GOŁĘBIEWSKI vs WALIGÓRA: MDŚ 2015 (-75kg)

Już rano prezentowaliśmy Wam pierwszą walkę Bartłomieja Gołębiewskiego w Mistrzostwach Dolnego Śląska 2015. Pięściarz z Dzierżoniowa w półfinale odprawił dziś kolegę z miasta i sali - Krystiana Waligórę. I znów - ten pojedynek jest po raz kolejny pretekstem, by zaprosić Was na nasz kanał, gdzie obejrzycie wszystkie walki tej ciekawej imprezy z Opola.GOŁĘBIEWSKI vs LUBIENECKI: MDŚ 2015 (-75kg)

Jednym z ciekawszych zawodników polskiej wagi średniej jest Bartłomiej Gołębiewski. Wczoraj toczył swój pierwszy bój podczas Mistrzostw Dolnego Śląska 2015. My prezentujemy Wam nagranie z tej walki, które jest tylko pretekstem do tego, by namówić Was na odwiedzenie naszego kanału. Tam znajdziecie wszystkie rozegrane wczoraj potyczki!


WILCZEWSKI O PRZYGOTOWANIACH WACHA ORAZ 'KONFLIKCIE' Z BASHIREM

Zapraszamy do ciekawej rozmowy z Piotrem Wilczewskim, byłym mistrzem Europy zawodowców, aktualnie pierwszym trenerem Mariusza Wacha (29-1, 16 KO). Szkoleniowiec z Dzierżoniowa aktualnie przebywa w ośrodku Global Boxing Mariusza Kołodzieja, w którym przygotowuje swojego podopiecznego do starcia z Gbengą Oloukunem w Lubinie 14 marca. I właśnie o tych treningach, ale również rzekomym konflikcie Jamesem Ali Bashirem, sprawie z zatrzymaniem przez policję i ewentualnym powrocie między liny porozmawialiśmy z "Wilkiem" wczoraj.
WACH O RZEKOMYM KONFLIKCIE TRENERÓW I PRZYGOTOWANIACH DO OLOUKUNA

Główną atrakcją gali w Lubinie 14 marca będzie kolejny występ Mariusza Wacha (29-1, 16 KO). Nasz olbrzym skrzyżuje rękawice z Gbengą Oloukunem, byłym olimpijczykiem i mistrzem Afryki. Póki co Polak przygotowuje się do pojedynku jeszcze za oceanem. W rozmowie z nami odniósł się do rzekomego konfliktu pomiędzy jego trenerami - Piotrem Wilczewskim i Jamesem Ali Bashirem, ale przede wszystkim opowiedział o swoim obozie i treningach.


MICHAŁ SYROWATKA O PRZYGOTOWANIACH DO WALKI Z LORĄ

Przedwczoraj po pierwszym sparingu w ramach przygotowań do gali w Brodnicy mieliśmy okazję porozmawiać z Michałem Syrowatką (11-0, 3 KO), który wtedy nawet nie wiedział, że 21 marca przyjdzie mu się zmierzyć z Felixem Lorą. Posłuchajcie jak podopieczny Andrzeja Gmitruka ocenia swoją aktualną formę.


MICHAŁ STARBAŁA O STARCIE W BRODNICY

Michał Starbała (11-0, 3 KO) pomimo tragedii osobistej dzielnie kontynuuje karierę i już 21 marca w Brodnicy stoczy kolejny pojedynek. O przygotowaniach do tego startu oraz aktualnej formie porozmawialiśmy z nim po treningu. Jednocześnie przepraszamy za słabą jakość dźwięku, wynikającą z awarii mikrofonu.


ANDRZEJ GMITRUK OCZAMI KAMERY BOKSER.ORG

Zazwyczaj pokazujemy Wam treningi zawodników. A przecież za ich sukcesami stoją szkoleniowcy. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że od czasów Feliksa "Papy" Stamma najwybitniejszym trenerem w Polsce jest Andrzej Gmitruk, który święcił sukcesy w boksie olimpijskim, zagranicznym, a także zawodowym. Postanowiliśmy więc tym razem nakręcić krótki materiał z treningu, ale koncentrując się właśnie na nim. Zapraszamy!


MICHAŁ OLAŚ WRACA NA RING

W końcu znów będziemy mogli oglądać Michała Olasia w ringu. Okrzyknięty w pewnym momencie naszą nadzieją olimpijską zawodnik miał przymusową przerwę, ale teraz wraca między liny. Co u niego słychać, w jakiej jest formie? Zapraszamy do rozmowy z BOKSER.ORG.
MACIEJ SULĘCKI: TRZEBA RYZYKOWAĆ!

Jak zapewne każdy kibic wie, w ostatnim czasie w obozie Macieja Sulęckiego (19-0, 4 KO) doszło do przetasowań. Nasz najlepszy pięściarz wagi średniej związał się menadżerskim kontraktem z potężnym Alem Haymonem i prawdopodobnie za oceanem będzie kontynuował swoją karierę. O roszadach w drużynie, najbliższej walce oraz wielkich wyzwaniach - wszystko w rozmowie z BOKSER.ORG!WŁODZIMIERZ LETR: ZAWSZE MI MÓWILI, ŻE JESTEM ZA MAŁY

Po słabiutkim początku kariery zawodowej Włodzimierz Letr (4-3, 2 KO) powoli zaczyna odzyskiwać dawną formę, bo przecież w przeszłości aż czterokrotnie zdobywał tytuł mistrza Polski. Pięściarz z Białegostoku niedawno miał mierzyć się z Tomaszem Duszakiem, ale prawdopodobnie wróci na stałe do kategorii cruiser.


ALEKSY KUZIEMSKI: JAK COŚ ROBIĆ, TO NA STO PROCENT

Aleksy Kuziemski był ostatnim Polakiem, który zdobywał medale największych imprez w boksie olimpijskim. Jako zawodowiec dwukrotnie był pretendentem do tytułu mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBO, lecz nie zdołał sprawić niespodzianki. Co teraz u niego słychać. Co porabia ten pięściarz z Białegostoku? Zapraszamy do naszego wywiadu.


ROBERT ŚWIERZBIŃSKI O SWOJEJ KARIERZE I PLANACH

Dla Roberta Świerzbińskiego (14-4, 3 KO) ostatni rok nie był udany. Polski pięściarz wystąpił trzy razy, przegrywając dwukrotnie - z Chrisem Eubankiem Jr na Wyspach oraz Patrickiem Mendym w Białymstoku. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Robertem, który jak zapowiedział nam nie kończy kariery i dalej będzie próbował swoich sił w boksie.
KONFERENCJA PRASOWA GRUPY WSCHODZĄCY BIAŁYSTOK BOXING TEAM

Dariusz Snarski od dobrych kilku lat jest promotorem boksu zawodowego. Nasz olimpijczyk z Barcelony, który w trakcie swojej kariery dawał kibicom mnóstwo emocji, teraz prowadzając swoją grupę próbuje rozwijać pięściarstwo zawodowe w naszym kraju. Byliśmy z kamerą na konferencji prasowej stajni Wschodzący Białystok Boxing Team, której szefem jest właśnie popularny "Snara".

WSB: ZBIGNIEW RAUBO O SPOTKANIU Z WŁOCHAMI W KONINIE

We wczorajszym mecz elitarnej ligi WSB pięściarze Rafako Hussars Poland przegrali nieznacznie w Koninie 2:3 z ekipą Italia Thunder, ale dwa zwycięstwa zanotowali Tomasz Jabłoński i Igor Jakubowski, czyli nasze dwie nadzieje olimpijskie. O podsumowanie tego spotkania poprosiliśmy trenera Husarii i naszej reprezentacji, Zbigniewa Raubo.


IGOR JAKUBOWSKI: PRZYDA SIĘ TE PIĘĆ RUND

Trzecia walka i trzecie zwycięstwo - tak wygląda bilans Igora Jakubowskiego, który po zeszłorocznym tytule mistrza Unii Europejskiej w tym sezonie rozgrywek WSB walczy o nominację olimpijską do Rio 2016. Wczoraj na swoim ringu w Koninie miejscowy pupil pokonał na punkty (3x 50:43) ambitnego Endri Spahiu. Tym razem obyło się bez nokautu, ale w ostatnich sekundach rywal był liczony po prawym sierpowym. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Igorem dosłownie kilka minut po zakończeniu pojedynku.


TOMASZ JABŁOŃSKI: IGRZYSKA CORAZ BLIŻEJ

Tomasz Jabłoński zrobił kolejny krok w kierunku zakwalifikowania się do Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016, pokonując wczoraj na punkty (48:46, 49:45, 49:45) młodego i perspektywicznego Salvatore Cavallaro. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z kapitanem naszej Husarii tuż po zejściu z ringu.