POWIETKIN ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM, REWANŻ W WHYTE'EM PRZEŁOŻONY

Redakcja, Matchroom

2020-11-03

Planowany na 21 listopada rewanż Dilliana Whyte'a (27-2, 18 KO) z Aleksandrem Powietkinem (36-2-1, 25 KO) będzie musiał zostać przełożony. Jak poinformował promotor Whyte'a i organizator rewanżu - szef grupy Matchroom Eddie Hearn - w organizmie Rosjanina wykryto koronawirusa.

BRAT DILLIANA WHYTE'A O JEGO REWANŻU Z POWIETKINEM >>>

Powietkin znajduje się w tej chwili w szpitalu, nie mamy jeszcze wieści, jak poważny jest jego stan. Znamy natomiast nowy termin rewanżu - na razie wstępny. Według Hearna do walki ma dojść 30 stycznia przyszłego roku. Prawdopodobnie jeszcze dziś poznamy losy planowanej na 21 listopada gali, podczas której mieli wystąpić - oprócz wspomnianych bohaterów walki wieczoru - m.in. Chris Billam-Smith, Conor Benn i Alen Babić.

Przypomnijmy na koniec, że w pierwszej, sierpniowej walce Powietkina z Whyte'em, Rosjanin leżał dwukrotnie na deskach w czwartej rundzie, ale pozbierał się i w piątej znokautował Brytyjczyka jednym z najlepszych ciosów w wadze ciężkiej ostatnich lat - kunsztownie przygotowanym, piekielnym lewym podbródkowym.