MIKE TYSON: CHCĘ BOKSOWAĆ CO DWA MIESIĄCE!

Redakcja, Independent

2020-11-30

Mike Tyson poczuł wiatr w żagle i na pewno nie skończy na walce z Royem Jonesem Jr. Mało tego, zamierza podkręcić tempo i startować regularnie.

54-letni były mistrz wszechwag odbudował formę i przy okazji weekendowego startu ważył zaledwie 99,8 kilograma. Ale to mają być wciąż "pokazówki", a nie oficjalne walki. "Żelazny Mike" zamierza startować regularnie co drugi miesiąc, czyli sześć walk rocznie. To ambitny plan na przyszły rok.

- Moje ciało znów ma się znakomicie i zamierzam trochę się jeszcze pobić. Na pewno mogę zbudować jeszcze lepszą formę i jeszcze lepiej zawalczyć niż teraz. Zapewniam was, że w kolejnej walce będę lepszy. I bardzo chciałbym boksować co dwa miesiące - nie ukrywa Tyson.

Kto mógłby być jego przeciwnikiem, tak by znów rozniecić ogromne zainteresowanie? Od razu na myśl przychodzi wielki rywal, jeszcze starszy Evander Holyfield. Problem w tym, że były i jedyny w historii czterokrotny mistrz świata wagi ciężkiej chciałby za taki występ... 25 milionów dolarów. Tyson za sobotni występ miał gwarantowaną sumę 10 milionów dolarów.