GOTZEV: MARIUSZ WACH NAJLEPSZY Z POLAKÓW W WADZE CIĘŻKIEJ

- Wśród Polaków to właśnie Mariusz ma największe szanse na wygrane z czołówką światową i liczę na to, że zostanie pierwszym polskim mistrzem w tym limicie. Rozważamy też spotkanie ze zwycięzcą potyczki Artura Szpilki z Tomaszem Adamkiem w przyszłym roku - nie ukrywa Ivaylo Gotzev, menadżer Mariusza Wacha (28-1, 15 KO), który niespełna dwa tygodnie temu powrócił po długiej przerwie zwycięstwem nad Samirem Kurtagiciem.JAROSŁAW KOŁKOWSKI DLA BOKSER.ORG (2/4)

Z Jarosławem Kołkowskim rozmawialiśmy kilkadziesiąt godzin wcześniej - między innymi o wyborze nowego trenera kadry narodowej. Teraz już wiemy, że został nim Zbigniew Raubo, a co nie wiedząc jeszcze o tej decyzji mówił współwłaściciel naszej Husarii w rozgrywkach WSB? Zapraszamy do wywiadu.


MANNY PACQUIAO: HBO GREATEST HITS

Dwa lata temu po niespodziewanym nokaucie z rąk odwiecznego rywala Juana Manuela Marqueza wydawało się, że kariera Manny'ego Pacquiao (56-5-2, 38 KO) zbliża się do końca. Potem genialny Filipińczyk udowodnił wszystkim, że nawet u jej schyłku jest kapitalnym zawodnikiem. Pewne zwycięstwa nad Brandonem Riosem i Timothym Bradleyem potwierdziły, że "Pacman" nie jest jeszcze skończony i 22 listopada zobaczymy go w walce z niepokonanym Chrisem Algierim (20-0, 8 KO).


JAROSŁAW KOŁKOWSKI O LIDZE WSB I HUSARII

Za nami godzinna i bardzo ciekawa rozmowa z Jarosławem Kołkowskim, szefem zespołu Rafako Hussars Poland. W czterech częściach zaprezentujemy Wam nasz materiał, a w nim między innymi o sprawach związanych z posadą trenera reprezentacji i Husarii, samych rozgrywkach oraz innych ciekawych aspektach wokół polskiego boksu. Dziś przede wszystkich o elitarnych rozgrywkach WSB.


WIDEORELACJA: WALKI MECZU CSW FIGHT BOXING vs MAŁOPOLSKA

Zawodnicy CSW Fight Boxing Dąbrowa Górnicza z reprezentantami Małopolski stworzyli klimatyczne widowisko pięściarskie. Zapraszamy do obejrzenia walk, od tych z zawodnikami najmłodszymi i najlżejszymi do wielkiego, wręcz filmowego finału, gdzie w kategorii 75kg Tomasz Gromadzki i Sebastian Rembecki poderwali kibiców z miejsc, tak zacięty pojedynek zamykał wyrównany mecz. Należy zobaczyć także walkę jednego z braci Kiwiorów, który po kontuzji na Mistrzostwach Polski, stanął w udanym teście na ringu.ADAMEK vs SZPILKA: TYPUJE MICHAŁ CIEŚLAK

Na już niespełna dwa tygodnie przed walką Tomasza Adamka (49-3, 29 KO) z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO) podczas gali Polsat Boxing Night o swój typ na ten pojedynek poprosiliśmy Michała Cieślaka, niepokonanego pięściarza na ringach zawodowych. Posłuchajcie jak on wyobraża sobie rywalizację "Szpili" z "Góralem".


ANDRZEJ GOŁOTA: NAJLEPSZY DOKUMENT!

Wczorajszym występem Andrzej Gołota (41-9-1, 33 KO) pożegnał się z boksem i swoimi kibicami. Z tej okazji przypominamy Wam naszą produkcję - długi i wyczerpujący film "Andrzej Gołota", prezentujący wywiady, opinie, historie - generalnie wszystko co chcielibyście i powinniście wiedzieć o prekursorze naszego boksu zawodowego oraz czterokrotnym pretendencie do tytułu mistrza świata wszechwag. 150 minut rzetelnego dokumentu. Zapraszamy!MICHAŁ SYROWATKA O WALCE Z CHUDECKIM

Już za dwa tygodnie Michał Syrowatka (10-0, 2 KO) skrzyżuje rękawice z Michałem Chudeckim (10-0-1, 3 KO). Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z podopiecznym Andrzeja Gmitruka, który chce zrewanżować się rywalowi za dwie porażki w boksie olimpijskim.


SYROWATKA vs CHUDECKI: SPOTKANIE FACE TO FACE

W umownym limicie 63 kilogramów - tuż przed Adamkiem i Szpilką, do ringu w Krakowie wyjdą Michał Chudecki (10-0-1, 3 KO) oraz Michał Syrowatka (10-0, 2 KO). Wczoraj stanęli oko w oko podczas konferencji prasowej promującej galę Polsat Boxing Night - zobaczcie ich "face-2-face".


KOSTECKI vs SOŁDRA: NIE SPOJRZELI SOBIE W OCZY

Powróćmy jeszcze na moment do wczorajszej konferencji prasowej promującej galę Polsat Boxing Night. Jedną z atrakcji tego wieczoru będzie powrót po długiej przerwie Dawida Kosteckiego (39-1, 25 KO), który w umownym limicie zmierzy się z Andrzejem Sołdrą (10-1-1, 5 KO). Zobaczcie jak wyglądało ich "potyczka" oko w oko, choć w rzeczywistości wzrokiem raczej się nie spotkali.MICHAŁ ŻEROMIŃSKI O WALCE Z MAĆCEM PODCZAS PBN

Zarówno Michał Żeromiński (7-1, 1 KO) jak i Łukasz Maciec (21-2-1, 5 KO)  jego rywal podczas zaplanowanej na 8 listopada w Krakowie gali Polsat Boxing Night, byli bardzo pewni swego podczas wczorajszej konferencji prasowej promującej ten wieczór. Teraz zapraszamy Was do wysłuchania wywiadu z Żeromińskim, oczywiście na temat zbliżającej się walki.MACIEJ SULĘCKI O STARCIU Z PROKSĄ

Na dwa tygodnie przed galą Polsat Boxing Night pewny siebie Maciej Sulęcki (18-0, 3 KO) nadal pozostaje przy swoim i twierdzi, że to on wyjdzie zwycięsko z potyczki z Grzegorzem Proksą (29-3, 21 KO). Zapraszamy Was do wysłuchania wywiadu z podopiecznym Andrzeja Gmitruka.


WIDEO: ADAMEK I SZPILKA OKO W OKO

Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) i Artur Szpilka (16-1, 12 KO) spotkali się dziś w Krakowie na konferencji prasowej promującej ich walkę 8 listopada. Popatrzyli sobie również głęboko w oczy - zobaczcie jak na 16 dni przed pojedynkiem wyglądało ich "Face2Face".


WIDEO: PROKSA I SULĘCKI TWARZĄ W TWARZ

Starcie Macieja Sulęckiego (18-0, 3 KO) z dwukrotnym mistrzem Europy - Grzegorzem Proksą (29-3, 21 KO), może okazać się w rzeczywistości hitem gali Polsat Boxing Night. Dziś obaj panowie spotkali się podczas konferencji prasowej i głęboko popatrzyli w oczy. Zobaczcie jak wyglądają przy sobie i ile w rzeczywistości będzie ich dzieliło centymetrów.


MIKKEL KESSLER: FROCH TWARDSZY OD WARDA

Czterokrotny mistrz świata wagi super średniej - Mikkel Kessler (46-3, 35 KO), czeka na powrót między liny i rewanże z Carlem Frochem bądź Andre Wardem. - Gdybym mógł wybierać, to wybrałbym Frocha - nie ukrywa świetny Duńczyk w rozmowie z BOKSER.ORG. Zapraszamy do wywiadu.


WALKI XIV MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU im.SZCZEPANA

Prezentujemy pojedynki zakończonego w miniony weekend w Raszynie XIV Międzynarodowego Turnieju im. Michała Szczepana. Szczególnie starcie Bogdan Schab (Ukraina) vs Martin Zdaniewski - zasługuje na uwagę, co miało odzwierciedlenie w komentarzu redaktora Piotra Jagiełło. W rozwinięciu także walka wieczoru w wykonaniu finalistów Mistrzostw Polski: Marka Pietruczuka i Sylwestra Kozłowskiego - zakończona przed czasem kontuzją zawodnika Victorii Ostrołęka.


PIETRUCZUK vs KOZŁOWSKI: TURNIEJ SZCZEPANA - RASZYN

Podczas Turnieju im. Szczepana w Raszynie - w walce wieczoru stanęli: Marek Pietruczuk i Sylwester Kozłowski. Mimo założeń walki pokazowej, wyszło na mały rewanż za finał Mistrzostw Polski, ale niestety w trakcie drugiej rundy, Pietruczuk doznaje potwornego rozcięcia łuku brwiowego i mocno krwawiąc schodzi z ringu. Dodatkowo kontuzja była wielkim niefartem na dzień przed wyjazdem na zgrupowanie kadry, którego ostatecznie i tak nie będzie ze względu na wakat na funkcji trenera kadry.


'DĄBROWA SZYKUJE RĘKAWICE NA MAŁOPOLSKĘ'

w niedzielę zawodnicy 'FightBoxing' Dąbrowa Górnicza skrzyżują rękawicę z reprezentacją Małopolski podczas gali bokserskiej w Hali przy alei Róż 3. Wcześniej przeciwnicy przetarli walczący szlak wygrywając w Wieliczce ze Lwowem (12:4). Zobaczmy skrót z przygotowań, a samą galę na żywo będziecie mogli zobaczyć na BOKSER.ORGFONFARA vs NGUMBU PROMO

Już 1 listopada na ringu w UIC Pavilion w Chicago po świetnej walce o pas WBC powróci Andrzej Fonfara (25-3, 15 KO), który spotka się z Doudou Ngumbu (33-5, 12 KO). Relację z tego wieczoru przeprowadzi stacja Showtime. Póki co przygotowała filmik promujący galę - zapraszamy!