CHARLES MARTIN ZASTOPOWAŁ VARGASA (WIDEO)

Redakcja, PBC on FOX

2022-09-05

Po ośmiu miesiącach przerwy i porażce z Luisem Ortizem udanie na ring powrócił były mistrz świata wagi ciężkiej - Charles Martin (29-3-1, 26 KO).

Naprzeciw "Księcia Karola" stanął olimpijczyk z Aten w barwach USA, doświadczony journeyman Devin Vargas (22-8, 9 KO). Mocno bijący mańkut rozpoczął ciosami na korpus, by po przerwie do swojego arsenału dodać sierpy na górę. W trzeciej rundzie Vargas podjął rękawicę i wymiany w półdystansie, lecz był za słaby fizycznie, by rywalizować z rywalem cios za cios.

W czwartej rundzie Martin dwukrotnie trafił bezpośrednim lewym krzyżowym, porozcinał Vargasowi twarz i sędzia Jerry Cantu zatrzymał pojedynek bez liczenia. Dawny champion federacji IBF zarobił 25 tysięcy dolarów, ale w kolejnym starcie spotka się zapewne z mocniejszym przeciwnikiem, a i jego gaża znacznie wzrośnie.

Poniżej - na rozgrzewkę przed transmisją w TVP Sport (od godziny 3:00), prezentujemy Wam dwie walki karty wstępnej.