'CANELO ZNOKAUTUJE SAUNDERSA, STAWIAM NA TO 10 TYSIĘCY FUNTÓW'

Redakcja, TalkSport

2021-04-07

8 maja czeka nas pojedynek mistrza świata WBC i WBA wagi super średniej Saula Alvareza (55-1-2, 37 KO) z mistrzem WBO Billym Joe Saundersem (30-0, 14 KO). Dawny rywal Saundersa, Chris Eubank Jr (29-2, 22 KO) jest gotowy postawić duże pieniądze na porażkę rodaka przed czasem.

TRENER CANELO: WALKA Z SAUNDERSEM BĘDZIE NAPRAWDĘ SKOMPLIKOWANA >>>

- Między Canelo i Saundersem jest różnica poziomów. Nie wydaje mi się, by Saunders zrobił progres od czasu walki ze mną. On wciąż jest tym samym zawodnikiem. Ten zawodnik nie jest w stanie pokonać kogoś takiego jak Canelo. Ja wspiąłem się natomiast na nowy poziom. Żeby pokonać Alvareza, trzeba mieć zupełnie inne nastawienie niż przeciętny bokser. Moim zdaniem Billy Joe nie ma tego, co potrzeba. To ja znam sposób na pobicie Canelo - powiedział Eubank Jr, który przegrał z Saundersem niejednogłośną decyzją sędziów w 2014 roku.

- Jestem pewien, że w ciągu następnych dwóch lat otrzymam szansę walki z Alvarezem. Ale Saunders zostanie przez Canelo znokautowany. Jego szanse są minimalne. Postawię 10 tysięcy funtów na porażkę Saundersa przed czasem - dodał rodak rywala Canelo.

Przypomnijmy na koniec, że Eubanka zobaczymy w akcji 1 maja na gali Chisora vs Parker. Rywalem Juniora będzie Marcus Morrison (23-3, 16 KO).