VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ OTWIERA SEZON 2021

2021-01-11, Redakcja, Informacja własna

Tradycji staje się zadość - pierwszym turniejem rozpoczynającym nowy rok 2021 jest oczywiście Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza Boguchwały (23/01/2021). Zmienia się natomiast wielkość hali, bo po raz drugi ugości  nas Niechobrz (DOJAZD >>>). Poznaliśmy zatem już to miejsce, ale czy poznamy zawodników. Przecież będzie to ich pierwszy poważny start w tym roku. Może zjawią się nowi, którzy zaprezentują swoje umiejętności. Zanim rozpoczną się pojedynki obejrzyjmy retransmisję z minionego roku TUTAJ >>>

Na kibiców czeka bezpośredni przekaz z komentarzem eksperta, aktywnego działacza i sędziego boksu zawodowego, medialny promotor boksu olimpijskiego w każdyw wydaniu, nieoceniony  - Włodzimierz Kromka. Osoba znana w środowisku, zachęci swym głosem niejednego do spróbowania swoich sił w ringu. Rozwieje wątpliwości rodziców w temacie zasadności uprawiania tej trudnej dyscypliny, która idealnie wpisuje się w propagowanie wartości sportowego stylu życia. Czy każdy stanie potem w szranki podczas takich zawodów? Kto wie, ale na pewno ta forma aktywności jest bezsprzecznie alternatywą dla współcześnie szerzącej się patologii bezruchu czy ogólnospołecznych uzależnień. Sport wychowuje i uczy. Pokory i samodyscyplina, oraz rosnąca świadomość własnych możliwości oraz braków - dobra podstawa do pracy nad sobą, a w przyszłości dobrego pracownika czy pracodawcy.

Przypomnijmy - organizatorami tego wydarzenia są: Gmina Boguchwała i Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski oraz prężnie działający klub UKS Gimnasion Boguchwała  www.gimnasion.boguchwala.pl. Zgłoszenia i wszelkie informacje dotyczące V Międzynarodowego Turnieju o Puchar Burmistrza Boguchwały należy przesyłać internetowo na adres: [email protected] lub telefonicznie 664007460 do 20 stycznia 2021.

W zgłoszeniu należy napisać: imię i nazwisko zawodnika, datę urodzenia, kategorię wagową, w której jest on zgłaszany, nazwę klubu oraz ilość stoczonych walk. Kto był już w Boguchwale, wiadomym jest że będzie, ale Ci którzy nie byli, niech wpisują już dziś w kalendarz datę startu.Przed naszymi kamerami w czasie transmisji Telewizji Tylko Sport zagoszą zawodnicy, trenerzy i lokalni sympatycy pięściarstwa, którzy dokładają swoją cegiełkę, aby nawet w tak trudnym okresie kultura fizyczna hartowała naszą młodzież, a kibicom dała obraz dobrego, czysto sportowego widowiska..

Ze względu na istniejącą sytuację i dla zgodności z wymaganiami, turniej przeprowadzony będzie zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia i Ministra Sportu i Turystyki w celu zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19.

NAJWAŻNIEJSZE :
1. Na teren budynku szkoły będą mogły wejść jedynie ekipy sportowe: trener, kierownik drużyny, zawodnik.
2. Wszyscy bezwzględnie muszą mieć zasłonięte usta i nos maseczką lub przyłbicą. 
3. Po wejściu na teren szkoły ekipy bezwzględnie myją i dezynfekują ręce.
4. Każdy wchodzący na teren szkoły musi złożyć w biurze zawodów przed badaniem podpisane oświadczenie (załączniki nr 1,2,3)
5. W trakcie turnieju wszyscy utrzymują miedzy sobą dystans minimum 1,5m

Program VI MiędzynarodowegoTurnieju o Puchar Burmistrza Boguchwały (23.01.2021), Hala Sportowa, SP 1, Niechobrz 679, DOJAZD >>>

godz. 08:00 – Przyjazd ekip biorących udział w turnieju

godz. 08:00-10:00 – Waga i badanie lekarskie zawodników

godz. 10:30-11:00 – Konferencja techniczna i losowanie

godz. 12:00 – Rozpoczęcie walk bokserskich

Dekoracja w ringu po każdej walce, tak aby sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić zawody, a przed godziną 19:00 podsumujemy pięściarską inagurację w Polsce - o tydzień wyprzedziliśmy inaugurację zawodowej gali >>>, ale przecież nie od dziś wiadomo, że boks olimpijski jest zawsze pierwszy! Kibiców zapraszamy przed ekrany na kanał BOKSER.ORG zachęcamy do udostępniania TUTAJ >>>

Inauguracja nowego roku Międzynarodowy Turniej Bokserski o puchar Burmistrza Boguchwały -Niechobrz

<< Powrót na stronę główną <<