ANDY RUIZ BIERZE NA CELOWNIK RÓWNIEŻ KOWNACKIEGO

Redakcja, FightHype

2021-09-30

- Jest kilku rywali, na których spoglądam. Jest na przykład Adam Kownacki, są Charles Martin i Luis Ortiz, chcę być aktywny - mówi Andy Ruiz Jr (34-2, 22 KO), były już mistrz świata wagi ciężkiej.

- Za mną pierwszy tydzień normalnych treningów. Zabieramy się do tego na spokojnie, krok po kroku. Operację powinienem przejść już tak naprawdę już trzy lata temu. Mam nadzieję, że uda się wrócić w grudniu jak planujemy. Jest sporo fajnych rywali i opcji. Martin jest na co dzień moim dobrym kumplem, ale biznes to biznes. On jest mańkutem i byłby fajnym przetarciem przed możliwym pojedynkiem z Ortizem. Chcę odzyskać pasy, które kiedyś już miałem - mówi "Niszczyciel".

Przypomnijmy, że Adam Kownacki (20-1, 15 KO) wróci do akcji 9 października podczas gali Fury vs Wilder III w Las Vegas. Jego rywalem, po raz drugi z rzędu, będzie Robert Helenius (30-3, 19 KO). Polak ma nadzieję, że udany rewanż nad dwumetrowym Finem przybliży go do walki o mistrzostwo świata królewskiej kategorii. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.