WIDEO: DARIUSZ SĘK I JEGO WALKA Z CIENIEM

Już w sobotę Dariusz Sęk (22-2-1, 7 KO) przystąpi do kolejnej zagranicznej walki. Na ringu w Monachium skrzyżuje rękawice ze Shefatem Isufim (17-2-2, 13 KO). Gościliśmy z kamerą na ostatnim etapie przygotowań podopiecznego Andrzeja Gmitruka i teraz prezentujemy Wam urywki walki z cieniem Darka.


WIDEO: PRZEMYSŁAW OPALACH NA WORKU

Już w najbliższy piątek w Lesznie jubileuszowy, dwudziesty pojedynek stoczy Przemysław Opalach (17-2, 15 KO). Jego rywalem w zakontraktowanym na dwanaście rund pojedynku będzie Thomas Mashali (15-3-1, 9 KO) z Tanzanii. W ramach rozgrzewki prezentujemy Wam urywki treningu Polaka na worku bokserskim.ANDRZEJ SOŁDRA CZEKA NA NORMALNE TRENINGI

Andrzej Sołdra (11-2-1, 5 KO) dochodzi do siebie po porażce, ale przede wszystkim potwornej kontuzji, jakiej nabawił się podczas ostatniej walki. Dzielny pięściarz kategorii super średniej gościł w sobotę na gali w Krynicy, a my nie mogliśmy sobie darować okazji do zamienienia z nim kilku zdań - zapraszamy!


TRENERZY MICHAŁA CIEŚLAKA O UDANYM POWROCIE I WALCE Z ROSBERGIEM

Adam Jabłoński i Rafał Wojda to trenerzy Michała Cieślaka (8-0, 4 KO), jednego z prospektów naszego podwórka, który po blisko dziesięciu miesiącach przerwy spowodowanej kłopotami zdrowotnymi udanie powrócił między liny w sobotni wieczór w Krynicy, pokonując w ostatnich sekundach walki Antoine'a Boyę. Teraz czeka go już dużo trudniejsze zadanie, bo 22 sierpnia w Międzyzdrojach spotka się z Jarno Rosbergiem (18-1-1, 8 KO). Ze szkoleniowcami Cieślaka porozmawialiśmy o tych dwóch potyczkach, czyli podsumowaliśmy start w sobotę, a także poruszyliśmy temat przygotowań do kolejnego startu.


SALETA O ADAMKU: CHCĘ BY RÓŻNICA W SZYBKOŚCI BYŁA JAK NAJMNIEJSZA

Przemysław Saleta (44-7, 22 KO) zdradził nam częściowo skład sparingpartnerów w ramach przygotowań do walki z Tomaszem Adamkiem (49-4, 29 KO). Przypomnijmy, iż dwaj doświadczeni "ciężcy" skrzyżują rękawice w walce wieczoru czwartej gali z serii Polsat Boxing Night, która 26 września zawita do łódzkiej Atlas Areny. Po wczorajszym wieczorze w Krynicy mieliśmy okazję trochę dłużej porozmawiać z byłym mistrzem Europy, który szerzej opowiedział o czekającej go konfrontacji z "Góralem". Zapraszamy!

TOMASZ GARGULA PO UDANYM POWROCIE NA RING

Tomasz Gargula (16-0-1, 5 KO) nie boksował ponad dekadę. Wczoraj jednak powrócił na ringu w Krynicy i pomimo tak długiej przerwy pokazał się na tle Sebastiana Wywalca (3-10, 1 KO) z naprawdę dobrej strony. Po wszystkim znów rzucił rękawice czołowym polskim pięściarzom, których chce przetestować w niedalekiej przyszłości.
WAŻENIE: CIEŚLAK vs BOYA

Jutro po długiej przerwie i rehabilitacji w końcu zobaczymy między linami Michała Cieślaka (7-0, 3 KO). Jego rywalem będzie przymierzany już w zeszłym roku Antoine Boya (6-7-1, 1 KO). Zobaczcie jak dziś wyglądali na ważeniu.


WAŻENIE: KOSELA vs SMOLIŃSKI

Jedną z atrakcji jutrzejszej gali w Krynicy będzie starcie w wadze ciężkiej pomiędzy dwoma niepokonanymi Polakami. Rękawice skrzyżują Krzysztof Kosela (2-0, 1 KO) oraz Remigiusz Smoliński (2-0). Zobaczcie jak te dwa olbrzymy prezentowały się dziś podczas ceremonii ważenia.SPARING: SULĘCKI vs DĄBROWSKI

Norbert Dąbrowski (17-3, 6 KO) kolejny pojedynek stoczy już w najbliższą sobotę w Krynicy Zdrój. Z kolei Maciej Sulęcki (20-0, 5 KO) zaboksuje 14 sierpnia w Newark na gali Tarver vs Cunningham. Obaj sparowali z sobą w tym tygodniu w Warszawie, a my prezentujemy Wam fragmenty tych sparingów zadaniowych.WALKA: ALEJNIK vs AGAFONAU

Promowany przez Dariusza Snarskiego Białorusin Jewgienij Alejnik (2-2, 2 KO) był utytułowany juniorem - również na międzynarodowych imprezach. Zdobywał medale najważniejszych imprez, ale na ringu zawodowym nie wiedzie mu się najlepiej. Jedenaście dni temu podczas gali w Pomigaczach szybko jednak odprawił Dzmitrija Agafonau (8-5, 2 KO), a my prezentujemy Wam teraz nagranie z tej potyczki.


ANDRZEJ GMITRUK O WALCE SĘK vs ISUFI

Już na początku lipca Dariusz Sęk (22-2-1, 7 KO) znów uda się do Niemiec, by tam stoczyć kolejną walkę. Tym razem jego przeciwnikiem będzie Shefat Isufi (17-2-2, 13 KO), zaś w stawce znajdzie się regionalny pas organizacji WBC, który pomoże Polakowi zaistnieć w rankingu wagi półciężkiej. Posłuchajcie co o tej wyprawie mówi trener i promotor Sęka - Andrzej Gmitruk.


NORBERT DĄBROWSKI: NIE OBAWIAM SIĘ WALK ZAGRANICZNYCH

Norbert Dąbrowski (17-3, 6 KO) powróci krótką walką na przetarcie w najbliższą sobotę, a potem prawdopodobnie znów podejmie rękawice i przyjmie ofertę na trudną, zagraniczną potyczkę. Podopieczny Andrzeja Gmitruka nie obawia się jednak takich konfrontacji, wierząc iż właśnie dzięki nim będzie robił systematyczne postępy, co ma kiedyś zaowocować wygranym pojedynkiem z jednym z rodaków na gali w Polsce.


OTWARCIE I PREZENTACJA ZAWODNIKÓW - PKBO 2015 KIELCE

Prezentujemy oficjalne otwarcie meczu z cyklu Polskiej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego. Posłuchajmy co mieli do powiedzenia goście, bez udziału których nie doszłoby do realizacji projektu Grzegorza Nowaczka. Na uwagę zasługuje fakt, że po raz pierwszy swoją osoba zaszczyciła nas Beata Oczkowicz - Wiceminister Obrony Narodowej. Czy oznacza to, że doceni wartość wyszkolonych ringowych wojowników? Czy boks tylko daje odczuć niesamowite emocje nawet przy ringu? Posłuchajmy tej i innych wypowiedzi - sam na sam z sędzią boksu zawodowego Włodzimierzem Kromką. Zapraszamy do wywiadów.


KRYSTIAN PAPIS - TO BYŁ UDANY TYDZIEŃ

Tuz po finałach Międzynarodowego Turnieju o Czarne Diamenty, Krystian Papis zawalczył na podsumowaniu sezonu Polskiej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego w meczu RUSHH Kielce kontra Akademia Walki Warszawa. Zadowolony z występu i z przeciwnika Mateusza Nagraba, który postawił wysoko poprzeczkę. W rozwinięciu zapis tego pojedynku.


TOMASZ KOT - CIESZĘ SIĘ, ŻE MÓJ BOKS SIĘ PODOBA

Przedstawiamy wywiad z Tomaszem Kotem, tuż po pasjonującym i wyrównanym pojedynku z Przemysławem Zyśk. Kibice na stojąco oklaskiwali zmagania pięściarzy w Kieleckiej Hali, która przecież przez lata była świadkiem ligowych zmagań - duch rywalizacji udzielił się wszystkim. Posłuchajmy, jak odebrał to jeden z głównych aktorów tego historycznego meczu.


WIDEO: JĘDRZEJCZYK vs. SZLĘZAK

Nasze dziewczęta walczą już o kolor medali na 1. IE w Baku, a my zapraszamy na ciekawe starcie - jedynej pary utalentowanych młodych zawodniczek - jakie miało miejsce na Polskiej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego. Przed nami Adrianna Jędrzejczyk (RUSHH Kielce) kontra Iwona Szlęzak (Akademia Walki Warszawa).


PIOTR POŻYCZKA SZCZERY DO BÓLU

Mamy swoje sławy trenerskie, jak Andrzej Gmitruk czy Fiodor Łapin, a także tych z nowej fali, jak Piotr Wilczewski, Paweł Kłak czy Robert Złotkowski. Niewątpliwie jednak najbardziej znanym na świecie fachowcem w tej dziedzinie jest Piotr Pożyczka, który święcił niegdyś tryumfy z pięściarzami z Detroit, pracując między innymi u boku legendarnego Emanuela Stewarda. Niestety w pewnym momencie trochę się pogubił w życiu... Teraz na szczęście wraca! My natomiast dzięki uprzejmości kolegów z Telewizji Detroit prezentujemy wywiad z tym szkoleniowcem, szczerym do bólu. Rzadko zdarzają się takie deklaracje jak te, dlatego tym bardziej zachęcamy Was do zapoznania się z tym wywiadem!