2021-04-11

Efe Ajagba (15-0, 12 KO) uchodzi za jednego z największych puncherów wagi ciężkiej, o czym bardzo boleśnie przekonał się na własnej skórze solidny przecież Brian Howard (15-5, 12 KO). Nokaut roku? Na pewno bardzo mocny kandydat.

Nigeryjczyk zaczął spokojnie, bazując na swoim zasięgu i ciosach prostych. Na początku trzeciej minuty strzelił prawym krzyżowym, ale Howard szybko ratował się klinczem. Podobna sytuacja miała miejsce w połowie drugiej rundy, ale tym razem Amerykanin za moment odpowiedział swoim prawym sierpowym.

EFE AJAGBA: SERWIS SPECJALNY >>>

Bardzo ciężkie zakończenie walki w połowie trzeciej odsłony. Ajagba po zwodzie lewym na dół doskoczył i huknął prawym krzyżowym na górę. Trafił na szczękę i ściął z nóg rywala, który jeszcze przez pół minuty leżał znokautowany. Dlatego też sędzia nawet nie zaczynał liczyć, od razu ogłaszając nokaut.