WHYTE, HAYE, FRAMPTON: DUBOIS SIĘ PODDAŁ, TO NIE W NASZYM STYLU

Redakcja, Social Media, BT Sport

2020-11-29

W starciu dwóch pokoleń wagi ciężkiej brytyjskiego boksu 23-letni Daniel Dubois (15-1, 14 KO) poniósł wczoraj dotkliwą porażkę z 35-letnim Joe Joyce'em (12-0, 11 KO), przegrywając przez nokaut w dziesiątej rundzie, gdy kolejny lewy prosty Joyce'a trafił w zamknięte i zapuchnięte oko. Daniel przyklęknął i został wyliczony, co nie spotkało się z pozytywnym przyjęciem części środowiska.

JOYCE PRZEŁAMAŁ DUBOIS I ZOSTAŁ MISTRZEM EUROPY WAGI CIĘŻKIEJ >>>

- Oni nie mają teraz nic do powiedzenia. Gość się poddał niemal w połowie drogi. On i jego obóz gadali, że chcą walki ze mną i że mnie znokautują. Ja się nigdy nie poddaję, jestem prawdziwym wojownikiem. Jeżeli przegrywam, to przez prawdziwy nokaut. A te tchórze mają czelność o mnie gadać. Pieprzony Frank ''Rybie Oczy'' Warren i pieprzony Daniel Dubois - stwierdził Dillian Whyte (27-2, 18 KO).

- Byłem bardzo niezadowolony ze sposobu, w jaki on przyklęknął. Ja wolałbym zostać naprawdę znokautowany, wolałbym, żeby ktoś mi ''zgasił światło'' - powiedział były mistrz świata wagi ciężkiej David Haye.

- Myślę, że Dubois się poddał, muszę być tutaj brutalnie szczery. Jego oko było zamknięte, ale ja wolałbym zostać wyniesiony z ringu. Nie klęknąłbym - tako rzekł były mistrz świata wagi super koguciej i piórkowej, wciąż aktywny Carl Frampton (28-2, 16 KO).