KHANELO: 24/7 CANELO vs KHAN

"Khanelo" już za sześć dni! Z tej okazji stacja HBO wypuściła drugi odcinek promujący pojedynek Amira Khana (31-3, 19 KO) z Saulem Alvarezem (46-1-1, 32 KO). Natomiast w rozwinięciu przypominamy dwie wielkie walki obu zawodników - Khana z Marcosem Maidaną, a także Canelo z Miguelem Cotto.


WIDEO: ZWIASTUN GALI W KĘDZIERZYNIE KOŹLU 14 MAJA

Już tylko dwa tygodnie pozostały do gali gali "Budweld Boxing Night" w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie zobaczymy między innymi walki Wach vs Nascimento, Balski vs Rusiewicz, czy Sidorenko vs Szymczak. Bilety VIP oraz na parkiet w Hali Azoty można nabywać w Empiku przy Al. Armii Krajowej 38 w Kędzierzynie-Koźlu i oczywiście za pośrednictwem eBilet.pl. Wejściówki na trybunę w kasach kina Chemik i Twierdza. Poniżej zaś prezentujemy zwiastun promujący tę galę.DARIUSZ SĘK NA OSTATNIEJ PROSTEJ PRZYGOTOWAŃ DO WALKI W TARNOWIE

- Liczyłem na trochę lepszego rywala, ale nie narzekam na brak motywacji, bo motywacją samą w sobie jest występ przed moimi kibicami w Tarnowie - mówi Dariusz Sęk (25-2-1, 8 KO), którego odwiedziliśmy przedwczoraj na treningu. Już 7 maja walka z Jewgienijem Machtejenką (6-3, 5 KO). A potem? Ambicje są takie, by najpierw zaatakować pas Unii Europejskiej, następnie zaś tytuł mistrza Europy wagi półciężkiej.


ROBERT ZŁOTKOWSKI O PRACY TRENERA

Gmitruk, Łapin, Raubo, Gosiewski... To wielkie postacie polskiej szkoły trenerskiej, ale do głosu coraz bardziej dochodzą młodzi i utalentowani szkoleniowcy. Jednym z czołówki jest bez wątpienia Robert Złotkowski. I właśnie z nim porozmawialiśmy o pracy trenera. Zapraszamy.


WIDEO: WALKA KANIECKI vs HURBO

Jeśli Mateusz Kaniecki (5-1, 5 KO) wygrywa, to tylko szybko przed czasem. Boksujący na granicy wagi półciężkiej i junior ciężkiej zawodnik pokonał niedawno Artsioma Hurbo, a my prezentujemy Wam teraz ten krótki pojedynek.WIDEO. NIEOCZEKIWANA PORAŻKA UCHIYAMY

Jak do tej pory to chyba największa sensacja roku. Jeszcze wczoraj Takashi Uchiyama (24-1-1, 20 KO) uchodził za lidera kategorii super piórkowej. Z dziesięcioma udanymi obronami tytułu mistrza świata federacji WBA 36-letni Japończyk ocierał się o pierwszą dziesiątkę najlepszych pięściarzy P4P według wielu prestiżowych periodyków bokserskich.

WIDEO: FURY TAŃCZY DLA KLICZKI

Tyson Fury (25-0, 18 KO) swoim pajacowaniem wyprowadził chyba trochę z równowagi Władimira Kliczkę (64-4, 53 KO) przed ich pierwszą walką. Za nami pierwsza konferencja prasowa promująca ich rewanż. Z tej okazji Anglik... zatańczył przed Ukraińcem.


IZU UGONOH: CZEKAM NA DUŻE WYZWANIA

- Chciałbym spotkać się z kimś, czyje nazwisko sprawiłoby, że czułbym podekscytowanie. Poszukuję wyzwań - nie ukrywa Izu Ugonoh (15-0, 12 KO), który skończył już swoją przygodę z programem "TzG" i może skoncentrować się wyłącznie na boksie.


WIDEO: WALKA KOSELA vs PEDYURA

Tydzień temu dwumetrowy Krzysztof Kosela (5-0, 4 KO) zanotował cenne zwycięstwo, odprawiając w drugiej rundzie twardego Maksima Pediurę (14-10-1, 12 KO). Prezentujemy Wam teraz nagranie z tej walki. A przy okazji przypomnijmy, że Kosela wróci na ring już 7 maja podczas gali w Tarnowie.WIDEO: WALKA WAŃCZYK vs REJOWSKI

Na przestrzeni dwudziestu dwóch miesięcy była to dopiera druga walka Bartłomieja Wańczyka (15-0, 7 KO), ale pięściarz z Nowego Sącza nie zapomniał jak się boksuje i szybko odprawił przed czasem Arkadiusza Rejowskiego (0-4). Wszystko potrwało zaledwie pół rundy - zapraszamy.WIDEO: MIELEWCZYK vs SUDAS

Galę z Tczewa transmitowaliśmy na żywo. Kto jednak nie miał okazji jej oglądać, teraz pokażemy Wam najważniejsze walki oddzielnie. Przed Wami starcie Damiana Mielewczyka (10-2, 7 KO) z Andriejem Sudasem (7-10-1, 6 KO). Zapraszamy.