ADAMEK - SZPILKA. PROMO

W sieci pojawiają się kolejne filmiki promujące listopadowy pojedynek Tomasza Adamka (49-3, 29 KO) z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO). Wczoraj pokazaliśmy Wam jeden z nich, dziś prezentujemy kolejny. Adamek - Szpilka 8 listopada na gali Polsat Boxing Night w Krakowie.


DAMIAN MIELEWCZYK O PRZEJŚCIU NA ZAWODOWSTWO

Już 29 sierpnia podczas "Tropical Club Fight Night" dojdzie do debiutu zawodowego Damiana Mielewczyka, wychowanka Wisły Tczew, który w boksie olimpijskim osiągał spore sukcesy w kategoriach wiekowych od młodzika do młodzieżowca. Pięściarz związał się kontraktem z grupą zawodową Thunder Promotions prowadzoną przez Krystiana Cieśnika. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z tczewskim zawodowcem.


MIGAWKA: DAMIAN MIELEWCZYK NA WORKU

Już 29 sierpnia podczas "Tropical Club Fight Night" dojdzie do debiutu zawodowego Damiana Mielewczyka, wychowanka Wisły Tczew, który w boksie olimpijskim osiągał spore sukcesy w kategoriach wiekowych od młodzika do młodzieżowca. Pięściarz związał się kontraktem z grupą zawodową Thunder Promotions prowadzoną przez Krystiana Cieśnika. Zobaczcie, jak Mielewczyk prezentuje się na worku podczas "szybkościówek".
MECZ POLSKA - ŁOTWA: MARKUNAS vs PADJUSZKIN

Zapraszamy do obejrzenia inauguracyjnego pojedynku Meczu drużyn z Polski i Łotwy który odbył się w Kętrzynie. Na "pierwszy ogień" kategoria 49kg: Mantas Maskunas reprezentujący barwy gospodarza klubu "Niedźwiedź Kętrzyn" i zawodnika z Łotwy Siergieja Podjuszkina. Zapis całej transmisji na oficjalnym kanale YouTube PZB.


ADAMEK - SZPILKA. PROMO

Negocjacje ciągnęły się długo i chyba każdy kibic w Polsce przez moment obawiał się, że ambitny plan organizatorów pójdzie na marne. W końcu udało się - Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) i Artur Szpilka (16-1, 12 KO), a więc dwaj nasi najpopularniejsi pięściarze staną naprzeciw siebie w ringu, by wyłonić tego, który może jeszcze coś ugrać na arenie międzynarodowej. Delikatnie mówiąc panowie nie darzą się sympatią, co zwiastuje wiele ostrych wypowiedzi i zaciętych utarczek słownych.SEBASTIAN SKRZECZ: OBÓZ AKADEMII WALKI W GIŻYCKU

Tegoroczne wakacje obfitują w obozy sportów walki, a wśród nich coraz częściej goszczą pięściarze. Właśnie skończył się turnus Akademii Walki - na czele którego stoi trener Sebastian Skrzecz - zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi o tej formie spędzania wakacji - czy warto? Jeszcze parę obozów jest w planie innych grup. Zapraszamy.


MIGAWKA: SPARING LITKIEWICZ vs MIELEWCZYK

Prezentujemy migawkę ze sparingu pięściarzy grupy Thunder Promotions - Patryka Litkiewicza (13-4, 7 KO) oraz Damiana Mielewczyka, który już 29 sierpnia zadebiutuje na zawodowym ringu podczas "Tropical Club Fight Night". Litkiewicz prawdopodobnie we wrześniu spotka się w ringu z doświadczonym Michelem Trabantem (51-4-1, 24 KO) w walce na dystansie dwunastu rund.


KRYSTIAN CIEŚNIK O NAJBLIŻSZYCH PLANACH THUNDER PROMOTIONS

Już 28 w Gołębiewie Średnim odbędzie się kolejna impreza grupy Thunder Promotions należącej do Krystiana Cieśnika. Na "Tropical Club Fight Night" zobaczymy m.in. Marcina Cybulskiego (7-3-2, 7 KO) oraz debiutującego Damiana Mielewczyka. Na miesiąc przed galą odwiedziliśmy pomorskiego promotora i zapytaliśmy o plany wobec swoich podopiecznych oraz kolejne gale Thunder Promotions.MICHAŁ CIEŚLAK: WIDEO Z TRENINGU SIŁOWEGO

Michał Cieślak (6-0, 3 KO) przygotowuje się do walki z Ismailem Abdoulem (54-29-2, 20 KO) pod okiem Adama Jabłońskiego, Rafała Wojdy i Andrzeja Gmitruka. Pojedynek odbędzie się 19 września w Radomiu. Z tej okazji prezentujemy Wam migawki z treningu siłowego radomskiego prospekta kategorii junior ciężkiej.


TOMASZ ADAMEK O POLSAT BOXING NIGHT I NAJBLIŻSZYCH PLANACH

Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) wróci między liny 8 listopada w nowej krakowskiej hali podczas gali Polsat Boxing Night. Jego rywalem będzie Artur Szpilka (16-1, 12 KO) bądź Mariusz Wach (27-1, 15 KO). Wszystko ma zostać ogłoszone podczas wtorkowej konferencji prasowej. O tym, ale także innych sprawach, w rozmowie BOKSER.ORG z naszym "Góralem", byłym mistrzem świata dwóch kategorii.SZPILKA vs ADAMEK: DRZAZGOWSKI JEST NA 'TAK'

Sporo ostatnio mówi się o potencjalnej walce Artura Szpilki (16-1, 12 KO) z Tomkiem Adamkiem (49-3, 29 KO) podczas listopadowej gali Polsat Boxing Night. Zdecydowanym zwolennikiem takiej potyczki jest młody trener Krzysztof Drzazgowski, opiekun między innymi Ewy Brodnickiej. Posłuchajcie co on myśli o takiej konfrontacji.


SIERGIEJ KOWALIOW: HBO GREATEST HITS

Z okazji zbliżającej się walki Siergieja Kowaliowa (24-0-1, 22 KO) w obronie pasa federacji WBO wagi półciężkiej z Blake'em Caparello (19-0-1, 6 KO) szefowie stacji HBO wypuścili do sieci specjalny film ukazujący najlepsze fragmenty walk rosyjskiego bombardiera. Zobaczcie sami.

TRENING W RING3CITY POD OKIEM MARCINA MARCZAKA

W maju tego roku w Gdańsku otwarty został nowy klub bokserski o nazwie Ring3city. Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest zawodowy pięściarz, Marcin Marczak (7-0, 3 KO), który pełni funkcję głównego trenera. Ponadto na sali w roli szkoleniowców pomagają mu Waldemar Nawrocki, wieloletni zawodnik oraz trener klubu bokserskiego Stoczniowiec Gdańsk, oraz Robert Ślesicki, który specjalizuje się w przygotowaniu fizycznym, odnowie biologicznej i żywieniu. Prezentujemy Wam materiał z zeszłotygodniowego treningu prowadzonego w Ring3city. Już niedługo zamieścimy również wywiad z Marcinem Marczakiem.EWA BRODNICKA O WAKACYJNYCH TRENINGACH

Niepokonana pięściarka Ewa Brodnicka (4-0, 1 KO) nie próżnuje w wakacyjnym okresie. Naszemu reporterowi opowiedziała o treningach do kolejnego występu. Brodnicka odniosła się też do możliwości stoczenia pojedynku ze swoją imienniczką i rówieśniczką Ewą Piątkowską (4-0, 3 KO).


28 LAT MINĘŁO, CZYLI HOLYFIELD vs QAWI

Aż trudno w to uwierzyć, ale dokładnie dziś mija 28 lat od legendarnej bitwy Evandera Holyfielda (11-0) z ówczesnym mistrzem świata kategorii junior ciężkiej według federacji WBA - Dwightem Muhammadem Qawi (26-2-1). Wszyscy zgodnie nazywają ich potyczkę "ostatnią 15-rundową wojną", a są i tacy, których zdaniem to w ogóle najlepsza walka wszech czasów. Co człowiek to inne gusta, a o nich się podobno nie dyskutuje, jednak ich pierwsza konfrontacja z pewnością przeszła na stałe do historii boksu. Jeśli więc wśród Was są jeszcze tacy, którzy tego pojedynku nie widzieli, niech obejrzą teraz - lektura obowiązkowa!


MARIUSZ WACH O SPARINGACH Z CHISORĄ W ANGLII

Mariusz Wach (27-1, 15 KO) kilka tygodni gościł w Anglii, gdzie pomagał w sparingach Dereckowi Chisorze (20-4, 13 KO), aktualnemu mistrzowi Europy wagi ciężkiej, przed rewanżem z Tysonem Furym. O tych sparingach, ale również pobycie w Anglii w rozmowie z Michałem Wakuliczem.

JAKUBOWSKI vs KRASUSKI: FINAŁ MP POLSKI (-91kg)

No i kończymy na dobre naszą relację z zakończonych już dawno 85. Mistrzostw Polski Seniorów w boksie. Ostatnią walką jaką pokażemy jest ostatni finał, który jeszcze Wam nie prezentowaliśmy, czyli potyczka o złoto w kategorii ciężkiej (-91 kg) pomiędzy Igorem Jakubowskim (KB Zagłębie Konin) a Bartłomiejem Krasuskim (Niestowarzyszony). Zobaczcie nasze nagranie w jakości HD.