WIDEO: PULEV vs TLKANEC (-91kg)

Tervel Pulev (-91kg) - młodszy brat Kubrata, był jednym z faworytów niedawnych Mistrzostw Europy w swojej ojczyźnie. Musiał jednak zadowolić się brązowym medalem w wadze ciężkiej. Po drodze pokonał między innymi Erika Tlkaneca, a my teraz prezentujemy Wam ich potyczkę.


DARIUSZ SĘK: TYLKO ZWYCIĘSTWO

Dariusz Sęk (23-2-1, 8 KO) szykuje się już do startu na gali Polsat Boxing Night, podczas której skrzyżuje rękawice z Corneliusem White'em (22-4, 17 KO). Odwiedziliśmy naszą drugą siłę wagi półciężkiej na jednym z ostatnich treningów i porozmawialiśmy o zbliżającym się pojedynku.


WIDEO: CONLAN vs BRET (ME SENIORÓW 2015)

Michael Conlan (-56 kg) zdobył w tym miesiącu tytuł Mistrza Europy. My staramy się przedstawiać Wam sylwetki najlepszych pięściarzy, więc prezentujemy jedną z jego walk w tym turnieju i potyczkę z Anthonym Bretem z Francji. Obejrzyjcie w akcji najlepszego zawodnika Europy w limicie 56 kg!


ALL ACCESS: MAYWEATHER-BERTO (odc. 1)

Telewizja Showtime wyemitowała pierwszy odcinek programu "All Access" przed walką Floyda Mayweathera Jr (48-0, 26 KO) z Andre Berto (30-3, 23 KO). Pięściarze skrzyżują rękawice 12 września w MGM Grand w Las Vegas. Mayweather zapowiada, że będzie to jego ostatni pojedynek w karierze.WIDEO: WARD vs SZACHMANOW

Sobota bez wielkiego boksu? Nie ma mowy! Joseph Ward (-81 kg) to wielka gwiazda ringów olimpijskich. Za dwa miesiące skończy dopiero 22 lata, a już jest niezwykle utytułowany. Kilkanaście dni temu w Samokowie po raz drugi w gronie seniorów sięgnął po złoty krążek Mistrzostw Europy w wadze półciężkiej. Irlandczyk był też mistrzem świata juniorów i młodzieżowców, a dwa lata temu w gronie seniorów sięgnął po brąz. Dziś wydaje się jednym z głównych faworytów do złota przyszłorocznych IO w Rio. My byliśmy w Bułgarii na mistrzostwach Starego Kontynentu i z bliska śledziliśmy poczynania tego wielkiego wojownika. Teraz zaś pokażemy Wam kilka jego walk - na początek z Rosjaninem Idrisem Szachmanowem.


PAWEŁ KŁAK O ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ GALI PBN

Paweł Kłak to prawa ręka Andrzeja Gmitruka. Do ich sztabu przed galą Polsat Boxing Nigh dołączyła Ewa Piątkowska (7-0, 4 KO) oraz Maciej Miszkiń (17-3, 4 KO). Tego samego wieczoru wystąpi również Dariusz Sęk (23-2-1, 8 KO). Jak to wszystko połączyć? Zapraszamy do rozmowy z Pawłem.


DARIUSZ SĘK: WHITE PRZYLECI DO POLSKI Z ZAMIAREM ZWYCIĘSTWA

Dariusz Sęk (23-2-1, 8 KO) w ostatni weekend września zmierzy się z Corneliusem White'em (21-4, 16 KO), który ma na rozkładzie choćby świetnego Kubańczyka Yordanisa Despaigne'a czy dwukrotnego pretendenta do tytułu mistrzowskiego, Dimitrija Suchockiego. Podopieczny Andrzeja Gmitruka spodziewa się trudnej przeprawy w łódzkiej Atlas Arenie, ale przy tym wszystkim wydaje się też spokojny o końcowy rezultat.


WIDEO: OMAROV vs VIANELLO

Guido Vianello (+91kg) w pierwszej rundzie turnieju Mistrzostw Europy wypunktował naszego Pawła Wierzbickiego. W drugiej natrafił na mistrza Europy sprzed czterech lat i ćwierćfinalistę olimpijskiego, Magomeda Omarowa. Faworytem był Rosjanin i wygrał pierwszą rundę, lecz w dwóch kolejnych przeważał już raczej Włoch. Mimo wszystko sędziowie opowiedzieli się za Omarowem. Obejrzyjcie ich potyczkę i sami oceńcie.


WIDEO: HORN vs NEUMANN

Mistrzostwa Europy już za nami, ale my będziemy do nich systematycznie wracać i prezentować Wam niepublikowane dotąd walki. Na pierwszy ogień idzie Harvey Horn z Wielkiej Brytanii, który zdobył srebro w kategorii -49 kg, a po drodze wyeliminował w ćwierćfinale naszego Dawida Jagodzińskiego. Poniżej jego starcie z Serge Neumannem z Niemiec.


ADAMEK-SALETA: ZBIGNIEW RAUBO STAWIA NA PRZEMKA

Już 26 września potyczka Tomasza Adamka (49-4, 29 KO) z Przemysławem Saletą (44-7, 22 KO) w głównej walce wieczoru Polsat Boxing Night. Niektórzy z zaciekawieniem czekają na ich potyczkę, ale Zbigniew Raubo, szkoleniowiec naszej reprezentacji, nie należy do tego grona. - Saleta powinien bawić wnuki, a Adamek dać sobie spokój - uważa selekcjoner naszych kadrowiczów. I zaraz dodał z przekonaniem - Dla mnie faworytem, i to wyraźnym, jest Saleta.


TOMASZ ADAMEK: CZUJĘ, ŻE FORMA ROŚNIE

Już tylko pięć tygodni pozostało do walki Tomasza Adamka (49-4, 29 KO) z Przemysławem Saletą (44-7, 22 KO). Odwiedziliśmy "Górala" na jego obozie w Osadzie Śnieżka w Łomnicy, gdzie mieliśmy okazję długo porozmawiać z mistrzem świata dwóch kategorii. Teraz prezentujemy Wam ten wywiad. Zapraszamy!


ADAMEK-SALETA: PIERWSZE SPARINGI PRZEMKA (WIDEO)

Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) sparingi rozpocznie dopiero dzisiaj. Przemysław Saleta (44-7, 22 KO) już od jakiegoś czasu prowadził luźne sparingi zadaniowe. Oto jeden z nich - jeszcze w Warszawie. Panowie szykują szczyt formy na 26 września, bo właśnie wtedy w łódzkiej Atlas Arenie spotkają się oko w oko w walce wieczoru gali Polsat Boxing Night.WIDEO: TOMASZ ADAMEK NA WORKU

Bez wątpienia Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) jest dziś w lepszej formie niż był na tym samym etapie przygotowań przed poprzednim startem. Prezentujemy Wam jego pracę na worku, a już wkrótce na łamach BOKSER.ORG obszerny wywiad z "Góralem".


TOMASZ GARGULA: MAM TWARDĄ GŁOWĘ

- Głowę mam twardą. Wiem o tym, gdyż kilka razy miałem okazję się o tym przekonać - nie ukrywa Tomasz Gargula (16-0-1, 5 KO), który w ostatni weekend września podczas gali PBN ma skrzyżować rękawice z Maciejem Miszkiniem (17-3, 4 KO). Lecz żeby do tej konfrontacji doszło, dziś musi najpierw odprawić Sebastiana Skrzypczyńskiego (11-10-2, 5 KO). Póki co zapraszamy Was do naszego wywiadu z Gargulą.


ADAMEK-SALETA: MATEUSZ BOREK O OBOZIE PRZYGOTOWAWCZYM 'GÓRALA'

Mateusz Borek przygotował i zorganizował Tomaszowi Adamkowi (49-4, 29 KO) bodaj najlepszy obóz w jego karierze. Popularny "Góral" ma na miejscu po prostu wszystko co potrzebne do profesjonalnego treningu. Z dziennikarzem Polsatu porozmawialiśmy o kulisach tego ciekawego projektu. - To swego rodzaju forma podziękowania Tomkowi za te wszystkie emocje, jakie nam dostarczał - nie ukrywa Borek. Zapraszamy!


WIDEO: CHAMUKOW vs JABŁOŃSKI

Petr Chamukow stanął Tomaszowi Jabłońskiemu (-75kg) na drodze po złoto Mistrzostw Europy 2015 w wadze średniej. W pojedynku finałowym Rosjanin pokonał Polaka na punkty, a my teraz wracamy do tej potyczki i prezentujemy ją Tym, którzy jeszcze jej nie widzieli. Chamukow vs Jabłoński - walka o złoto ME Seniorów.


IGOR JAKUBOWSKI: KONTUZJA ODEBRAŁA MI ZŁOTO

Igor Jakubowski (-91kg) doszedł aż do finału Mistrzostw Europy 2015. Nie przystąpił jednak do walki o złoto z powodu odnowienia się kontuzji łokcia. O srebrnym medalu, świetnym półfinale, straconej szansie na złoto oraz nadchodzących mistrzostwach świata porozmawialiśmy z nim tuż przed powrotem do kraju. Zapraszamy.CIEŚLAK vs SĘK: URYWKI SPARINGU

Zarówno Michał Cieślak (8-0, 4 KO) jak i Dariusz Sęk (23-2-1, 8 KO) zaboksują 26 września podczas gali Polsat Boxing Night. Najpierw jednak Michała czeka potyczka w najbliższą sobotę z Jarno Rosbergiem (18-1-1, 8 KO). Z tej okazji prezentujemy Wam urywki sparingu Cieślak vs Sęk.PBN: EWA BRODNICKA O WALCE Z PIĄTKOWSKĄ

Po wielu miesiącach potyczki na słowa w końcu podczas gali Polsat Boxing Night przekonamy się, która z Ew jest lepsza - Brodnicka (8-0, 2 KO), czy Piątkowska (7-0, 4 KO). O przygotowaniach do tej konfrontacji porozmawialiśmy z tą pierwszą - Brodnicką. Zapraszamy.