DE LA HOYA DO DAVISA: ZA WALKĘ Z GARCIĄ DOSTANIESZ MILIONY

Redakcja, TMZ

2022-06-08

- Mogę dać Davisowi wiele, wiele milionów dolarów za walkę z Garcią - zapowiada Oscar De La Hoya, promotor Ryana Garcii (22-0, 18 KO).

"KingRy" od dawna dopomina się sprawdziany z Gervontą Davisem (27-0, 25 KO). Teraz, gdy "Czołg" wypełnił kontrakt z Floydem Mayweatherem i teoretycznie jest wolnym zawodnikiem, zgłasza się do niego długa lista chętnych. Ze "Złotym Chłopcem" na czele.

- Pojedynek mógłby odbyć się równolegle w DAZN i Showtime w systemie PPV, a potem podzielimy koszty po równo. Mogę dać Davisowi naprawdę świetnie zarobić - dodał De La Hoya. Póki co jednak Garcia musi najpierw 16 lipca w Los Angeles pobić Javiera Fortunę (37-3-1, 26 KO).

- Nie chcę wybiegać poza walkę z Fortuną, prawda jest jednak taka, że interesuje mnie wyłącznie starcie z Davisem - nie ukrywa swoich ambicji Garcia.

- Na pewno jestem w stanie zaoferować Davisowi najwyższą wypłatę w jego karierze. Każda ze stron dobrze zarobi, a kibice dostaną w końcu walkę, na którą tak bardzo czekają - zakończył szef stajni Golden Boy Promotions.