WIDEO: MACIEJ SULĘCKI I JEGO WALKA Z CIENIEM

Maciej Sulęcki (18-0, 3 KO) podczas zaplanowanej na 19 września gali w Radomiu wyjdzie do ringu naprzeciw Samy'ego Anouche (15-2-1, 13 KO) z Francji. Zobaczcie "walkę z cieniem" w wykonaniu naszego prospekta kategorii super średniej, który wciąż czeka na "klepnięcie" walki z Grzegorzem Proksą (29-3, 21 KO) podczas listopadowej gali Polsat Boxing Night.


PAWEŁ KŁAK O PRZYGOTOWANIACH DO GALI W RADOMIU

Paweł Kłak od jakiegoś czasu jest asystentem pierwszego trenera - Andrzeja Gmitruka, i pomaga jego podopiecznym w przygotowaniach do kolejnej gali. A ta już 19 września odbędzie się w Radomiu, gdzie zaboksują między innymi Dariusz Sęk, Maciej Sulęcki, Michał Cieślak, Michał Syrowatka czy Norbert Dąbrowski. Zapraszamy Was z tej okazji do wysłuchania krótkiego wywiadu z trenerem Kłakiem.
VIDEO: BRIGGS NOKAUTUJE PHELPSA

Shannon Briggs (56-6-1, 49 KO) stoczył sobotniej nocy kolejną zawodową walkę. 42-latek po zdobyciu w czerwcu pasa NABA wagi ciężkiej, dwa dni temu podczas gali w Stanach Zjednoczonych obronił tytuł, zwyciężając Cory'ego Phelpsa (16-7-1, 8 KO, dokładając do tego również tymczaczasowy pas WBC Latino. Przez to jest wielce prawdopodobnym, że "The Canon" zaliczy spory awans w rankingach obu federacji.


ANDRZEJ GMITRUK O SULĘCKI vs PROKSA

W mediach coraz częściej przewija się temat ewentualnej ewentualnej walki Macieja Sulęckiego (18-0, 3 KO) z Grzegorzem Proksą (29-3, 21 KO) podczas listopadowej gali Polsat Boxing Night. Wypowiedź tego pierwszego prezentowaliśmy już wczoraj, a co o takiej potyczce myśli Andrzej Gmitruk?
MARIUSZ WACH O SPARINGACH Z PULEWEM I POWROCIE NA RING

Przed Kubratem Pulewem (20-0, 11 KO) bardzo trudna przeprawa 6 września z mistrzem wszechwag trzech federacji - Władimirem Kliczko (62-3, 52 KO). Przy tej okazji obóz Bułgara kilka razy prosił o pomoc Mariusza Wacha (27-1, 15 KO). Ten odmawiał, bo przygotowuje się do wyczekiwanego od dwóch lat powrotu na ring. W końcu jednak skończył pracę nad siłą i po kolejnych namowach zgodził się wyjechać do Berlina na tydzień wspólnych sparingów. A może pomóc jak mało kto, bo przecież ostatnim rywalem Polaka był właśnie Kliczko. Czy dzięki tym sparingom szanse Pulewa wzrosną? Być może, ale teraz posłuchajcie co o tych wspólnych treningach powiedział nam Mariusz, który sam zaboksuje 17 października w Dzierżoniowie.MACIEJ SULĘCKI O EWENTUALNEJ WALCE Z PROKSĄ

W mediach coraz częściej przewija się temat ewentualnej ewentualnej walki Macieja Sulęckiego (18-0, 3 KO) z Grzegorzem Proksą (29-3, 21 KO) podczas listopadowej gali Polsat Boxing Night. Były dwukrotny mistrz Europy wagi średniej powiedział niedawno, że dla jego rywala to byłoby "zderzenie z rzeczywistością". Co na to odpowiada Sulęcki? Posłuchajcie.


ANDRZEJ GMITRUK O WSPÓŁPRACY Z JOANNĄ HAYDER

Joanna Hayder to nowa członkini sztabu Andrzeja Gmitruka. Dodajmy od razu, że to żadna utalentowana pięściarka, tylko ceniona w środowisku pani psycholog, która od dzisiaj na stałe będzie współpracowała z niektórymi polskimi zawodnikami. Posłuchajcie co o tej współpracy powiedział nam dziś sam trener.


PIOTR WILCZEWSKI O POWROCIE MARIUSZA WACHA

Najważniejszym wydarzeniem ostatnich dni w polskim boksie bez wątpienia jest informacja o powrocie na ring Mariusza Wacha (27-1, 15 KO). W jego narożniku stanie oczywiście Piotr Wilczewski, który opowiedział trochę o przygotowaniach oraz samej gali w Dzierżoniowie.


MARIUSZ WACH O POWROCIE NA RING

Choć kontrakt jest już podpisany, organizatorzy gali "Friday Night Show 2" w Dzierżoniowie jeszcze wstrzymują się z podaniem nazwiska rywala dla Mariusza Wacha (27-1, 15 KO). Wiadomo natomiast, że nasz olbrzym 17 października po blisko dwuletniej przerwie wystąpi na dystansie ośmiu rund. Posłuchajcie co powiedział nam o tak wyczekiwanym przez kibiców powrocie.MICHAŁ CHUDECKI: ZAPOWIEDŹ REPORTAŻU

Świetny występ Michała Chudeckiego (10-0-1, 3 KO) na tle niebezpiecznego Felixa Lory (18-12-5, 9 KO) nie przeszedł bez echa w polskim środowisku bokserskim. Eksperci okrzyknęli "TNT" godnym zainteresowania prospektem, a kibice do dziś żyją emocjami, jakich Chudecki i jego rywal dostarczyli im na ringu w Międzyzdrojach. Za znakomitą postawę w dziesięciorundowym boju poznański pięściarz otrzymał dodatkowo premię w wysokości dwóch tysięcy złotych od promotora Tomasza Babilońskiego.KRZYSZTOF CHUDECKI O ZWYCIĘSTWIE BRATA NAD LORĄ

Michał Chudecki (10-0-1, 3 KO) w ostatnią sobotę dał kibicom ciekawe widowisko w walce z Felixem Lorą (18-12-5, 9 KO). Zadowolony z postępów podopiecznego jest Krzysztof Chudecki - główny szkoleniowiec, a także brat pięściarza noszącego przydomek "TNT". Zobaczcie, jak starszy z braci Chudeckich podsumował sobotni występ.


MARIUSZ GRABOWSKI O GALI W DZIERŻONIOWIE

Informowaliśmy już Was o październikowej gali "Friday Nights Show 2" w Dzierżoniowie, gdzie wystąpią między innymi Kamil Łaszczyk (17-0, 7 KO) i wracający w końcu między liny Mariusz Wach (27-1, 15 KO). Ale na Dolnym Śląsku zaboksują również Nikodem Jeżewski (7-0-1, 5 KO), Michał Gerlecki (7-0,4 KO) oraz Damian Wrzesiński (5-0, 3 KO), zawodnicy promowani przez Mariusza Grabowskiego ze stajni Tymex Boxing Promotion. I właśnie o tej gali porozmawialiśmy z Grabowskim przy okazji ostatniego spotkania w Międzyzdrojach.


WŁODZIMIERZ LETR PO ZASTOPOWANIU PRZED CZASEM BENA WROTNIAKA

Po słabiutkim początku zawodowej kariery utytułowany na ringach olimpijskich Włodzimierz Letr (3-3, 2 KO) wraca na właściwe tory. Wczoraj zastopował w szóstej rundzie Bena Wrotniaka (5-2, 1 KO) i nie ukrywał nawet po zejściu z ringu, że ta wygrana dodała mu wiatru w żagle. Posłuchajcie rozmowy z czterokrotnym mistrzem Polski z ringów olimpijskich.