TOMMY FURY vs JAKE PAUL 6 SIERPNIA W NOWYM JORKU

2022-06-24, Redakcja, ESPN

Jake Paul (5-0, 4 KO) wstępnie dogadał się z Mike'em Tysonem. Najpierw jednak musi pokonać Tommy'ego Fury'ego (8-0, 4 KO), przyrodniego brata Tysona.

Pojedynek ten miał odbyć się już w zeszłym roku. Ostatecznie odbędzie się 6 sierpnia w sławnej Madison Square Garden w Nowym Jorku. Walkę zakontraktowano na osiem rund w limicie kategorii cruiser.

- Nie byłem pewien, czy chcę z nim walczyć po tym jak wycofał się z naszej potyczki w zeszłym roku. W końcu uznałem jednak, że nie mogę sobie odpuścić tej przyjemności, aby go znokautować - mówi Paul, znany youtuber, który coraz lepiej i pewniej porusza się w świecie boksu.

- Jestem bokserem, on tylko bawi się w boks. W rzeczywistości on został przebrany za boksera na tle emerytów z innych dyscyplin i udowodnię, że ten gość nie należy do tego świata - ripostuje Fury, który z ośmiu zwycięstw aż dwa zanotował nad naszymi reprezentantami, Przemysławem Biniendą (TKO 1) i Danielem Bociańskim (PKT 6).

Podczas nowojorskiej gali kibicom zaprezentuje się również gwiazda kobiecego boksu - Amanda Serrano (42-2-1, 30 KO). Jej przeciwniczką będzie Brenda Karen Carabajal (18-5-1, 9 KO).

<< Powrót na stronę główną <<