DANA WHITE: BOB ARUM TO KAWAŁ PIEPRZONEGO GNOJA

Redakcja, Boxingscene

2020-11-18

Promotor mistrza świata WBO wagi półśredniej Terence'a Crawforda (37-0, 28 KO), Bob Arum stwierdził trzy dni temu, że stracił na walkach Amerykanina fortunę i że nie ma zamiaru wciąż dopłacać do kariery najlepszego obecnie zawodnika grupy Top Rank. Te słowa wywołały kilka reakcji, ale żadna nie może się równać z furią Dany White'a, szefa UFC.

BOB ARUM: STRACIŁEM NA WALKACH CRAWFORDA FORTUNĘ >>>

- Wyobrażacie sobie, co by się stało, gdybym powiedział to, co on powiedział? Czy to jakiś pieprzony żart? Zostałbym zamordowany za taką gadkę. Jesteś promotorem, masz promować, to twój pieprzony problem, nie Crawforda. On nie ma się zajmować tym, jak zarobisz na nim pieniądze. Podpisałeś z nim kontrakt. Ja mam w swojej organizacji ogromny skład zawodników, największy w historii UFC. I zawodnicy nie interesują się tym, czy mam im z czego zapłacić. To mój pieprzony problem - powiedział White.

HEARN ZAMIERZA POWALCZYĆ O TERENCE'A CRAWFORDA >>>

- Wyobraźcie sobie, że mówię: ''za te pieniądze, które mam zapłacić Conorowi McGregorowi, mógłbym zbudować dom w Beverly Hills''... Zamknij mordę Arum, ty cholerna łajzo. Zapłać swojemu zawodnikowi tyle, ile jesteś mu winien, rób swoją robotę. Bob Arum to kawał pieprzonego gnoja - dodał Amerykanin, którego bokserski projekt (Zuffa Boxing) miał zadebiutować w grudniu w Las Vegas, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany i nie wiadomo na razie, jaki będzie kolejny ruch White'a na tym polu.