WIDEO: WAŻENIE(A) PRZED WALKĄ JOSHUA vs BREAZEALE

Za nami ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą w Londynie. Broniący po raz pierwszy pasa IBF Anthony Joshua (16-0, 16 KO) zanotował 110,4 kg, zaś pretendujący do tego tytułu Dominic Breazeale (17-0, 15 KO) trochę więcej - dokładnie 115,6 kg. W rozwinięciu wideo z ważenia głównych bohaterów, ale również Chrisa Eubanka Jr, George'a Grovesa z Martinem Murrayem, a także Dilliana Whyte'a.NA ŻYWO: KONFERENCJA PRASOWA PRZED WALKĄ GŁOWACKI vs USYK

Pojedynek Krzysztofa Głowackiego (26-0, 16 KO) z Aleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO) odbędzie się 17 września w Ergo Arenie w Gdańsku. W stawce będzie oczywiście należący do Polaka tytuł mistrza świata kategorii junior ciężkiej według federacji WBO. Teraz w Warszawie trwa pierwsza konferencja prasowa promująca to wydarzenie. Zapraszamy do naszej transmisji z tej konferencji.
WIDEO: ADAM BALSKI ZNÓW SZYBKO NOKAUTUJE

Adam Balski (6-0, 5 KO) błyskawicznie rozprawił się wczoraj z Iharem Karawełem (8-12, 5 KO). Dwa lewe sierpowe i dwa nokdauny załatwiły sprawę w zaledwie minutę! Wyrasta nam nowa siła w wadze junior ciężkiej. Obejrzyjcie teraz na spokojnie ten krótki pojedynek. Zapraszamy.


NA ŻYWO: I MEMORIAŁ ZBIGNIEWA PIETRZYKOWSKIEGO

Sobotnie walki Polaków rozgrzewały nas kibiców stopniowo - od ciekawej i efektownej Gali na Zamku w Szydłowcu poprzez szokujące starcia za oceanem. Niedzielę natomiast pozostawiliśmy dla przyszłościowi wielkich ringów. Właśnie dzięki takim imprezom, na które docieramy z naszymi kamerami, zapełniają się zawodowe, wielkie ringi. Zapraszamy na bezpośrednią relację z I Memoriału im. Zbigniewa Pietrzykowskiego. Zestawienie i wyniki na żywo w rozwinięciu.NA ŻYWO: GALA W SZYDŁOWCU!

Zapraszamy Was do relacji na żywo z gali w Szydłowcu, gdzie zaprezentują się między innymi Michał Żeromiński (10-2, 1 KO), Robert Parzęczewski (11-1, 5 KO), Adam Balski (5-0, 4 KO) oraz kilku innych ciekawych pięściarzy.