WIDEO: WALKA JAKUBOWSKI vs FILIPI (-91kg)

W miniony weekend Igor Jakubowski (-91kg) przegrał dopiero w finale turnieju w Debreczynie z Tonim Filipi. Pojedynek z Chorwatem był równy i pomimo liczenia Polaka w pierwszej rundzie spokojnie mógł pójść w obie strony. Zresztą oceńcie sami - poniżej zapis wideo z walki Jakubowski vs Filipi.

WIDEO: PODŁUCKI SZYKUJE SIĘ NA WALKĘ Z KULIŃSKIM

Już 17 marca w Żyrardowie naprzeciw siebie w umownym limicie 78,5 kilograma staną Piotr Podłucki (4-0, 2 KO) oraz Jordan Kuliński (3-0-1, 1 KO). W puli znajdzie się dziesięć tysięcy złotych. Co ciekawe tryumfator bierze wszystko, przegrany boksuje za darmo. Poniżej prezentujemy Wam urywki treningu Podłuckiego.MICHAŁ LEŚNIAK O WALCE Z BAŻHAJEWEM I REWANŻU Z WRZESIŃSKIM

Michał Leśniak (5-1, 2 KO) będzie miał okazję 4 marca pomścić Konrada Dąbrowskiego w starciu z Nadzirem Bażhajewem (3-4-1). Ewentualne zwycięstwo może go doprowadzić do rewanżu z Damianem Wrzesińskim (10-0-1, 4 KO) za jedyną porażkę w karierze. I właśnie o tej nadchodzącej walce, ale również potencjalnym rewanżu, porozmawialiśmy z Michałem. Zapraszamy.
WIDEO: COLLAZO ZNOKAUTOWAŁ VASQUEZA

Bardzo ciekawą potyczkę dziś w nocy stoczyli doświadczony Luis Collazo (37-7, 20 KO) i kreowany jeszcze niedawno na nową gwiazdę wagi półśredniej Sammy Vasquez (21-2, 15 KO). W efektownym stylu zwyciężył były mistrz świata. Poniżej prezentujemy Wam skrót tego pojedynku, a w rozwinięciu kolejne materiały wideo z gali w Tunice.


MATEUSZ MASTERNAK: PERSPEKTYWY SĄ NAPRAWDĘ CIEKAWE

- Perspektywy są naprawdę ciekawe. Wkrótce rywale będą już z najwyższej półki. Idziemy znów na szczyt - mówi Mateusz Masternak (37-4, 26 KO), który po wypełnieniu kontraktu z niemiecką grupą Sauerland Event powróci między liny 4 marca w Dzierżoniowie starciem z Aleksandrem Kubiczem (9-2, 6 KO). O tym pojedynku, ambitnych planach na najbliższą przyszłość, a także modnym ostatnio tematem w polskim boksie - dopingu, porozmawialiśmy z "Masterem" podczas wczorajszej konferencji prasowej promującej wieczór "BudWeld Boxing Night: Noc prawdy".


EWA BRODNICKA: SPEŁNIAJĄ SIĘ MOJE MARZENIA

Ewa Brodnicka (12-0, 2 KO) - aktualna mistrzyni Europy wagi lekkiej, postanowiła zejść do kategorii super piórkowej i zaatakować tytuł mistrzyni świata federacji WBO. Jeśli pełnoprawna mistrzyni Ramona Kuehne (25-1, 10 KO) nie przyjmie zaproszenia do tańca, wówczas Brodnicka zaboksuje o pas WBO w wersji tymczasowej. A zdobywając go po prostu zmusi Niemkę do podjęcia rękawicy. I właśnie o tym majowym starcie porozmawialiśmy z Ewą podczas wczorajszej konferencji prasowej. Zapraszamy.