DARIUSZ MICHALCZEWSKI O WALCE ADAMEK vs SZPILKA

Po emocjach w Moskwie, kibice boksu zawodowego w Polsce czekają już na listopadową galę Polsat Boxing Night, podczas której w walce wieczoru Artur Szpilka (16-1, 12 KO) skrzyżuje rękawice z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO). O opinię odnośnie tej potyczki spytaliśmy legendarnego mistrza wagi półciężkiej, Dariusza Michalczewskiego. Posłuchajcie na kogo stawia "Tygrys".


JOSHUA FRANCO vs TOLGAHAN OZTURK: FINAŁ MEMORIAŁU L. DROGOSZA

Rozpoczynamy prezentację walk finałowych II Memoriału im. Leszka Drogosza. Do Kielc przybyła reprezentacja USA w bardzo mocnym składzie, a jedną z gwiazd już wkrótce może okazać się zwycięzca kategorii do 49 kilogramów - Joshua Franco. Amerykanin w walce o złoto pokonał przed czasem reprezentanta Turcji - Tolgahana Oztorka. Zobaczcie Franco w akcji i jego niszczące ciosy na korpus.


'POLAND vs ENGLAND' BOXING POSITION W PŁOŃSKU

Zapraszamy na oficjalną ceremonię ważenia w Hotelu Martex na godzinę 11:30, gdzie twarzą w twarz stanie 22 zawodników. Seniorskie walki od roku odbywają się bez kasków zgodnie z obowiązującym Regulaminem PZB. Dwie godziny boksu w najlepszym olimpijskim wydaniu czekać będzie na sympatyków pięściarstwa w Płońsku. Gośćmi specjalnymi będą Olimpijczycy, m.in.: Paweł Skrzecz, Kazimierz Szczerba, Józef Grudzień, będzie chwila na fotografie i autograf.


WALKI TURNIEJU 'PAWEŁ SKRZECZ ZAPRASZA'

Przemysław Zyśk (Victoria Ostrołęka) po raz kolejny pokazuje swoją dominację w kategorii 75kg na Mazowszu, kończąc przed czasem walkę z Jakubem Niesiołowskim (KS Raszyn), tym samym dając przedsmak tego, co będzie się działo 17-18 października w Ostrołęce podczas eliminacji do Pucharu Polski.


WIDEO: SESJA KAROLINY OWCZARZ

Boks to nie tylko krew i nokauty, ale również piękne kobiety wokół ringu. Czasem nawet między linami. Karolina Owczarz (4-0, 1 KO) oficjalnie potwierdziła nam rano zakończenie kariery pięściarskiej, a my z tej okazji "odkopaliśmy" dla męskiej części naszej widowni archiwalne nagranie. Tak dla rozluźnienia po smutnej sobocie.


BOKS OD KUCHNI: HISTORIA PEWNEJ WALKI

Pod okiem nowego trenera zadebiutował udanie wczoraj Mateusz Masternak (33-2, 24 KO). W czerwcu - jeszcze z Piotrem Wilczewskim w narożniku, Polak przegrał niejednogłośnie na punkty w Monte Carlo potyczkę o mistrzostwo świata w Youri Kalengą. My tam byliśmy z kamerą i z okazji wczorajszego zwycięstwa prezentujemy Wam unikatowy materiał. Coś, czego nigdy nie zobaczycie w telewizji, czyli blisko pół godziny materiału "od kuchni". Jak wyglądają ostatnie godziny, minuty przed wyjściem do ringu w walce o wielką stawkę? Zobaczcie sami ten bardzo ciekawy materiał.


NA ŻYWO: I TURNIEJ 'PAWEŁ SKRZECZ ZAPRASZA'

Warszawa w niedzielne południe przepełniona jest sportem. Biegacze sparaliżowali miasto, a pięściarze w klubie Akademia Walki sprawdzają swoje umiejętności po wypowiedzeniu hasła turnieju: Paweł Skrzecz zaprasza, a to wszystko dzięki działalności świeżo założonego - pierwszego w Polsce w tej formie - Okręgowego Związku Boksu Olimpijskiego Warszawy i Mazowsza. Wyniki na bieżąco w rozwinięciu.


TOMASZ ADAMEK O PRZYGOTOWANIACH DO WALKI ZE SZPILKĄ

Jak zapewne każdy kibic boksu w naszym kraju doskonale się orientuje, już 8 listopada podczas gali Polsat Boxing Night w Krakowie Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) skrzyżuje rękawice z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO). Co słychać na obozie szkoleniowym "Górala"? Co były mistrz świata dwóch kategorii mówi o swoim rywalu? Zapraszamy do wywiadu Tomka z naszym amerykańskim korespondentem, Marcinem Filipowskim.


WAŻENIE Z MOSKWY: KOŁODZIEJ vs LEBIEDIEW

Wczoraj prezentowaliśmy Wam wideo z ważenia Krzyśka Włodarczyka. Teraz pokazujemy naszym kibicom film z ważenia przed walką Pawła Kołodzieja (33-0, 18 KO) z Denisem Lebiediewem (25-2, 19 KO). Zobaczcie jak bardzo obu panów dzielą warunki fizyczne. Czy to pomoże Polakowi w sprawieniu sensacji?


WAŻENIE Z MOSKWY: WŁODARCZYK vs DROZD

Informowaliśmy już Was o wynikach ważenia z Moskwy przed jutrzejszymi walkami Krzysztofa Włodarczyka (49-2-1, 35 KO) i Pawła Kołodzieja (33-0, 18 KO), pokazywaliśmy zdjęcia, a teraz prezentujemy Wam film z tej ceremonii! Zobaczcie jak "Diablo" wyglądał dziś na tle Grigorija Drozda (38-1, 27 KO).


ANDRZEJ GOŁOTA O POŻEGNALNEJ WALCE

Andrzej Gołota (41-9-1, 33 KO) jest już w Polsce. Czterokrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej 25 października podczas gali w Częstochowie ma pożegnać się z ringiem pokazowym pojedynkiem z Danellem Nicholsonem (42-5, 32 KO). Posłuchajcie co wczoraj mówił o tej potyczce na lotnisku.


WIDEO: KOŁODZIEJ I LEBIEDIEW TWARZĄ W TWARZ

W sobotni wieczór w Moskwie Paweł Kołodziej (33-0, 18 KO) będzie miał jeszcze trudniejsze zadanie niż Krzysztof Włodarczyk. Niepokonany Polak zaatakuje znanego z nokautujących ciosów Denisa Lebiediewa (25-2, 19 KO) i należący do niego tytuł mistrza świata kategorii junior ciężkiej według federacji WBA. Póki co panowie spotkali się po raz pierwszy i spojrzeli sobie z bliska w oczy. Faworytem jest Rosjanin, ale warunki fizyczne będą zdecydowanie po stronie naszego rodaka.


WIDEO: WŁODARCZYK I DROZD OKO W OKO!

Już pojutrze dojdzie do ekscytującej polskich kibiców walki Krzysztofa Włodarczyka (49-2-1, 35 KO) z bardzo groźnym Grigorijem Drozdem (38-1, 27 KO). W stawce potyczki będzie należący do naszego "Diablo" od czterech i pół roku tytuł mistrza świata kategorii junior ciężkiej według federacji WBC. Póki co panowie spotkali się po raz pierwszy w Moskwie i spojrzeli sobie głęboko w oczy. Zobaczcie jak wyglądał ich pierwszy "pojedynek".


TRENERZY MICHAŁA CIEŚLAKA PODSUMOWUJĄ WALKĘ Z ABDOULEM

W miniony weekend Michał Cieślak (7-0, 3 KO) pokonał niezwykle doświadczonego Ismaila Abdoula, ale w końcu musiał przeboksować od pierwszego do ostatniego gongu. O opinię na temat tego pojedynku poprosiliśmy dwóch trenerów perspektywicznego Polaka - Adama Jabłońskiego i Rafała Wojdę. Posłuchajcie jak oni ocenili występ swojego podopiecznego.


ORGANIZATORZY PODSUMOWUJĄ UDANE GLIWICKIE MISTRZOSTWA

Podsumowanie Międzynarodowych Mistrzostw Śląska 2014 w Gliwicach. Sędzia boksu zawodowego - Włodzimierz Kromka, przepytuje organizatorów tego turnieju: Tomasz Sztąpka - prezes GUKS Carbo Gliwice i Henryk Wilk snują już plany na jubileuszowe dziesiąte wydanie tego prestiżowego turnieju, który coraz szerszym echem odbija się w świecie kobiecego boksu.

WIDEO: SPARING TOMASZA MAZURA Z KRYSTIANEM HUCZKO

W ostatnią niedzielę w Białymstoku odbył się turniej pod nazwą "Szukamy następców w boksie - zamień alkohol na trening" organizowany przez grupę Wschodzący Białystok. Swoje umiejętności w pokazowym sparingu zaprezentowali pięściarze Dariusza Snarskiego - Tomasz Mazur (1-0, 1 KO) oraz Krystian Huczko (2-0).


IV OGMP 2014 - FINAŁ 81kg BARTŁOMIEJ MINISZEWSKI vs KAMIL LAMCZYK

Przechodzimy kategorię wyżej w finale seniorów podczas IV Otwartych Gwardyjskich Mistrzostw Polski (19-21.09.2014) Busko-Zdrój. Bartłomiej Miniszewski z klubu Skalnik Wiśniówka uległ zawodnikowi gospodarzy jednogłośnie na punkty. Kamil Lamczyk dokłada kolejne punkty do klasyfikacji drużynowej, przez co "RING" Busko ląduje na trzecim miejscu tegorocznego turnieju.


IV OGMP 2014 - FINAŁ 75kg SZYMON HAMERSKI vs SEWERYN GUZIOR

Najmocniej obstawiona kategoria w kraju miała w Busko-Zdroju też swoich faworytów. W finałowej walce podczas IV Otwartych Gwardyjskich Mistrzostw Polski (19-21.09.2014) Wagę 75kg do ringu wniósł Szymon Hamerski z klubu Zawisza Bydgoszcz i Seweryn Guzior (Wisłok Rzeszów). Obejrzyjmy ten pojedynek, być może któryś z nich w przyszłości będzie reprezentował kraj - mówił o tym prezes klubu "RING" Busko, pan Władysław Olszowy.MARIUSZ GRABOWSKI O GALI W DZIERŻONIOWIE I POLSAT BOXING NIGHT

Mariusz Grabowski - nowy promotor, coraz prężniej działający na naszym rynku, wciąż ma nadzieję, że uda się skonfrontować Ewę Brodnicką z Ewą Piątkowską oraz Damiana Wrzesińskiego z Rafałem Kaczorem podczas Polsat Boxing Night. I właśnie o tej imprezie, ale również gali w Dzierżoniowie, którą Grabowski współpromuje ze stajnią Global Boxing, porozmawialiśmy z nim podczas piątkowej imprezy w Radomiu.IV OGMP 2014 - FINAŁ 64kg KAROL BUCHCIC vs ADRIAN MARCHEL

IV Otwarte Gwardyjskie Mistrzostwa Polski (19-21.09.2014) Busko-Zdrój - prezentujemy zapis kolejnej walki seniorów w kategorii 64kg Karol Buchcic (Kick Boxing Kielce) - Adrian Marchel (Hetman Białystok). Wśród wielu barwnych pojedynków które tego dnia mogliśmy zobaczyć - w tej sędziowie byli jednomyślni, typując zwycięstwo zawodnika z najlepszego klubu tych Mistrzostw.ALL ACCESS: MAYWEATHER vs. MAIDANA 2 (EPILOG)

Telewizja Showtime wyemitowała finałowy odcinek programu "All Access: Mayweather vs. Maidana 2". Rozegrana przed tygodniem walka zakończyła się jednogłośnym zwycięstwem Amerykanina, ale Argentyńczyk ponownie napsuł mu nieco krwi, szczególnie mocnym prawym zadanym równo z gongiem kończącym trzecią rundę. - Zranił mnie tym ciosem - szczerze przyznaje przed kamerami Mayweather.


WIDEO: CIEŚLAK vs ABDOUL OD KUCHNI

Jak wiecie podczas gali w Radomiu Michał Cieślak (7-0, 3 KO) pewnie pokonał Ismaila Abdoula, choć na jego tle co oczywiste nie zaprezentował się już tak okazale jak na tle wcześniejszych rywali. My natomiast prezentujemy Wam teraz kulisy tej walki, czyli coś, czego nie widzieliście w przekazie telewizyjny. Zapraszamy - Cieślak vs Abdoul od kuchni.