ROBERT PARZĘCZEWSKI O WALCE Z LUXEMBOURGEREM

Robert Parzęczewski (8-0, 3 KO) liczy na występ podczas wrześniowej gali PBN. Póki co zaboksuje 19 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim z niepokonanym Francuzem, Jessy Luxembourgerem (6-0, 3 KO). O tej walce oraz najbliższej przyszłości porozmawialiśmy z nim dziś podczas konferencji prasowej promującej nadchodzącą imprezę.

MAREK OKROSKOWICZ - ZADOWOLONY PO TURNIEJU W BYTOMIU

Prezentujemy wywiad z trenerem i organizatorem, Markiem Okroskowiczem - który jest bardzo zadowolony z frekwencji podczas jubileuszowej X edycji ważnego na śląsku Międzynarodowego Turnieju im. Leszka Błażyńskiego. Nie omieszkał wspomnieć o bardzo dobrej współpracy z Urzędem Miasta Bytom, dzięki któremu można kultywować tak wspaniałą inicjatywę podtrzymania pamięci o wielkich bohaterach naszej ukochanej dyscypliny.


NIKODEM JEŻEWSKI PO WYGRANEJ W INOWROCŁAWIU

W pierwszym tegorocznym występie Nikodem Jeżewski (10-0-1, 5 KO) pokonał w Inowrocławiu na punkty Tomislava Rudana. Zawodnik boksujący w kategorii junior ciężkiej był zadowolony ze swojego występu, choć sam zauważył pewne niedociągnięcia. Posłuchajcie rozmowy nagranej tuż po zejściu z ringu.


POLOWANIE NA NOKAUT W TEATRZE

Do ciekawego pojedynku doszło w wadze ciężkiej podczas X Memoriału im. Leszka Błażyńskiego. Troszkę chaotycznie boksujący Jakub Rus, ale stale wywierający presję na zawodniku z Ukrainy - Lubomir Pinchuk - starał się nie oddać pola. Tak z jednej jak i drugiej strony mocne ciosy dochodziły celu, by w ostatnim akcie - na ringu w Teatrze Rozbart - dokończyć dzieła.


KRZYSZTOF CIEŚLAK: JEST MI PO PROSTU WSTYD!

- Jest mi wstyd. Boksując na swoim normalnym poziomie ta walka nie potrwałaby nawet dwóch rund. Przepraszam wszystkich kibiców. Bardzo chciałbym teraz rewanżu. Nie mogę się pogodzić, że przegrałem z rywalem tej klasy - nie ukrywa Krzysztof Cieślak (22-6, 7 KO), który w sobotni wieczór niespodziewanie przegrał na skutek technicznej decyzji z bardzo przeciętnym Oszkarem Fiko (12-11, 9 KO).
DAMIAN JONAK O WYGRANEJ W INOWROCŁAWIU I KOLEJNYCH PLANACH

Damian Jonak (39-0-1, 21 KO) wygrał w dobrym stylu swoją jubileuszową, czterdziestą walkę podczas wczorajszej gali w Inowrocławiu. Po wszystkim poprosiliśmy go o analizę tego pojedynku, ale również porozmawialiśmy z nim na temat najbliższych planów. A opcje są trzy - Polsat Boxing Night, ciekawa gala na Śląsku z udziałem znanego nazwiska zagranicznego, bądź walka za oceanem. Zapraszamy do rozmowy ze zwycięskim Jonakiem.


EWA BRODNICKA PO WYGRANEJ NAD GENTILI

Ewa Brodnicka (8-0, 2 KO) musiała naprawdę namęczyć się w Inowrocławiu by udowodnić swoją wyższość nad agresywną Monicą Gentili (4-3, 1 KO). Teraz czeka ją zasłużony odpoczynek, a pod koniec września być może występ podczas Polsat Boxing Night. Oczywiście nie mogliśmy nie poruszyć tej kwestii rozmawiając z nią zaraz po gali - serdecznie zapraszamy.


IV FIGHT BOXING: KRZYSZTOF ZAŁUBSKI vs. DAMIAN STANISŁAWSKI

Dopiero co wybrzmiał ostatni gong podczas transmisji turnieju pod hasłem "Promocja Dąbrowskiego Boksu" z Dąbrowy Górniczej, a my wracamy do ostatniego, zamykającego cały turniej pojedynku zawodnika gospodarzy Krzysztofa Załubskiego, który już w pierwszych sekundach po celnym ciosie posłał na deski Damiana Stanislawskiego z klubu Naprzód Lipiny. Choć wydawać by się mogło, że to odetnie skrzydła Damianowi - nic bardziej mylnego - twarda walka toczyła się do końca. Zapraszamy do obejrzenia, nie tylko tej walki, ale całego turnieju, obfitującego w barwne pojedynki w szerokiej skali technicznych umiejętności.


NA ŻYWO: PROMOCJA DĄBROWSKIEGO BOKSU

Czwarta odsłona turnieju organizowanego przez Klub Fight Boxing Dąbrowa Górnicza. Zapraszamy na relacje na żywo z imprezy, gdzie właśnie może wprawne oko obserwatora wyłuskać talent przyszłych wielkich pojedynków. Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.


MARCIN SIWY: WYJŚĆ I ZROBIĆ SWOJE

Marcin Siwy (10-0, 4 KO) pomimo niesplamionego rekordu z pewnością jest póki co zawodnikiem niespełnionym, gdyż kiedyś pokładano w nim wielkie nadzieje. Może teraz - po związaniu się promotorskim kontraktem z Mariuszem Grabowskim, jego kariera znów nabierze rozpędu. W debiucie dla nowej grupy jego rywalem będzie dziś Vjekoslav Bajić (9-10, 3 KO). Posłuchajcie co Marcin mówił o tej walce wczoraj.WAŻENIE: JONAK vs NEFZI

Dokładnie 70 kilogramów zanotował dziś podczas ważenia Damian Jonak (38-0-1, 21 KO). Jego rywal - Ayoub Nefzi (23-4-1, 4 KO), okazał się o 0,6 kg cięższy. Zobaczcie jak prezentowali się główni bohaterowie podczas tej ceremonii.WAŻENIE: SIWY vs BAJIĆ

Marcin Siwy (10-0, 4 KO) przed debiutem dla grupy Tymex Boxing Promotion zanotował 112,9 kg. Jutro rywalem będzie Vjekoslaw Bajić (9-10, 3 KO). Obaj panowie dziś spotkali się podczas ceremonii ważenia.


WAŻENIE: JEŻEWSKI vs RUDAN

Nikodem Jeżewski (9-0-1, 5 KO) jutrzejszym spotkaniem z Tomislavem Rudanem (3-3-1) rozpocznie sezon 2015. Zobaczcie obu zawodników na dzisiejszym ważeniu. Polak zanotował dokładnie 90 kilogramów, jego rywal zaś okazał się dużo lżejszy (87,2kg).