WIDEO: SILIAGIN PO WYGRANEJ NAD SZWEDOWICZEM

Pawel Siliagin (-81kg) to brązowy medalista mistrzostw świata. W ostatnim meczu ligi WSB pokonał na punkty Arkadiusza Szwedowicza, czym zapewnił swojej drużynie zwycięstwo 3:2 w całym spotkaniu. Zapraszamy Wam do zapoznania się z naszym wywiadem z Siliaginem, a w rozwinięciu również z Jaroslawem Doroniczewem z wagi super ciężkiej oraz trenerem Russian Boxing Team, panem Iwanem Szydlowskim.


WIDEO: POWROTNA WALKA MARCINA MARCZAKA

W ostatni weekend na gali Thunder Promotions Marcin Marczak (8-0, 4 KO) udanie powrócił na ring po ponad dwuletniej przerwie. Mieszkający w Gdańsku pięściarz szybko uporał się z Aliaksandrem Abramenką (17-54-1, 6 KO). Prezentujemy Wam nagranie z tego pojedynku.


MICHAŁ CHUDECKI: WYGRANA DLA TYCH, KTÓRZY MNIE JUŻ SKREŚLILI

- Jest propozycja, bym zawalczył już w lutym w Las Vegas, ale prawdopodobnie wrócę dopiero na początku marca - mówi Michał Chudecki (11-1-1, 3 KO), który po ponad rocznej przerwie powrócił kilka dni temu najcenniejszym zwycięstwem w zawodowej karierze. Popularny "TNT" wysoko wypunktował podobno perspektywicznego i dotąd niezwyciężonego Louisa Cruza (11-1, 5 KO). - Jeszcze nie teraz, ale na jesień chętnie wyszedłbym do rewanżu z Syrowatką - dodał Chudecki. Posłuchajcie naszego wywiadu - zapraszamy!WIDEO: PRZYPOMINAMY RYWALA 'GÓRALA' W WALCE O PAS WBC

W połowie czerwca Eric Molina (24-3, 18 KO) dał lepszą niż się spodziewano walkę z Deontayem Wilderem o pas federacji WBC wagi ciężkiej. Teraz ma sprawdzić formę Tomka Adamka (50-4, 30 KO) podczas gali PBN 2 kwietnia w Krakowie. Z tej okazji przypominamy Wam urywki starcia Moliny z Wilderem o tytuł wszechwag. Adamek czy Molina? Na kogo stawiacie?


WIDEO: KONFERENCJA PRASOWA PROMUJĄCA GALĘ W RADOMIU

Już 27 lutego kolejna gala organizowana przez Mariusza Grabowskiego - tym razem w Radomiu. Dziś odbyła się konferencja prasowa promująca to wydarzenie. Obecni na niej byli - poza szefem Tymexu, między innymi Rafał Jackiewicz, Michał Żeromiński, Ewa Brodnicka czy Sasza Sidorenko. Poniżej prezentujemy Wam zapis z tej konferencji.


WRZESIŃSKI - LEŚNIAK: TRENING DAMIANA NA WORKU

Damian Wrzesiński (8-0-1, 4 KO) ciężko trenuje przed zaplanowanym występem 27 lutego na gali Budweld Boxing Night w Radomiu. "Wrzos" na dystansie sześciu skrzyżuje rękawice z Michałem Leśniakiem (3-0, 1 KO). Zapraszamy Was do obejrzenia fragmentu treningu Damiana, który odbył w ostatnią sobotę w Fitness Point w Galerii MM w Poznaniu. Jeszcze dzisiaj opublikujemy wywiad z 28-letnim zawodnikiem z Poznania.
TOMASZ ADAMEK: CZUJĘ, ŻE MAM JESZCZE COŚ DO ZROBIENIA

- Już czuję się fizycznie gotowy do pracy, a przecież mamy jeszcze dziewięć tygodni. Przygotowuję się na naprawdę trudną walkę i pełne dwanaście rund. Wkrótce poznacie rywala - mówił nam dziś na lotnisku Tomasz Adamek (50-4, 30 KO), który przybył do Polski na obóz przed walką 2 kwietnia podczas gali Polsat Boxing Night. O przyszłości, sportowych planach oraz walce Szpilka vs Wilder porozmawialiśmy z "Góralem" jeszcze na lotnisku. Zapraszamy!


WIDEO: ARKADIUSZ SZWEDOWICZ PO DEBIUCIE W LIDZE WSB

Arkadiusz Szwedowicz (-81kg) wczorajszym występem zadebiutował w rozgrywkach WSB. Początkowo nawet przeważał nieznacznie nad Pawlem Siliaginem, ale ostatecznie nie sprostał brązowemu medaliście mistrzostw świata. O tym starcie oraz marzeniach - tych sportowych i prywatnych, porozmawialiśmy tuż po zejściu z ringu w Szczecinie.


ZIMNOCH O SPARINGACH Z CHISORĄ, WALCE Z MOLLO I POSTAWIE SZPILKI

Krzysztof Zimnoch (18-0-1, 12 KO) jubileuszowy, dwudziesty pojedynek, stoczy 20 lutego podczas gali w Legionowie, gdzie zmierzy się z Mike'em Mollo (20-5-1, 12 KO). Obecnie Polak trenuje w Londynie, gdzie sparuje między innymi z Dereckiem Chisorą. O tych sparingach, potyczce z Mollo, a także konfrontacji Szpilki z Wilderem o pas WBC wagi ciężkiej, porozmawialiśmy z Krzyśkiem po jednym z jego treningów. Zapraszamy!WAŻENIE: KOWALIOW vs PASCAL

Pisaliśmy już o ceremonii ważenia przed jutrzejszą walką Siergieja Kowaliowa (28-0-1, 25 KO) z Jeanem Pascalem (30-3-1, 17 KO). Teraz prezentujemy Wam drugi film, w dużo lepszej jakości. Walka jutro w nocy - transmisja od 3:00 na antenie Polsatu Sport.
WIDEO: MATEUSZ TRYC TRENUJE Z HUSARIĄ

W sobotni wieczór w barwach Husarii zadebiutuje Arkadiusz Szwedowicz, lecz Mateusz Tryc (-81kg) - do tej pory pewniak w reprezentacji w limicie wagi półciężkiej, na pewno nie odda łatwo pola i będzie rywalizował ze szczecinianinem o numer jeden w kadrze. W sobotę nie zobaczymy go w akcji, ale prezentujemy urywki treningu z ekipą Husarzy.