WIDEO: NORBERT DĄBROWSKI NA TARCZY PAWŁA KŁAKA

W pewnym momencie wydawało się, że w najbliższą sobotę w Monachium obok Darka Sęka może pokazać się również Norbert Dąbrowski (16-2, 6 KO). Oferta finansowa okazała się jednak dla niego nie aż tak korzystna, więc popularny "Noras" nie zaboksuje już w tym roku. Prezentujemy Wam za to urywki z jego przygotowań do niedoszłej walki i tarczę z Pawłem Kłakiem, asystentem Andrzeja Gmitruka.


IGOR JAKUBOWSKI O SWOICH CELACH I NAJBLIŻSZYCH PLANACH

Igor Jakubowski jako jedyny zawodnik boksu olimpijskiego osiągnął w tym roku duży sukces, zdobywając złoty medal Mistrzostw Unii Europejskiej w wadze ciężkiej (-91 kg). My porozmawialiśmy z liderem naszej reprezentacji tuż przed wyjazdem na Ukrainę na mecz testowy. Igor opowiedział o swoich przygotowaniach oraz planach na najbliższą przyszłość - zapraszamy.


WIDEO: MICHAŁ WILCZEK NA WORKU

Andrzej Gmitruk przygarnął pod swoje skrzydła kolejnego młodego zawodnika. To dwumetrowy Michał Wilczek, który pracuje obecnie i szkoli się pod okiem legendarnego polskiego trenera i asystującego mu Pawła Kłaka. Zobaczcie urywki jego treningu na worku.


WIDEO: PIĄTKOWE ZWYCIĘSTWO PATRYKA SZYMAŃSKIEGO

Patryk Szymański (12-0, 7 KO) już z nowym trenerem w narożniku w piątkową noc w niespełna trzy minuty trzykrotnie posłał na deski i zastopował Gundricka Kinga (18-14, 11 KO). Teraz zapraszamy Was na tę walkę dzięki uprzejmości Przemysława Majewskiego oraz Jacka Stolarskiego. Zobaczcie w akcji naszego młodziutkiego prospekta kategorii junior średniej.
20 NAJLEPSZYCH NOKAUTÓW 2014 ROKU

Mówi się, że nokauty są solą boksu, a tak się składa, że 2014 rok obfitował w efektowne, kapitalne, czasem bardzo brutalne zakończenia. Przedstawiamy kompilację 20 najlepszych tegorocznych nokautów z zagranicznych ringów. Który spodobał Wam się najbardziej?THIS IS BOXING 2014

Rok 2014 powoli dobiega końca, dlatego w najbliższym czasie na Bokser.org pojawi się wiele materiałów podsumowujących. Zaczynamy od klimatycznego filmu zrealizowanego przez Red Hawka - Motivation: This is Boxing 2014.


WACH-WALKER: KULISY SZATNI MARIUSZA

To już nasza tradycja - powracamy do piątkowej walki Mariusza Wacha (29-1, 16 KO) z Travisem Walkerem (39-13-1, 31 KO) za sprawą filmu z cyklu "Kulisy szatni". Powróćmy więc do zwycięstwa Mariusza i zobaczmy jak wyglądały jego ostatnie minuty przed wyjściem do ringu w Radomiu.


PIOTR WILCZEWSKI PODSUMOWUJE WALKI WACHA I ŁASZCZYKA

Piotr Wilczewski przeżywał trudne chwile od czwartkowego popołudnia, ale miejmy nadzieję ma już je za sobą. Wczoraj dojechał do swoich podopiecznych - Kamila Łaszczyka (19-0, 7 KO) oraz Mariusza Wacha (29-1, 16 KO), prowadząc do zwycięstw na ringu w Radomiu. Po gali poprosiliśmy go o podsumowanie występu obu pięściarzy. Posłuchajcie co nam powiedział.
KAMIL ŁASZCZYK PO ZWYCIĘSTWIE NAD HORVATICIEM

Kamil Łaszczyk (19-0, 7 KO) był o mały włos od zaliczenia "czasówki", ale ostatecznie pokonał tylko na punkty bezradnego w tej konfrontacji i walczącego tylko o przetrwanie Antonio Horvaticia (6-12, 4 KO). Posłuchajcie co wciąż młody chłopak z Wrocławia powiedział tuż po zakończeniu pojedynku.


WACH-WALKER: OSTATNI TRENING MARIUSZA

Wczoraj w hotelu - już przed północą, Mariusz Wach (28-1, 15 KO) zrobił ostatni trening przed dzisiejszą walką z Travisem Walkerem (39-12-1, 31 KO). My teraz prezentujemy Wam urywki tego treningu w ramach podgrzania atmosfery przed potyczką w Radomiu.KAMIL ŁASZCZYK PRZED WALKĄ W RADOMIU

Po różnych zawirowaniach Kamil Łaszczyk (18-0, 7 KO) ostatecznie zmierzy się dziśw Radomiu z Antonio Horvaticiem (6-11, 4 KO). Ale problemów młody wrocławianin miał w ostatnich godzinach dużo więcej. Posłuchajcie co "Szczurek" powiedział nam wczoraj po ceremonii ważenia.MARIUSZ GRABOWSKI O KULISACH GALI WACH-WALKER

Mariusz Grabowski, szef stajni Tymex Boxing Promotion i organizator dzisiejszej gali "Windoor Boxing Night" w Radomiu, miał naprawdę pod górkę w ostatnich dniach. Nowy promotor na naszym rynku dopiął jednak swego i doprowadził rozpiskę gali tak jak obiecano kibicom wcześniej. Posłuchajcie co mówił naszej redakcji wczoraj późnym wieczorem w hotelu.


DAMIAN JONAK: CHCĘ PO PROSTU ZROBIĆ SWOJE

Damian Jonak (37-0-1, 21 KO) powróci dziś w Radomiu po dłuższej przerwie, na przekór wielu osobom. O tej przerwie, sytuacji prawnej, ale przede wszystkim samej walce z Bradleyem Pryce'em (35-18, 19 KO) w rozmowie nagranej wczoraj późnym wieczorem w hotelu (przepraszamy za słabszą jakość dźwięku).


WAŻENIE KAMILA ŁASZCZYKA

Kamil Łaszczyk (18-0, 7 KO) najpierw spędził noc w areszcie, potem dowiedział się, że jego rywal nie dojedzie na galę w Radomiu, ale na pewno jutro w Radomiu wyjdzie do ringu, tylko mając naprzeciw siebie innego przeciwnika. Dziś więc został zważony sam - zobaczcie jak prezentował się na wadze.


WAŻENIE: JONAK-PRYCE

Jutro w Radomiu po ponad rocznej przerwie między linami w końcu pokaże się Damian Jonak (37-0-1, 21 KO). Jego rywalem będzie bojowy Bradley Pryce (35-18, 19 KO). Zobaczcie jak dziś obaj prezentowali się podczas ceremonii ważenia.