BELLEW RADZI: JOSHUA MUSI OSTRZEJ WEJŚĆ W REWANŻ Z USYKIEM

2022-06-22, Redakcja, DAZN

- AJ musi szybciej i ostrzej wejść w drugą walkę - radzi swojemu koledze i rodakowi emerytowany już Tony Bellew. Co łączy jego i Anthony'ego Joshuę (24-2, 22 KO)? Obu pokonał znakomity Aleksander Usyk (19-0, 13 KO).

Nowy trener, nowe spojrzenie na sprawy i agresywniejszy boks - to ma dać Joshui udany rewanż 20 sierpnia w Arabii Saudyjskiej. Co ciekawe po pierwszej zawodowej porażce, z Andym Ruizem, właśnie tam Brytyjczyk odzyskiwał swoje pasy. Czy powtórzy tamten wyczyn?

- Anthony musi szybciej wejść w tę walkę i tego będzie od niego również oczekiwał trener Robert Garcia. Jeśli pozwoli się Usykowi już na samym początku poustawiać sobie walkę po swojemu, możemy zobaczyć powtórkę z rozrywki. Jeśli natomiast Joshua będzie atakował z głową, wykorzystując swoje warunki fizyczne, siłę oraz szybkość, od razu pokaże Usykowi, że jest inną bestią niż w pierwszej potyczce. I tak powinien zrobić. On musi ostro wejść w walkę i szybko pokazać Usykowi, że przed nim trudny wieczór. AJ wydaje się bardzo zmotywowany - mówi Bellew, który przegrał z Ukraińcem w listopadzie 2018 w konfrontacji o wszystkie cztery pasy kategorii cruiser. Po tym pojedynku Usyk przeniósł się do wagi ciężkiej, gdzie pokonał kolejno Chazza Witherspoona, Derecka Chisorę i właśnie Joshuę, odbierając mu pasy IBF/WBA/WBO.

<< Powrót na stronę główną <<