MP JUNIORÓW: FINAŁ WIKTORZAK vs TOBERA (69kg)

W miniony weekend - trochę w cieniu występu Andrzeja Fonfary, rozdano złote medale Mistrzostw Polski Juniorów 2015. W finałach mieliśmy na szczęście tylko jeden walkower - w wadze 69 kg. Mikołaj Tobera (WKS Sokół Piła) z powodu kontuzji żeber nie wyszedł do Sebastiana Wiktorzaka (BKS Olimp Szczecin).


SZARA RZECZYWISTOŚĆ, CZYLI JAK SIĘ TĘPI BOKSER.ORG

Żenująca sytuacja na naszym podwórku trwa. Pomimo iż od pięciu lat mamy zakaz rozmowy z takimi zawodnikami jak Szpilka czy Włodarczyk - przynajmniej oficjalnie, utrzymujemy pod względem czytelności zdecydowanie pozycję lidera. Ale łatwo nie jest. Najlepszy przykład to wczorajsza gala w Legionowie. Najpierw mieliśmy obiecane akredytacje, skończyło się na jakichś biletach, a dodatkowo nasi "przyjaciele" czuwali nad tym, by nawet w tej sytuacji nam uprzykrzyć życie. Dwóch naszych redaktorów jechało do Legionowa po kilka godzin - wszystko dla Was, a zobaczcie, jak to się skończyło. Najśmieszniejszy w tym wszystkim jest fakt, że największe gwiazdy pokroju braci Kliczko ZAWSZE są przyjaźnie nastawione, nigdy nie odmówią wywiadu. Ale jak widać my możemy poszczycić się takimi gwiazdami, że promotorzy mogą wybierać kogo wpuścić, a kogo nie. Co jeszcze dziwniejsze, akredytacje otrzymują podmioty, które w miesiąc czytelnością nie zbliżą się do naszego jednego dnia. Nie daj się więc oszukiwać, Drogi Czytelniku, bo pewien z portali powstał właśnie po to, by Ci wcisnąć każdą bzdurę. A nas traktuje się jak na załączonym materiale wideo. Dodam tylko, że sytuacja powtarza się już po raz któryś z kolei. Inni dziennikarze udają, że problemu nie ma i przymykają oczy. Bo przecież gdyby się wychylili, mogliby skończyć jak my... Dlatego dziękujemy Wam - kibicom, za to iż pomimo braku niektórych materiałów i pewnych niedoskonałości, pozostaliście nam wierni.


MARIUSZ WACH O NOWEJ FORMIE TRENINGU SIŁOWEGO

Po ostatniej walce Mariusz Wach (30-1, 16 KO) sam przyznał, że teraz potrzebuje wzmocnić się fizycznie. Stąd też wizyta w Warszawie i treningi pod okiem Krzysztofa Drzazgowskiego. I właśnie o tych zajęciach porozmawialiśmy przed ostatnimi wspólnymi zajęciami w stolicy. Teraz nasz "Wiking" przenosi się do Dzierżoniowa.
WIDEO: MARIUSZ WACH PRACUJE NAD SIŁĄ

Mariusz Wach (30-1, 16 KO) sam przyznał po ostatniej walce, że chce popracować więcej nad siłą. Nagle wyskoczyła mu walka z Davidem Price'em, więc to doskonała okazja, by zaprezentować Wam urywki jego treningu pod okiem Krzysztofa Drzazgowskiego. Dłuższy materiał już za kilka dni na łamach BOKSER.ORG!

WIDEO: HARÓWKA ANDRZEJA FONFARY

Kibice odliczają już godziny do walki Andrzeja Fonfary (26-3, 15 KO) z Julio Cesarem Chavezem Jr (48-1-1, 32 KO). Ale zanim "Polski Książę" wyjdzie do ringu, najpierw harował na treningach, by właśnie dziś wieczorem osiągnąć życiową formę. My przedstawiamy Wam jego obóz w Teksasie w krótkiej pigułce.


Z PRZYMRUŻENIEM OKA: NOWA BRYKA FONFARY

Jeśli Andrzej Fonfara (26-3, 15 KO) pokona za kilkanaście godzin sławnego Julio Cesara Chaveza Jr (48-1-1, 32 KO), poza wielką sławą, na jego konto przy okazji kolejnej walki wpłyną wielkie pieniądze. Na co je wydać? "Polski Książę" kocha szybkie i efektowne samochody. Nawet jeden już sobie upatrzył... Fonfara Team z przymrużeniem oka - na rozluźnienie przed nocnymi emocjami!

WAŻENIE: SOŁDRA vs MACHTEJENKO

Jewgienij Machtejenko (4-3, 3 KO) pomimo przeciętnego rekordu potrafi sprawić niespodziankę, a niedawno dał się we znaki Darkowi Sękowi. Jutro sprawdzi formę Andrzeja Sołdry (11-1-1, 5 KO). Zobaczcie jak obaj wyglądali dziś podczas ceremonii ważenia.
WAŻENIE: KARPEC vs BISKUPSKI

Jutrzejszym występem Artiom Karpec (19-0, 6 KO) powróci po długiej przerwie, ale jednocześnie zadebiutuje pod banderą grupy Babilon Promotion. Jego rywalem będzie doświadczony Mariusz Biskupski (21-36-2, 8 KO). Dziś obaj panowie spotkali się na wadze.