EDDY REYNOSO: WIEM, ŻE CANELO WYGRA Z MAKABU

Redakcja, ESPN Deportes

2021-11-18

Niekwestionowany mistrz świata wagi super średniej, uważany za najlepszego zawodnika bez podziału na kategorie Saul Alvarez (57-1-2, 39 KO) uzyskał w tym tygodniu zgodę na walkę z mistrzem świata WBC wagi cruiser Ilungą Makabu (28-2, 25 KO), do której ma dojść w maju przyszłego roku. Trener Canelo - Eddy Reynoso - twierdzi, że jest pewien zwycięstwa.

SAUERLAND: MAKABU BĘDZIE DLA CANELO ŁATWYM RYWALEM >>>

- Wiem, co robił Canelo na sparingach zawodnikom wagi ciężkiej. Właśnie dlatego poprosiliśmy o walkę z Makabu. Wiemy, że on jest mocny, ale Canelo może go pokonać, chociaż wielu powie, że to szaleństwo - powiedział Reynoso.

- Kiedy Canelo był mistrzem w wadze junior średniej i szukał walk mistrzowskich w wadze średniej, super średniej i półciężkiej, też był postrzegany jako szaleniec. Ale ja zawsze mocno w niego wierzę. Jest bardzo silny i ma wiele innych atutów. Wiem, że wygra pojedynek z Makabu - dodał trener meksykańskiej supergwiazdy.

Korzystając z okazji przypominamy fragment sparingu Alvareza z Frankiem Sanchezem - bardzo mocnym kubańskim "ciężkim" ze stajni Eddy'ego Reynoso.