zaboksował u nas z Pawłem Stępniem (4-0, 4 KO), który póki co efektownie odprawia rywali w boksie zawodowym. Przypominamy Wam więc walkę obu panów zarejestrowaną przez kamerę BOKSER.ORG. Zapraszamy.


WIDEO: JACKIEWICZ vs CORLEY

Podczas niedawnej gali LARK Boxing Show w Darłówku pokazową walkę stoczyli dwaj uznani i cenieni pięściarze - Rafał Jackiewicz (48-15-2, 22 KO) i DeMarcus Corley (47-27-1, 28 KO). Zobaczcie starcie byłego mistrza Europy z byłym mistrzem świata.
WIDEO: JAKUBOWSKI vs CASTILLO - WALKA O BILET DO RIO 2016

Igor Jakubowski (-91kg) dziś wieczorem pojedynkiem z Lawrence'em Okolie rozpocznie zmagania o medale Igrzysk Olimpijskich. Nasz reprezentant nominację olimpijską zdobył wygrywając mocno obsadzony turniej w Baku. Tam w finale pokonał bardzo dobrego Julio Cesara Castillo. Dla podkręcenia atmosfery przed starciem z Brytyjczykiem mamy dla Was niespodziankę - niepublikowane wcześniej nagranie z walki Jakubowski vs Castillo. Zapraszamy!
NA ŻYWO: LARK BOXING SHOW 2016 DARŁÓWKO

Kolejna odsłona Bałtyckiej Gali Boksu Olimpijskiego i Zawodowego w Darłówku. Tym razem między liny wejdą kadeci, juniorzy i seniorzy, a w walce wieczoru naprzeciw zawodników z USA staną Krzysztof Chudecki i Rafał Jackiewicz - zapraszamy do obejrzenia relacji z wywiadami i komentarzem redaktora sportowego