WSZYSTKO O WALCE SZEREMETA-GOŁOWKIN: GDZIE, JAK I O KTÓREJ OBEJRZEĆ!

Redakcja, Informacja własna

2020-12-18

Wszystko co powinniście wiedzieć o dzisiejszej walce Kamila Szeremety (21-0, 5 KO) z legendą wagi średniej, Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO). Jak, gdzie i o której obejrzeć pojedynek - zapraszamy!

Gala z Hollywood do obejrzenia wyłącznie na platformie DAZN. Cena za miesiąc subskrypcji wynosi zaledwie 7,99 zł. Link do szybkiej i łatwej rejestracji zamieszczamy pod linkiem poniżej.

W stawce potyczki będzie należący do Kazacha tytuł mistrza świata wagi średniej federacji IBF. To historyczna walka, bo jeśli wygra, obroni skutecznie tytuł mistrzowski w wadze średniej po raz dwudziesty pierwszy i na zawsze zapisze się na kartach boksu zawodowego. Póki co dzierży pierwsze miejsce ex aequo z Bernardem Hopkinsem (po 20 udanych obron).

TU KUPISZ DOSTĘP DO DAZN NA WALKĘ SZEREMETA vs GOŁOWKIN ZA 7,99 MIESIĘCZNIE >>>

Na pewno nie będzie taryfy ulgowej, bo w kuluarach mówi się, że jeśli bombardier z Karagandy liczy na dopełnienie trylogii z Canelo, musi efektownie rozprawić się z Polakiem. - Ale my jesteśmy nastawieni na najlepszą wersję Gołowkina - mówi świadomy rangi tej walki pięściarz z Białegostoku, do niedawna mistrz Europy w tym limicie.

Transmisja rozpocznie się o godzinie 23:00. Walka Gołowkin vs Szeremeta odbędzie się pomiędzy 2:00 a 2:30, ale musicie być przygotowani już o 2:00! Wszystko z polskim komentarzem - po raz pierwszy na antenie DAZN. A pamiętajcie, że w sobotnią noc na DAZN transmisja z walki Saula Alvareza (53-1-2, 36 KO) z Callumem Smithem (27-0, 19 KO).