NA ŻYWO: KONFERENCJA PRASOWA JOSHUA-PARKER

Zapraszamy na transmisję z pierwszego spotkania pomiędzy Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO) a Josephem Parkerem (24-0, 18 KO), którzy 31 marca na stadionie narodowym w Cardiff zaboksują o trzy z czterech najważniejszych tytułów w wadze ciężkiej. Konferencja prasowa miała się rozpocząć godzinie 12:00 czasu polskiego, ale wystąpiły opóźnienia. Organizator zapewnia, że start nastąpi wkrótce.
WIDEO: 50 LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃ...

Jesteśmy z Wami już pod prawie trzynastu lat. W tym czasie nakręciliśmy mnóstwo ciekawych materiałów. Dziś jest okazja, by jeden z nich przypomnieć. W okrągłe, pięćdziesiąte urodziny Andrzeja Gołoty (41-9-1, 33 KO), prezentujemy Wam nasz film 'Andrzej Gołota - Historia Legendy'.

DEONTAY WILDER Z NOKAUTEM ROKU PBC

Deontay Wilder (39-0, 38 KO) po raz drugi z rzędu z nagrodą za nokaut roku podczas gal z serii Premier Boxing Champions. W tamtym roku wyróżniono go za styczniowy nokaut na Arturze Szpilce (KO 9), a w tym za demolkę już w pierwszej rundzie nad Bermane'em Stiverne'em, który wcześniej jako jedyny przetrwał z 'Brązowym Bombardierem' do ostatniego gongu.


WIDEO: CAŁA WALKA MIKEY GARCIA vs ADRIEN BRONER

Miguel Angel Garcia (37-0, 30 KO) zdobył już tytuł mistrza świata wagi piórkowej, super piórkowej i lekkiej. Niedawno awansował do dywizji junior półśredniej i wypunktował pod koniec lipca Adriena Bronera (33-3, 24 KO). Teraz stacja Showtime udostępniła darmowe nagranie z tej walki w wysokiej rozdzielczości. Możecie więc nadrobić zaległości.NA ŻYWO: XXIX WARSZAWSKA GRANDA NA PIĘŚCI

Zapraszamy na transmisję z XXIX Warszawskiej Granda na Pięści, w której rywalizują najlepsi zawodnicy z poprzednich edycji. O godzinie 17:00 na gali wystąpi Michał Olaś (4-0, 3 KO), który zmierzy się w pojedynku zawodowym z Tomaszem Domalewskim (0-2). Zestawienie wszystkich walk w rozwinięciu.NA ŻYWO: VI MPK JAROSŁAW 2017

Przed Państwem finałowa edycja Międzynarodowego Pucharu Karpat na rok 2017. Niepodważalna skuteczność rozwojowa dyscypliny poprzez cykliczne turnieje jest dostrzegalna nawet dla niedoświadczonego kibica. Zestawienie walk w rozwinięciu.WIDEO: LUIS ORTIZ NOKAUTUJE! TERAZ WALKA Z WILDEREM!?

Luis Ortiz (28-0, 24 KO) jak na 'King Konga' przystało szybko i brutalnie znokautował Daniela Martza (16-6-1, 13 KO) na początku drugiej rundy. Potem wymienił kilka 'uprzejmości' z goszczącym na tej gali Deontayem Wilderem (39-0, 38 KO), mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC. Szykuje się nam hit w krainie olbrzymów? Poniżej skrót tej i tak krótkiej walki.


WIDEO: PASCAL ZASTOPOWAŁ NIEPOKONANEGO ELBIALEGO

Jean Pascal (32-5-1, 19 KO) zapowiadał przed tym pojedynkiem, że dziś w nocy zakończy swoją karierę. Zadanie miał trudne, bo naprzeciw niego stanął niepokonany dotąd Ahmed Elbiali (16-1, 13 KO). Początkowo Egipcjanin nawet przeważał, ale były mistrz świata wagi półciężkiej zakończył potyczkę na swoją korzyść. I to przed czasem. Poniżej wideo.


WIDEO: ŁOMACZENKO I RIGONDEAUX W LIMICIE!

Wasyl Łomaczenko (9-1, 7 KO) i Guillermo Rigondeaux (17-0, 11 KO) bez problemu uzyskali wymagany limit kategorii super piórkowej wynoszący 130 funtów, czyli blisko 59 kilogramów. Broniący pasa WBO Ukrainiec zanotował 129 funtów, zaś Kubańczyk 128,4. Poniżej wideo z ważenia, a w rozwinięciu wyniki z dzisiejszej ceremonii jeśli chodzi o pozostałe walki.
WIDEO: TRENING MICHAŁA OLASIA

Michał Olaś (4-0, 3 KO) wróci już za tydzień, a w styczniu poleci na sparingi do Andrzeja Fonfary. Póki co obejrzyjcie jego trening tu na miejscu, na obiektach LFC. Oto czołowy polski zawodnik kategorii junior ciężkiej.


ANDRZEJ LICZIK O WSPÓŁPRACY Z SYROWATKĄ, OLASIEM I SĘKIEM

Andrzej Liczik od dłuższego czasu współpracuje już z Michałem Syrowatką (19-1, 7 KO), a teraz poprowadzi również Dariusza Sęka (27-3-3, 9 KO) oraz Michała Olasia (4-0, 3 KO). Niegdyś świetny zawodnik, obecnie czołowy trener na naszym podwórku. Nie mogliśmy więc przepuścić okazji, by trochę porozmawiać o nowej sytuacji Liczika. Zapraszamy.