MICHAŁ CIEŚLAK: JESZCZE WRÓCĘ, BY WALCZYĆ O PAS

2022-05-13, Redakcja, Informacja prasowa

Już 24 czerwca na gali Knockout Boxing Night 22 w Kielcach na ring powróci dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Michał Cieślak (21-2, 15 KO). Rywal mocno bijącego pięściarza z Radomia zostanie ogłoszony już niebawem.

Cieślak w swoim ostatnim występie, przy wspaniałym dopingu polskich fanów, rywalizował w Londynie o pas WBO wagi junior ciężkiej z niepokonanym Lawrence'em Okolie. Radomianin przegrał po dwunastu mocnych rundach, jednak pozostawił po sobie dobre wrażenie.

- Cieślak to twardy zawodnik, który wciąż należy do światowej czołówki - chwalił po walce podopiecznego Andrzeja Liczika wpływowy brytyjski promotor Eddie Hearn.

- Nie załamuję się porażką, jeszcze wrócę, by walczyć o pas - zapowiadał sam Cieślak. Pierwszy krok na drodze ku kolejnej mistrzowskiej szansie Michał uczynić ma 24 czerwca w Kielcach.

Podczas tej samej imprezy w ringu zaprezentuje się także utalentowana Laura Grzyb.

- Laura to prawdziwy diament w polskim kobiecym boksie zawodowym, dla mnie w tej chwili zawodniczka numer jeden i jestem przekonany, że tytuł mistrzyni świata jest absolutnie w jej zasięgu - mówi Andrzej Wasilewski z grupy Knockout Promotions.

KUP BILET NA GALĘ W KIELCACH >>>

Dawkę solidnego bokserskiego uderzenia rodem z królewskiej kategorii ciężkiej zapewni kibicom zgromadzonym w Hali Legionów Piotr Łącz (3-0, 3 KO). Czy w czwartym zawodowym pojedynku z rzędu zafunduje rywalowi nokaut?

W Kielcach zaboksują ponadto zawsze twardy i waleczny Marek Matyja (waga półciężka) oraz Artur Górski (junior ciężka).

<< Powrót na stronę główną <<