CANELO PRZEJECHAŁ SIĘ PO OBOWIĄZKOWYM PRETENDENCIE

2021-02-28

To musiało się tak skończyć. Świetnie dysponowany Saul Alvarez (55-1-2, 37 KO) pokonał przed czasem Avni Yildirima (21-3, 12 KO) i obronił tytuł mistrza świata wagi super średniej federacji WBC oraz WBA.

Canelo od razu zaatakował hakami z obu rąk korpus pretendenta. Turek w pierwszej odsłonie ani razu nie zaryzykował, tylko szczelną gardą chronił żeber i głowy. Tuż po przerwie lider zestawień P4P zaatakował prawym i lewym podbródkiem. Minutę później trafił już czysto prawym podbródkowym. Potem kolejne haki lądowały na łokciach bądź tuż pod nimi. Yildirim musiał odczuwać te bomby, gdyż nie podejmował najmniejszego ryzyka.

OFICJALNIE! CANELO vs SAUNDERS O TRZY PASY JUŻ 8 MAJA >>>

Po minucie trzeciej rundy Canelo uderzył prawym sierpowym przez gardę, rywal zrobił krok w tył, a wtedy champion doskoczył akcją lewy-prawy krzyżowy i rzucił Turka na matę. Ten powstał i pół trzeciej rundy zbierał lanie. Dotrwał do przerwy, lecz po nie wyszedł już do walki.