TOMMY FURY POKONAŁ BOCIAŃSKIEGO

2022-04-23

Trwa gala Fury vs Whyte na pięknym stadionie Wembley w Londynie. W zakończonym przed momentem pojedynku Tommy Fury (8-0, 4 KO) - przyrodni brat Tysona, pokonał naszego Daniela Bociańskiego (10-2, 2 KO).

"Bocian" ruszył tuż po pierwszym gongu, chcąc zaskoczyć przeciwnika, ten jednak szybko opanował sytuację i kąsał lewym prostym. W drugiej rundzie Daniel próbował uderzyć obszernym prawym, lecz dwukrotnie nadział się na mocną kontrą z prawej ręki. W trzecim starciu Tommy czuł się już pewny swego i ruszył do przodu, szukając mocnych ciosów w półdystansie. Jego przewaga rosła.

TOMMY FURY: SERWIS SPECJALNY >>>

Na początku piątej odsłony po przypadkowym zderzeniu głowami z lewego łuku brwiowego Bociańskiego ociekła krew. Fury dwukrotnie trafił go potem prawym krzyżowym, ale Polak nie wyciągał wniosków i tuż przed przerwą trzeci taki prawy przewrócił naszego reprezentanta. Minuta przerwy zrobiła swoje i Bociański spokojnie przeboksował ostatnią rundę, samemu nawet trafiając raz w akcji prawy na prawy. Sędzia punktował ten pojedynek 60:54.