MICHAŁ SOCZYŃSKI vs ALOYS YOUMBI JUTRO W LONDYŃSKIEJ YORK HALL

Redakcja, Queensberry Promotions

2021-11-11

Były mistrz Polski wagi ciężkiej i brązowy medalista mistrzostw Europy juniorów, Michał Soczyński (3-0, 2 KO) wystąpi jutro na gali w słynnej londyńskiej York Hall. Rywalem Soczyńskiego miał być Ethan King (1-0, 1 KO), ale w ostatniej chwili dokonano zmiany i Polak zmierzy się z debiutującym na zawodowym ringu Aloysem Youmbim, który był m.in. członkiem młodzieżowej kadry Anglii i młodzieżowym mistrzem Londynu.

W walce wieczoru jutrzejszej gali w Londynie zobaczymy pojedynek w wadze ciężkiej: David Adeleye vs Dominik Musil. Warto dodać, że oprócz Soczyńskiego w York Hall wystąpi jutro inny Polak - rywalizujący obecnie w wadze super koguciej Piotr Gudel (10-7-1, 1 KO), którego rywalem będzie niepokonany Brytyjczyk Brad Strand (5-0, 2 KO).

Wracając na koniec do popularnego "Soczka" z Lublina: przypomnijmy, że w lipcu tego roku Michał bardzo ciężko znokautował w Wembley Arena Matta Sena, który na szczęście nie ma w tej chwili problemów ze zdrowiem, ale musiał po pojedynku z Soczyńskim zakończyć karierę. Nagranie tej walki prezentujemy poniżej.