MECZ POLSKA vs ŁOTWA: PIEJEK - PETROWSKI

Obejrzyjmy walkę międzynarodową Piotra Piejka (Sparta Złotów), który w meczu Polska Łotwa w Kętrzynie zmierzył się z pięściarzem zza wschodniej granicy, a był nim Oleg Petrowski. Zapis całej transmisji live dostępny na oficjalnym kanale YouTube PZB.


PROMO WALKI LITKIEWICZ-TRABANT

6 września podczas gali w Niemczech Patryk Litkiewicz (13-4, 7 KO) skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem Europy zawodowców, doświadczonym Michelem Trabantem (54-4-1, 24 KO). Stawką 12-rundowego starcia będzie pas perferyjnej organizacji EPBA. Dla 22-letniego pięściarza z grupy Thunder Promotions potyczka z Niemcem będzie najważniejszą w jego dotychczasowej karierze.


MECZ POLSKA vs ŁOTWA: TUCHEWICZ - SZURGA

Pojedynek kategorii 60kg w meczu Polska vs Łotwa: Rafał Tuchewicz (Niedźwiedź Kętrzyn) podejmuje rękawicę zawodnika Łotewskiego Ritwara Szurgi i jest to pierwsze starcie w którym oddajemy pierwsze punkty dla Gości. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału z transmisji na firmowym kanale YouTube PZB.


WIDEO. GOŁOWKIN DEMOLUJE GEALE'A

Giennadij Gołowkin (30-0, 27 KO) był zdecydowanym faworytem walki wieczoru na gali w nowojorskiej MSG i po raz kolejny potwierdził, że jest niekwestionowanym liderem kategorii średniej, nokautując już w trzeciej rundzie Daniela Geale'a (30-3, 16 KO).


GOŁOWKIN, GEALE, JENNINGS I PEREZ W OBIEKTYWIE HBO

Już tylko kilkanaście godzin pozostało do gali w Madison Square Garden, na której zobaczymy w akcji m.in. Giennadija Gołowkina (29-0, 26 KO) i Daniela Geale'a (31-2, 16 KO) oraz Bryanta Jenningsa (18-0, 10 KO) i Mike'a Pereza (20-0-1, 12 KO). Na rozgrzewkę przed emocjonującymi pojedynkami proponujemy kilka krótkich filmów produkcji HBO, z programem "Road to Golovkin/Geale" na czele. Pozostałe filmy w rozwinięciu.


MECZ POLSKA vs ŁOTWA: NORBERT BORZĘCKI - EDGAR GORZENIEWSKI

Kolejna walka meczu Polska vs Łotwa: Norbert Borzęcki (Champion Nowy Dwór Mazowiecki) i Edgar Gorzeniewski (Łotwa). Mistrz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży z 2013 roku - tam także w ringu sędziował mu Sławomir Milczarek - reprezentujący godny naśladowania międzynarodowy poziom Zapraszamy do obejrzenia także tego pojedynku (materiał w rozwinięciu) i porównanie umiejętności dobrze rokującego Norberta, który w meczu międzynarodowym pokazał swoją wyższość dodając kolejne punkty dla naszego kraju.WAŻENIE: FURY - 116,5 KG, USTINOW - 127,5 KG

Tyson Fury (22-0, 16 KO) trochę na wyrost zapowiadał życiową formę, ale można się zgodzić, że 116,5 kilograma to dla takiego olbrzyma całkiem niezły wynik (zwłaszcza w porównaniu do ponad 124 kg z lutego). Potężny Aleksander Ustinow (29-1, 21 KO) oczywiście okazał się cięższy, ale zaprezentował znacznie lepszą sylwetkę niż można było przypuszczać. Białorusin zanotował 127,5 kilograma. Warto przypomnieć, że kiedy w listopadzie obijał Davida Tuę, ważył prawie 133 kilo, co w jego przypadku już było dobrym wynikiem.


ADAMEK - SZPILKA. PROMO

W sieci pojawiają się kolejne filmiki promujące listopadowy pojedynek Tomasza Adamka (49-3, 29 KO) z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO). Wczoraj pokazaliśmy Wam jeden z nich, dziś prezentujemy kolejny. Adamek - Szpilka 8 listopada na gali Polsat Boxing Night w Krakowie.


DAMIAN MIELEWCZYK O PRZEJŚCIU NA ZAWODOWSTWO

Już 29 sierpnia podczas "Tropical Club Fight Night" dojdzie do debiutu zawodowego Damiana Mielewczyka, wychowanka Wisły Tczew, który w boksie olimpijskim osiągał spore sukcesy w kategoriach wiekowych od młodzika do młodzieżowca. Pięściarz związał się kontraktem z grupą zawodową Thunder Promotions prowadzoną przez Krystiana Cieśnika. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z tczewskim zawodowcem.


MIGAWKA: DAMIAN MIELEWCZYK NA WORKU

Już 29 sierpnia podczas "Tropical Club Fight Night" dojdzie do debiutu zawodowego Damiana Mielewczyka, wychowanka Wisły Tczew, który w boksie olimpijskim osiągał spore sukcesy w kategoriach wiekowych od młodzika do młodzieżowca. Pięściarz związał się kontraktem z grupą zawodową Thunder Promotions prowadzoną przez Krystiana Cieśnika. Zobaczcie, jak Mielewczyk prezentuje się na worku podczas "szybkościówek".
MECZ POLSKA - ŁOTWA: MARKUNAS vs PADJUSZKIN

Zapraszamy do obejrzenia inauguracyjnego pojedynku Meczu drużyn z Polski i Łotwy który odbył się w Kętrzynie. Na "pierwszy ogień" kategoria 49kg: Mantas Maskunas reprezentujący barwy gospodarza klubu "Niedźwiedź Kętrzyn" i zawodnika z Łotwy Siergieja Podjuszkina. Zapis całej transmisji na oficjalnym kanale YouTube PZB.


ADAMEK - SZPILKA. PROMO

Negocjacje ciągnęły się długo i chyba każdy kibic w Polsce przez moment obawiał się, że ambitny plan organizatorów pójdzie na marne. W końcu udało się - Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) i Artur Szpilka (16-1, 12 KO), a więc dwaj nasi najpopularniejsi pięściarze staną naprzeciw siebie w ringu, by wyłonić tego, który może jeszcze coś ugrać na arenie międzynarodowej. Delikatnie mówiąc panowie nie darzą się sympatią, co zwiastuje wiele ostrych wypowiedzi i zaciętych utarczek słownych.SEBASTIAN SKRZECZ: OBÓZ AKADEMII WALKI W GIŻYCKU

Tegoroczne wakacje obfitują w obozy sportów walki, a wśród nich coraz częściej goszczą pięściarze. Właśnie skończył się turnus Akademii Walki - na czele którego stoi trener Sebastian Skrzecz - zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi o tej formie spędzania wakacji - czy warto? Jeszcze parę obozów jest w planie innych grup. Zapraszamy.


MIGAWKA: SPARING LITKIEWICZ vs MIELEWCZYK

Prezentujemy migawkę ze sparingu pięściarzy grupy Thunder Promotions - Patryka Litkiewicza (13-4, 7 KO) oraz Damiana Mielewczyka, który już 29 sierpnia zadebiutuje na zawodowym ringu podczas "Tropical Club Fight Night". Litkiewicz prawdopodobnie we wrześniu spotka się w ringu z doświadczonym Michelem Trabantem (51-4-1, 24 KO) w walce na dystansie dwunastu rund.


KRYSTIAN CIEŚNIK O NAJBLIŻSZYCH PLANACH THUNDER PROMOTIONS

Już 28 w Gołębiewie Średnim odbędzie się kolejna impreza grupy Thunder Promotions należącej do Krystiana Cieśnika. Na "Tropical Club Fight Night" zobaczymy m.in. Marcina Cybulskiego (7-3-2, 7 KO) oraz debiutującego Damiana Mielewczyka. Na miesiąc przed galą odwiedziliśmy pomorskiego promotora i zapytaliśmy o plany wobec swoich podopiecznych oraz kolejne gale Thunder Promotions.MICHAŁ CIEŚLAK: WIDEO Z TRENINGU SIŁOWEGO

Michał Cieślak (6-0, 3 KO) przygotowuje się do walki z Ismailem Abdoulem (54-29-2, 20 KO) pod okiem Adama Jabłońskiego, Rafała Wojdy i Andrzeja Gmitruka. Pojedynek odbędzie się 19 września w Radomiu. Z tej okazji prezentujemy Wam migawki z treningu siłowego radomskiego prospekta kategorii junior ciężkiej.


TOMASZ ADAMEK O POLSAT BOXING NIGHT I NAJBLIŻSZYCH PLANACH

Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) wróci między liny 8 listopada w nowej krakowskiej hali podczas gali Polsat Boxing Night. Jego rywalem będzie Artur Szpilka (16-1, 12 KO) bądź Mariusz Wach (27-1, 15 KO). Wszystko ma zostać ogłoszone podczas wtorkowej konferencji prasowej. O tym, ale także innych sprawach, w rozmowie BOKSER.ORG z naszym "Góralem", byłym mistrzem świata dwóch kategorii.SZPILKA vs ADAMEK: DRZAZGOWSKI JEST NA 'TAK'

Sporo ostatnio mówi się o potencjalnej walce Artura Szpilki (16-1, 12 KO) z Tomkiem Adamkiem (49-3, 29 KO) podczas listopadowej gali Polsat Boxing Night. Zdecydowanym zwolennikiem takiej potyczki jest młody trener Krzysztof Drzazgowski, opiekun między innymi Ewy Brodnickiej. Posłuchajcie co on myśli o takiej konfrontacji.


SIERGIEJ KOWALIOW: HBO GREATEST HITS

Z okazji zbliżającej się walki Siergieja Kowaliowa (24-0-1, 22 KO) w obronie pasa federacji WBO wagi półciężkiej z Blake'em Caparello (19-0-1, 6 KO) szefowie stacji HBO wypuścili do sieci specjalny film ukazujący najlepsze fragmenty walk rosyjskiego bombardiera. Zobaczcie sami.

TRENING W RING3CITY POD OKIEM MARCINA MARCZAKA

W maju tego roku w Gdańsku otwarty został nowy klub bokserski o nazwie Ring3city. Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest zawodowy pięściarz, Marcin Marczak (7-0, 3 KO), który pełni funkcję głównego trenera. Ponadto na sali w roli szkoleniowców pomagają mu Waldemar Nawrocki, wieloletni zawodnik oraz trener klubu bokserskiego Stoczniowiec Gdańsk, oraz Robert Ślesicki, który specjalizuje się w przygotowaniu fizycznym, odnowie biologicznej i żywieniu. Prezentujemy Wam materiał z zeszłotygodniowego treningu prowadzonego w Ring3city. Już niedługo zamieścimy również wywiad z Marcinem Marczakiem.