WIELICZKA vs LWÓW: WALKI i WYWIADY

Sebastian Rembecki dał bardzo ciekawy i dynamiczny pokaz ringowych umiejętności podczas meczu Małopolska vs Lwów. Nalezy zaznaczyć, iż zawodnik z niebieskiego narożnika, Lubomyr Ozgovych (Lwów) nie pozostawał dłuzny i starał się odpowiadać na ostre wejścia Sebastiana. Niemniej jednak nie wystarczyło to na wygranie pojedynku, ale kibice tylko na tym skorzystali. W rozwinięciu pozostałe walki mężczyzn i wywiady.


WIELICZKA vs LWÓW: ŚLOSARCZYK vs MAKSYMIV

W miniony weekend na ringu w Wieliczce podczas meczu Małopolska vs Lwów zobaczyliśmy, na rozpoczęcie zmagań, pojedynek seniorek w kategorii 54kg: Patrycja Ślosarczyk kontra Zorjana Maksymiv. Reprezentantki prócz urody, zaprezentowały ciekawy, choć monotonnie jednostronny boks. Zapraszamy do obejrzenia tego pojedynku i zdjęcia z wagi.


WIDEO: PIOTR WOJNOWSKI PO PIERWSZEJ I... OSTATNIEJ WALCE!

To naprawdę niespotykana historia... Piotr Wojnowski, który do wielkiego boksu trafił pomagając w roli prawnika Tomkowi Adamkowi, w wieku czterdziestu lat postanowił zrobić sobie urodzinowy prezent. Wystartował w mistrzostwach okręgu i wygrywając dwie walki sięgnął po złoto. Kilka miesięcy później, czyli w piątkowy wieczór, wyszedł między liny już jako pięściarz zawodowy wagi półciężkiej i pokonał przed czasem w swoim debiucie, a zarazem ostatniej walce, Łotysza Dmitrijsa Odinokijsa (1-4, 1 KO). Teraz zapraszamy Was do wysłuchania wywiadu z tym zawodnikiem, cutmanem, asystentem, ale przede wszystkim prawnikiem i głową rodziny.


WIDEO. GOŁOWKIN DEMOLUJE RUBIO

W wadze średniej grasuje prawdziwy potwór, który niszczy wszystko, co napotyka na swej drodze. Ubiegłej nocy Giennadij Gołowkin (31-0, 28 KO) przejechał się jak czołg po mocnym Marco Antonio Rubio (59-7-1, 51 KO). To był jego osiemnasty nokaut z rzędu i dwunasta obrona tytułu mistrza świata.


WACH vs KURTAGIĆ: KULISY SZATNI

Po dwuletnim rozbracie z boksem udanie między liny powrócił Mariusz Wach (28-1, 15 KO), który wypunktował Samira Kurtagicia. Każdy z Was zapewne walkę widział, a teraz pokażemy Wam coś, czego zobaczyć nie mogliście, czyli kolejny odcinek naszego cyklu "Kulisy szatni". Zobaczcie jak to wszystko wygląda od środka.NA ŻYWO: MAŁOPOLSKA VS LWÓW - WIELICZKA 2014

Zapraszamy na bezpośrednią relację z Wieliczki, gdzie spotkali się reprezentanci Małopolski z zawodnikami zaprzyjaźnionego okręgu Lwowskiego - będzie to swego rodzaju rozgrzewka przed galą w Nowym Dworze Mazowieckim. Komentarz na żywo sędziego boksu zawodowego Włodzimierza Kromki. W rozwinięciu karta walk i wyniki. Zapis wszystkich walk meczu Wieliczka vs Lwów już wkrótce na portalu BOKSER.ORG.


GOŁOTA O REWANŻU Z NICHOLSONEM: TO BĘDZIE PRAWDZIWA WALKA

Już za tydzień podczas gali NG Promotions w Częstochowie będziemy świadkami pożegnalnej walki Andrzeja Gołoty (41-9-1, 33 KO). Legenda polskiego boksu zawodowego skrzyżuje rękawice z Danellem Nicholsonem (42-5, 32 KO), z którym kilkanaście lat wcześniej miał okazję boksować. Dziś pięściarze spotkali się na konferencji prasowej w Warszawie.


NICHOLSON: DAMY Z GOŁOTĄ DOBRE SHOW

Już tylko tydzień dzieli nas od pożegnalnej walki Andrzeja Gołoty (41-9-1, 33 KO) z Danellem Nicholsonem (42-5, 32 KO) w Częstochowie. Dziś pięściarze spotkali się na konferencji prasowej w Warszawie. Amerykanin cieszy się z kolejnej wizyty w naszym kraju i zapowiada ciekawe widowisko na gali NG Promotions.MACIEJ MISZKIŃ PRZEDSTAWIA SWÓJ NIETYPOWY TRENING

Po porażce przed czasem w walce z Vincentem Feigenbutzem (16-1, 15 KO) wielu kibiców postawiło krzyżyk przy nazwisku Macieja Miszkinia (15-2, 4 KO), ale ambitny bokser z Sokółki pokazał charakter i stoczył świetny, minimalnie przegrany pojedynek z Pawłem Głażewskim (23-2, 5 KO), udowadniając niedowiarkom, że może jeszcze sporo zwojować na polskim podwórku. Dziś "Handsome" zmierzy się w ośmiorundowej potyczce z Aliaksandrem Suszczycem (17-3-1, 10 KO). Zapraszamy do obejrzenia materiału, na którym Miszkiń opowiada o swych nietypowych metodach treningowych.


MARIUSZ WACH PO UDANYM POWROCIE I WYGRANEJ W DZIERŻONIOWIE

Mariusz Wach (28-1, 15 KO) po dobrym pojedynku pokonał wyraźnie niewygodnego i nastawionego defensywnie Samira Kurtagicia (12-7, 8 KO) jednogłośną decyzją sędziów. Tym samym udanie powrócił na ringu w Dzierżoniowie po dwuletniej przerwie od czasu porażki z absolutnym dominatorem wszechwag - Władimirem Kliczko. Polski olbrzym ma nadzieję, że teraz jego kariera znów nabierze rozpędu i szybko po raz kolejny pojawi się między linami. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Mariuszem tuż po zejściu z ringu.


KAMIL ŁASZCZYK PO WYGRANEJ NAD SERGIO ROMERO

Kamil Łaszczyk (18-0, 7 KO) pomimo pewnych kłopotów zdrowotnych pokonał lepszego niż można było się spodziewać Sergio Romero (7-4-3). Będący naszą nadzieją w wadze piórkowej wrocławianin dojrzał pewne mankamenty w swoim boksie i zapowiedział małe korekty podczas przygotowań - szczególnie żywieniowe. Posłuchajcie co powiedział tuż po zejściu z ringu.


JANUSZ PINDERA O WYSTĘPACH WACHA I ŁASZCZYKA

Podczas gali "Windoor Boxing Night" w Dzierżoniowie zwycięstwa do swoich rekordów dopisali główni bohaterowie - Kamil Łaszczyk (18-0, 7 KO) oraz Mariusz Wach (28-1, 15 KO). O opinię na ich temat poprosiliśmy znanego dziennikarza i eksperta w dziedzinie boksu - pana Janusza Pinderę. Oto co nam powiedział.MARIUSZ WACH NA GODZINY PRZED POWROTEM NA RING

Dwa lata kazał na siebie czekać Mariusz Wach (27-1, 15 KO). Ale w końcu się udało i w piątkowy wieczór podczas gali "Windoor Boxing Night" w Dzierżoniowie zmierzy się z Samirem Kurtagiciem (12-6, 8 KO) w pojedynku zakontraktowanym na osiem rund. Posłuchajcie co nasz pretendent do tytułu wszechwag powiedział wczoraj wieczorem.DAVID PRICE: CHCĘ WALKI Z FURYM I JOSHUĄ

David Price (18-2, 15 KO) zapewnia, że jest już dojrzalszym i dużo lepszym pięściarzem niż jeszcze kilkanaście miesięcy temu i wciąż wierzy w zwojowanie królewskiej kategorii. Angielski kolos marzy o starciu z Tysonem Fury, choć nie wyklucza również przetestowania Anthony'ego Joshuy. O tym, ale również innych ciekawych sprawach w rozmowie z BOKSER.ORG!

PIOTR WILCZEWSKI O WALCE KOSTECKI vs SOŁDRA

Andrzej Sołdra (10-1-1, 5 KO) powrócił pod skrzydła Piotra Wilczewskiego i właśnie z nim w narożniku wystąpi 8 listopada podczas gali Polsat Boxing Night. Ale zadanie będzie miał bardzo trudne, bowiem w umówionym limicie naprzeciw niego wyjdzie faworyzowany Dawid Kostecki (39-1, 25 KO). Co o wspólnych treningach oraz samej konfrontacji myśli szkoleniowiec z Dzierżoniowa? Zapraszamy do naszej rozmowy.