REWANŻ PARKERA Z CHISORĄ 18 GRUDNIA W MANCHESTERZE!

Redakcja, Twitter, @DerekWarChisora, @MatchroomBoxing

2021-09-16

Niezłe tempo, sporo ciosów i emocji, deski Nowozelandczyka - choć w pierwszej walce Josepha Parkera (29-2, 21 KO) z Dereckiem Chisorą (32-11, 23 KO) nie brakowało kontrowersji, pojedynek ten bez wątpienia dostarczył kolorytu królewskiej kategorii.

Spekulowano o tym od dłuższego czasu i dostaliśmy w końcu potwierdzenie. Do rewanżu byłego mistrza świata WBO z Brytyjczykiem urodzonym na terenie Zimbabwe dojdzie 18 grudnia w Arenie AO w Manchesterze. Takie informacje przynajmniej z początku podał na swoim profilu na Twitterze "War", co zaraz potem potwierdziło oficjalne konto Matchroom Boxing. Transmisja interesującego boju oczywiście na platformie DAZN.

Przypomnijmy, że pierwszy bój obu panów zaczęło się od mocnego uderzenia, gdyż po pierwszym prawym overhandzie Chisory za ucho Parker powędrował na deski. Pierwsza połowa pojedynku należała w większości dla pogromcy Artura Szpilki, w drugiej to urodzony w Auckland zawodnik zaczął odrabiać straty. Sprawa zwycięstwa pozostawała otwarta, ale sędziowie niejednogłośnie przyznali zwycięstwo Parkerowi.