WKRÓTCE RUSZĄ ROZMOWY W SPRAWIE WALKI KHAN vs BROOK

Redakcja, iFL

2021-01-05

Odgrzewane kotlety? Eddie Hearn wciąż widzi potencjał w tym zestawieniu i wkrótce zamierza podjąć negocjacje w sprawie organizacji walki Amira Khana (34-5, 21 KO) z Kellem Brookiem (39-3, 27 KO).

Obaj przegrywali ostatnio ze znakomitym Terencem Crawfordem, choć Khan zdążył jeszcze odbudować się wygraną nad niezłym, za to dużo mniejszym Billym Dibem. W roku 2020 w ogóle nie zaboksował, natomiast Brook po odprawieniu przeciętnego rywala w połowie listopada dostał lanie od wspomnianego Crawforda.

Rodacy nie przepadają za sobą i o ich ewentualnym starciu spekulowano od dekady. Na pewno były lepsze momenty na organizację ich walki, lecz wciąż powinno to zainteresować Brytyjczyków.

- Kiedyś można było wyciągnąć z tej walki bardzo duże pieniądze, lecz wtedy nie chciał jej Khan. Dziś wygenerujemy z niej dużo mniejsze pieniądze, wciąż jednak będzie to dobry pojedynek. Khan powiedział mi, że chętnie porozmawia o tym kiedy tylko wróci z Dubaju - stwierdził współpracujący na różnych etapach karier z jednym i drugim Hearn.