GOŁOWKIN vs SZEREMETA: WYPOWIEDZI Z KONFERENCJI PRASOWEJ

Redakcja, DAZN, Matchroom

2020-12-16

Już w najbliższy piątek, 18 grudnia w Hollywood mistrz świata IBF wagi średniej Giennadij Gołowkin (40-1-1, 35 KO) zmierzy się z Kamilem Szeremetą (21-0, 5 KO). Oto wypowiedzi obu zawodników z dzisiejszej, krótkiej (zapewne z uwagi na pandemiczne obostrzenia) konferencji prasowej.

TRENER GIENNADIJA GOŁOWKINA WYMIENIA ATUTY KAMILA SZEREMETY >>>

Szeremeta: nie obchodzi mnie, co inni myślą o formie Gołowkina. My nastawialiśmy się na jego najlepszą wersję. Moja wygrana będzie jednym z największych tryumfów nie tylko w polskim boksie, ale w całym polskim sporcie. Tego właśnie chcę dokonać. Po to ciężko trenowałem, by zaszokować cały świat. Ale teraz nie chcę za dużo mówić, chcę przemówić swoim występem w ringu.

Gołowkin: chcę podziękować ekipie Szeremety za udział w tej walce. Jestem bardzo dumny z tego, że zbliżam się do rekordu obron tytułu w wadze średniej. Tylko jedno zwycięstwo mnie od tego dzieli. Osiągnęliśmy najwyższą formę pracując z Johnathonem Banksem podczas świetnego obozu. Zobaczycie w piątek najlepszą wersję Gołowkina. Wierzę, że będzie to ''big drama show'' (słynne określenie walk Gołowkina - przyp.red.).

Przypomnijmy, że piątkową walkę Gołowkin vs Szeremeta (z polskim komentarzem Jana Cioska i Alberta Sosnowskiego) i sobotnie starcie Canelo vs Smith będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie DAZN - dostęp za 7,99 zł.