MOCNE SPARINGI WACHA, KLICZKO WRÓCI, A JOSHUA JUŻ NIE TEN SAM?

Redakcja, Informacja własna

2021-12-15

Mocne sparingi Wacha w Anglii! Joshua już nie ten sam? Kliczko wróci? Oto nasz Ring Telegram, dziś poświęcony tylko wadze ciężkiej.

- Joshua jest już innym zawodnikiem od czasu naszej pierwszej walki - uważa Andy Ruiz Jr (34-2, 22 KO), który zadał Anthony'emu Joshui (24-2, 22 KO) pierwszą porażkę w karierze.

Władimir Kliczko (64-5, 53 KO) podsyca spekulacje o możliwym powrocie. 45-letni były król wszechwag wstawił w mediach społecznościowych fragment swojego sparingu. I trzeba przyznać, że wciąż trzyma się znakomicie od strony fizycznej...

Święta, święta i po świętach... Mariusz Wach (36-7, 19 KO) 26 grudnia leci do Wielkiej Brytanii, gdzie ma posparować między innymi z Danielem Dubois. Wszystko oczywiście w ramach przygotowań do walki z Arslanbekiem Machmudowem (13-0, 13 KO). Pojedynek odbędzie się 22 stycznia w Montrealu.

Nikt w projekcie Premier Boxing Champions nie kryje się z tym, że będą robione przymiarki pod walkę Deontaya Wildera (42-2-1, 41 KO) ze wspomnianym Andym Ruizem. Ideę tę wspiera Mauricio Sulaiman, prezydent federacji WBC. - To byłaby kapitalna walka, prawdopodobnie najciekawsza potyczka nie toczona o tytuł. Chciałbym to zobaczyć - mówi Sulaiman.