MARIUSZ GRABOWSKI O GALI W DZIERŻONIOWIE I POLSAT BOXING NIGHT

Mariusz Grabowski - nowy promotor, coraz prężniej działający na naszym rynku, wciąż ma nadzieję, że uda się skonfrontować Ewę Brodnicką z Ewą Piątkowską oraz Damiana Wrzesińskiego z Rafałem Kaczorem podczas Polsat Boxing Night. I właśnie o tej imprezie, ale również gali w Dzierżoniowie, którą Grabowski współpromuje ze stajnią Global Boxing, porozmawialiśmy z nim podczas piątkowej imprezy w Radomiu.IV OGMP 2014 - FINAŁ 64kg KAROL BUCHCIC vs ADRIAN MARCHEL

IV Otwarte Gwardyjskie Mistrzostwa Polski (19-21.09.2014) Busko-Zdrój - prezentujemy zapis kolejnej walki seniorów w kategorii 64kg Karol Buchcic (Kick Boxing Kielce) - Adrian Marchel (Hetman Białystok). Wśród wielu barwnych pojedynków które tego dnia mogliśmy zobaczyć - w tej sędziowie byli jednomyślni, typując zwycięstwo zawodnika z najlepszego klubu tych Mistrzostw.ALL ACCESS: MAYWEATHER vs. MAIDANA 2 (EPILOG)

Telewizja Showtime wyemitowała finałowy odcinek programu "All Access: Mayweather vs. Maidana 2". Rozegrana przed tygodniem walka zakończyła się jednogłośnym zwycięstwem Amerykanina, ale Argentyńczyk ponownie napsuł mu nieco krwi, szczególnie mocnym prawym zadanym równo z gongiem kończącym trzecią rundę. - Zranił mnie tym ciosem - szczerze przyznaje przed kamerami Mayweather.


WIDEO: CIEŚLAK vs ABDOUL OD KUCHNI

Jak wiecie podczas gali w Radomiu Michał Cieślak (7-0, 3 KO) pewnie pokonał Ismaila Abdoula, choć na jego tle co oczywiste nie zaprezentował się już tak okazale jak na tle wcześniejszych rywali. My natomiast prezentujemy Wam teraz kulisy tej walki, czyli coś, czego nie widzieliście w przekazie telewizyjny. Zapraszamy - Cieślak vs Abdoul od kuchni.
MACIEJ SULĘCKI O NIEDOSZŁEJ WALCE W RADOMIU I SPOTKANIU Z PROKSĄ

Maciej Sulęcki (18-0, 3 KO) miał wczoraj wystąpić w Radomiu, lecz w ostatniej chwili wycofał się z tej potyczki, by bez zakłóceń móc potem się przygotować do listopadowego starcia z Grzegorzem Proksą. O kontuzji, powodach swojej decyzji oraz występie na gali Polsat Boxing Night podopieczny Andrzeja Gmitruka opowiedział nam jeszcze podczas ceremonii ważenia. Zapraszamy do wywiadu.
CIEŚLAK: TYDZIEŃ PRZERWY I WRACAM DO TRENINGÓW

Michał Cieślak (7-0, 3 KO) ma już za sobą pierwszy poważny test w karierze. Stary wyjadacz Ismail Abdoul (54-31-2, 20 KO) oczywiście nie dał sobie zrobić żadnej krzywdy, ale przynajmniej polski prospekt przeboksował pełne sześć rund. - Tydzień odpoczynku i wznawiam treningi pod październikową galę w Ełku - mówi nam Cieślak. Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu!


ZWYCIĘSKI SYROWATKA JUŻ MYŚLI O WALCE Z CHUDECKIM

Kilkadziesiąt minut temu Michał Syrowatka (10-0, 2 KO) pewnie wypunktował Łukasza Janika (12-6-1, 6 KO) w ośmiorundowej walce. Zwycięzca nie myśli jednak o odpoczynku, tylko o przygotowaniach do kolejnego pojedynku - wszystko wskazuje na to, że 8 listopada na gali Polsat Boxing Night w Krakowie Syrowatka zmierzy się z Michałem Chudeckim (10-0-1, 3 KO). Zapraszamy do wysłuchania rozmowy nagranej tuż po starciu z Janikiem.


NORBERT DĄBROWSKI PO ZWYCIĘSTWIE NAD GRAFKĄ

Bartłomiej Grafka (10-11-1, 4 KO) w ostatnim czasie porzucił pracę i zajął się boksem zawodowym na poważnie. Efekty jego "przemiany" mogliśmy oglądać dziś na gali w Radomiu. Mimo wszystko pięściarz Silesia Boxing przegrał wysoko na punkty z Norbertem Dąbrowskim (16-2, 6 KO). Zobaczcie, co "Noras" miał do powiedzenia po zwycięstwie.
SYROWATKA O WALCE Z CHUDECKIM I GALI W RADOMIU

Michał Syrowatka (9-0, 2 KO) stoczy dziś pojedynek z Łukaszem Janikiem (12-6-1, 6 KO), ale myślami wybiega już nieco dalej, bo wszystko wskazuje na to, że 8 listopada na gali Polsat Boxing Night w Krakowie zmierzy się z Michałem Chudeckim (10-0-1, 3 KO). - Dwa razy przegrałem z nim w amatorstwie, teraz chcę się zrewanżować - mówi nam Syrowatka. Posłuchajcie całej rozmowy!


CIEŚLAK ZMĘCZONY ZBIJANIEM WAGI, ALE GOTOWY NA NAJWIĘKSZY TEST

Jedna z największych nadziei polskiego boksu Michał Cieślak (6-0, 3 KO) dziś wieczorem na gali w Radomiu przejdzie najważniejszy test w dotychczasowej karierze. Radomianin zmierzy się z cenionym Ismailem Abdoulem (54-30-2, 20 KO), który sprawdził prawie całą europejską (i polską) czołówkę kategorii junior ciężkiej. - W jego oczach nic nie wypatrzyłem, bo szybko się odwrócił - powiedział zmęczony zbijaniem wagi Cieślak. Zapraszamy do wysłuchania całego wywiadu.GIENNADIJ GOŁOWKIN: HBO GREATEST HITS

Mistrz świata WBA Super i IBO Giennadij Gołowkin (30-0, 27 KO) to prawdziwy postrach wagi średniej. Żaden zawodnik ze ścisłej czołówki nie przejawia cienia chęci skrzyżowania rękawic z kazachskim królem nokautu, dlatego "GGG" po kolei rozbija w drobny mak niezłych pretendentów, czekając na większe wyzwania. Tymczasowy czempion WBC Marco Antonio Rubio (59-6-1, 50 KO) wprawdzie nie będzie faworytem, ale może dać Gołowkinowi dobrą walkę. Ich pojedynek odbędzie się 18 października na gali w Carson, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia najlepszych momentów w dotychczasowej karierze Giennadija.


DAREK SĘK O WALCE W RADOMIU I NIEDOSZŁYM WYSTĘPIE PODCZAS PBN

Dziś wieczorem podczas gali w Radomiu Dariusz Sęk (20-1-1, 7 KO) skrzyżuje rękawice z niedawnym pretendentem do mistrzostwa Europy wagi półciężkiej, Mohamedem Belkacemem (21-7-1, 9 KO). O tej walce, przygotowaniach do niej, ale również niedoszłej potyczce z Dawidem Kosteckim (39-1, 25 KO) wracającym podczas Polsat Boxing Night, w wywiadzie nagranym tuż po ceremonii ważenia.


WAŻENIE: RUSIEWICZ vs TRZCIŃSKI

Całkiem niedawno Łukasz Rusiewicz (15-18, 7 KO) i Damian Trzciński (2-1, 1 KO) spotkali się w walce niepunktowanej. Jutro w Radomiu będzie już wszystko normalnie i sędziowie ocenią ten pojedynek. Póki co dziś panowie spotkali się na ceremonii ważenia.


WAŻENIE: DĄBROWSKI vs GRAFKA

Do ciekawej konfrontacji w kategorii super średniej dojdzie jutro w Radomiu, gdzie rękawice skrzyżują Norbert Dąbrowski (15-2, 6 KO) i znacznie lepszy niż wskazuje na to rekord Bartłomiej Grafka (10-10-1, 4 KO). Dziś spotkali się podczas oficjalnej ceremonii ważenia, a my prezentujemy Wam nagranie z tego wydarzenia.


WAŻENIE: SYROWATKA vs JANIK

Zdaniem niektórych Michał Syrowatka (9-0, 2 KO) jest najzdolniejszym polskim pięściarzem młodego pokolenia. Jutro naprzeciw niego stanie rodak - Łukasz Janik (12-6-1, 6 KO), a dziś obaj panowie spojrzeli sobie w oczy podczas ważenia. Zobaczcie jak to wyglądało.


WAŻENIE: CIEŚLAK vs ABDOUL

To nie będzie walka wieczoru, ale jutro kibiców w Radomiu zapewne najbardziej elektryzować będzie potyczka ich krajana - Michała Cieślaka (6-0, 3 KO), który spotka się z niezwykle doświadczonym Ismailem Abdoulem (54-30-2, 20 KO). Dziś obaj stanęli twarzą w twarz podczas ważenia, a my prezentujemy Wam wideo z tej ceremonii.


WAŻENIE: SĘK vs BELKACEM

Jak już Was informowaliśmy, Dariusz Sęk (20-1-1, 7 KO) okazał się nieznacznie lżejszy od Mohameda Belkacema (21-7-1, 9 KO) podczas dzisiejszej ceremonii przed jutrzejszą galą w Radomiu. Teraz prezentujemy wideo z ich ceremonii ważenia.


SPARING: SYROWATKA vs GRZEGORZYK

Michał Syrowatka (9-0, 2 KO) już w najbliższy piątek w Radomiu stoczy swoją jubileuszową, dziesiątą walkę zawodową. W ramach przygotowań do niej sparował niedawno z Patrykiem Grzegorczykiem (biała koszulka), a my w ramach rozgrzewki przed piątkiem prezentujemy Wam urywki z tych sparingów!