ROY JONES JR: USYK JUŻ WIE, ŻE MOŻE ZRANIĆ FURY'EGO

2024-06-10, Redakcja, Betway

Roy Jones Jr po raz pierwszy został mistrzem świata w wadze średniej, a doszedł do pasa WBA wagi ciężkiej. Teraz w krainie olbrzymów dominuje "mały ciężki" Aleksander Usyk (22-0, 14 KO). Jak długo?

Znakomity Ukrainiec odebrał pasy IBF/WBA/WBO Anthony'emu Joshui, a tytuł WBC dorzucił bijąc 18 maja Tysona Fury'ego (34-1-1, 24 KO). Już 21 grudnia w Rijadzie dojdzie do ich rewanżu. Czy Brytyjczyk ma szansę na odkupienie?

JOSEPH PARKER: FURY NAPRAWI BŁĘDY I ZREWANŻUJE SIĘ USYKOWI >>>

- Nie sądzę szczerze mówiąc, aby Fury mógł wygrać rewanż. To może się wydarzyć, lecz jest to mało prawdopodobne. Przede wszystkim dlatego, że Usyk już wie iż może zranić Fury'ego. Okazało się, że ten mały może poważnie zranić tego dużego. Fury to oczywiście mądry gość, który potrafi trochę pozmieniać w trakcie walki i dostosować się do rywala i panujących w ringu warunków, lecz według mnie znów wygra Usyk. Czy Tyson może poszukać nokautu? Cóż, Joshua trafiał bardzo mocno, a i tak nie dał rady znokautować Usyka. Ten gość to po prostu inny zwierzak niż pozostali. Skoro Joshua walcząc dwukrotnie z Usykiem nie był w stanie go znokautować, to tym bardziej nie powinien tego zrobić Fury - uważa dawny król zestawień P4P.

<< Powrót na stronę główną <<