ZMIANA PLANÓW? TYSON FURY: ZDZIELĘ WHYTE'A W GĘBĘ!

Redakcja, Instagram

2022-01-27

Wracamy do starego układu, czyli Fury kontra Whyte plus rewanż Joshua vs Usyk. Tak twierdzi Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO) i Dilliana Whyte'a (28-2, 19 KO), a wszystko zdaje się potwierdzać sam Tyson Fury (31-0-1, 22 KO).

Joshua spróbuje odzyskać pasy IBF/WBA/WBO w konfrontacji z Aleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO), którego rzekomo ma unikać mistrz WBC. To przynajmniej teoria głoszona przez Hearna...

- Fury uznał, że nie chce walczyć z Usykiem. Joshua byłby nawet skłonny rozważyć wzięcie odstępnego, jednak Fury nie chce Usyka. Tak więc spodziewam się, że zobaczymy ostatecznie rewanż Joshuy z Usykiem oraz starcie Fury'ego z Whyte'em - stwierdził Hearn.

- Nie mogę się już doczekać, aż zdzielę Whyte'a w gębę. Niech ten frajer lepiej ciężko trenuje, ponieważ zamierzać go unicestwić - zapowiada "Król Cyganów".

Przypomnijmy, że na jutro przewidziany jest przetarg WBC. Kto zaproponuje w tym przetargu większą kwotę, nabędzie prawa organizatora walki Fury vs Whyte, a potem wskaże datę oraz lokalizację.