CRAWFORD: PORTER SPRAWIA, ŻE WALKI SĄ BRZYDKIE, ROBI TO NAJLEPIEJ

Redakcja, ESPN

2021-11-13

Na tydzień przed pojedynkiem z Shawnem Porterem (31-3-1, 17 KO) Terence Crawford (37-0, 28 KO) zdaje się doceniać umiejętności rywala, choć jak przekonuje, jego styl pozostawia wiele do życzenia.

PORTER ZAPOWIADA WIELKI WYSTĘP W WALCE Z CRAWFORDEM >>>

- On sprawia, że walki są brzydkie. To jest to, co robi najlepiej - powiedział Markowi Kriegelowi z ESPN "Bud". - Ma umiejętność wygrywania za pomocą wszelkich niezbędnych środków. Jeśli będzie musiał wejść do ringu i zasmrodzić tylko po to, by odnieść zwycięstwo, to wejdzie do ringu i zasmrodzi, by odnieść zwycięstwo. To ktoś, o kogo musisz się martwić. To ktoś, kto zrobi wszystko, co w jego możliwej woli, by wygrać walkę - dodał.

Zapytany o to, czy spodziewa się zobaczyć w ringu czegoś nieoczekiwanego, czegoś, czego jeszcze do tej pory nie widział, mistrz trzech kategorii wagowych odpowiedział jednoznacznie. - Zobaczymy w walce. To jest coś innego. Ja jako zawodnik, wielu ludzi z zewnątrz może zobaczyć coś innego. "Och, widzę to i widzę tamto, mogę wykorzystać ten rodzaj obrony i zrobić to z Terencem Crawfordem". Potem gdy wychodzą ze mną do ringu, jestem zupełnie inny. Więc widzieć coś i być w ringu, to dwie zupełnie różne rzeczy.

- Tak jak mówiłem, Shawn Porter potrafi boksować, potrafi się bić. Potrafi to ze sobą skomponować. My po prostu przygotujemy się na to, co 20 listopada wniesie do ringu Shawn Porter - podsumował jeden z najlepszych bokserów bez podziału na kategorie wagowe.