WIDEO: MICHAŁ OLAŚ vs ŁUKASZ RUSIEWICZ

Michał Olaś (2-0, 1 KO) już w drugim zawodowym starcie spotkał się z zawsze groźnym Łukaszem Rusiewiczem (22-26, 13 KO) i zdał ten test w bardzo dobrym stylu, zwyciężając na punkty po sześciu rundach. Teraz mamy dla Was niespodziankę - poniżej zapis wideo z tej potyczki. Zapraszamy!


ODSZEDŁ WSPANIAŁY THE HAWK - AARON PRYOR

To kolejna wielka strata dla świata boksu w ostatnim czasie. Odszedł wspaniały "Jastrząb", czyli Aaron Pryor (39-1, 35 KO), dwukrotny mistrz świata kategorii junior półśredniej, czy też jak kto woli super lekkiej. Karierę zakończył w 1991 roku i po kilku latach został wprowadzony do Galerii Sław. Zmarł dziś rano na skutek problemów z sercem. Miał 61 lat.
TOMASZ BABILOŃSKI O WALCE ZIMNOCH vs REKOWSKI

Za niewiele ponad dwa tygodnie Krzysztof Zimnoch (19-1-1, 13 KO) w walce wieczoru gali w Wieliczce skrzyżuje rękawice z Marcinem Rekowskim (17-3, 14 KO). I właśnie o tym pojedynku porozmawialiśmy z Tomaszem Babilońskim, szefem Babilon Promotion, który promuje tę galę. Zapraszamy.


MEDALISTKI VII PUCHARU POLSKI JUNIOREK 2016

Prezentujemy zawodniczki, które stanęły na podium VII Pucharu Polski Juniorek (29.09.-02.10.2016) w Grudziądzu. Jedyny kontrowersyjny werdykt miał miejsce w starciu kategorii (-69kg), kiedy to rękawice skrzyżowały Aleksandra Kłonowska (Start Włocławek) i Olga Moczała (Skorpion Szczecin). Brak utytułowanych zawodniczek na zawodach w Grudziądzu, wykorzystały te mniej znane, mając okazję pokazać się na ważnej imprezie dały pokaz zróżnicowanych umiejętności - z korzyścią dla kibiców. Zapis pozostałych walk finałowych w rozwinięciu.
WIDEO: KOSELA vs KALNARS

Dwumetrowy Krzysztof Kosela (8-0, 7 KO) wyrasta powoli na jednego z ciekawszych pięściarzy naszej wagi ciężkiej. W poprzedni weekend już w pierwszej rundzie zastopował doświadczonego Edgarsa Kalnarsa (27-38-1, 18 KO). Poniżej zapis wideo tej potyczki - zapraszamy!
WIDEO: GORGOŃ vs RODZIWICZ

Przemysław Gorgoń (1-0) udanie zadebiutował w minioną sobotę na ringach zawodowych. Brązowy medalista MP Seniorów sprzed dwóch lat pokonał na punkty Rusłana Rodziwicza (14-17, 14 KO). Teraz prezentujemy Wam nagranie z tego pojedynku. Zapraszamy!


DARIUSZ MICHALCZEWSKI: WŁODARCZYK Z GŁOWACKIM? DLACZEGO NIE!

- Głowacki z Włodarczykiem? Jasne. Co z tego, że obaj są od tego samego promotora. Będzie się zgadzała kasa, to mogą przecież walczyć. Ani dla Głowackiego, ani dla Włodarczyka, nie jesteśmy dziś w stanie ściągnąć rywala, który generowałby większe zainteresowanie i pieniądze. Dwóch byłych mistrzów świata naprzeciw siebie, to ma sens - mówi Dariusz Michalczewski, wielki mistrz wagi półciężkiej sprzed lat, który w niedalekiej przyszłości chętnie zobaczyłby starcie Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO) z Krzysztofem Włodarczykiem (51-3-1, 37 KO).


ARTUR LAZARIAN O SWOIM POWROCIE NA RING

Informowaliśmy już Was o powrocie na ring po długiej przerwie Artura Lazariana (1-0), jednego z bardziej niespełnionych pięściarzy naszego podwórka. Znamy już termin walki Lazariana. I właśnie o najbliższym występie porozmawialiśmy z nim przy okazji sobotniej gali w Kaliszu. Zapraszamy!WIDEO: TREY LIPPE MORRISON DEMOLUJE LATIMORE'A

Informowaliśmy już Was w miniony weekend o efektownym zwycięstwie Treya Lippe Morrisona (12-0, 12 KO) nad niepokonanym dotąd Edem Latimorem (13-1, 7 KO). Był to zarazem debiut telewizyjny syna legendarnego "Duke'a". Teraz stacja Showtime prezentujemy skrót tej i tak krótkiej walki. Czy syn dorówna osiągnięciom sławnego ojca? Boksersko jeszcze sporo nauki przed nim, ale widać siłę ciosu odziedziczył po tacie.