TRENER FURY'EGO: TYSON NAPRAWDĘ PRZESZEDŁ NA EMERYTURĘ

2022-05-12, Redakcja, SecondsOut

Dziś pisaliśmy o tym, że trenerem debiutującego niedługo na zawodowstwie wicemistrza olimpijskiego w wadze półciężkiej, Bena Whittakera, będzie trener mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (32-0-1, 23 KO), Javan Hill. Oto wypowiedź Hilla na temat nowego podopiecznego, a także na temat emerytury "Króla Cyganów".

LENNOX LEWIS O SWOJEJ WALCE Z TYSONEM FURYM >>>

- Znam Bena od kilku miesiący, najpierw rozmawiałem z jego ojcem, a potem Ben przyleciał do Ameryki i przypadliśmy sobie do gustu. On ma charyzmę i ambicję. Podobają mu się moje metody treningowe, więc pracujemy już razem. Nie szukam zawodników, sami się do mnie zgłaszają. To dla mnie zaszczyt. Ben i jego ojciec kochają styl gymu Kronk, ulubionym zawodnikiem Bena jest Thomas Hearns - powiedział "Sugar" Hill, którego wujkiem był legendarny trener Emanuel Steward i właśnie jego filozofię trenerską (styl gymu Kronk z Detroit) kontynuuje Javan.

- (...) Tyson Fury stał się artystą nokautu. Zwycięstwo nad Dillianem Whyte'em było wspaniałe. "Król Cyganów" naprawdę przeszedł po nim na emeryturę. Grilluje w ogrodzie, myje samochód, spędza czas z dziećmi, żyje codziennym życiem. Wszedł na szczyt, czapki z głów dla niego - dodał amerykański fachowiec.

<< Powrót na stronę główną <<