BELLEW: JOSHUA MUSI IŚĆ PO ZNISZCZENIE W REWANŻU Z USYKIEM

Redakcja, DAZN

2022-06-20

- Anthony musi wrócić do starego sposobu myślenia w ringu i szukać zniszczenia jeśli chce zrewanżować się Usykowi - mówi Tony Bellew. Druga walka Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO) z Aleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO) odbędzie się 20 sierpnia w Arabii Saudyjskiej.

Ukrainiec pod koniec września wypunktował Brytyjczyka i odebrał mu pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej. AJ rozszedł się z Robem McCrackenem i teraz w jego narożniku poprowadzą go Robert Garcia oraz Angel Fernandez.

- Zmiana sposobu myślenia, świeże spojrzenie, z pewnością wyjdzie Anthony'emu na dobre. Najważniejszym aspektem będzie to, co AJ będzie miał w głowie przed i podczas pojedynku. Nie chcę widzieć go w roli boksera, on ma pójść po zniszczenie. Wciągnąć Usyka w bójkę i go znokautować. Mówię wam, to najlepszy atleta w historii wagi ciężkiej, jest bardzo szybki i silny, wygrałby sprint na sto metrów z każdym innym "ciężkim", ale w tym rewanżu najważniejsze będzie jego nastawienie mentalne. Musi w pewnym momencie docisnąć nogę na gazie i dać z siebie wszystko. Tak naprawdę wszystko jest w jego rękach - stwierdził Bellew.