AWANTURA W SIECI PO GEJOWSKIM ŚLUBIE BRATA TONY'EGO BELLEW

Redakcja, Instagram

2020-09-18

Były mistrz świata wagi cruiser, Tony Bellew został zaatakowany w mediach społecznościowych po tym, jak zamieścił zdjęcia ze ślubu swojego brata Liama z jego partnerem. Bokser zaprezentował się wraz z żoną w tęczowych barwach społeczności LGBT, co wywołało niechęć części komentujących.

- Bóg stworzył Adama i Ewę, nie Liama i Steve'a - oto treść jednego z wpisów. Pojawiły się również nawoływania do bojkotu pięściarza.

- Mój brat jest szczęśliwy i nie robi nikomu krzywdy - napisał Brytyjczyk w odpowiedzi na jeden z ataków, a innego ''hejtera'' potraktował w bardziej dosadny sposób. 

- Pamiętaj, że nie prosiłem nikogo o śledzenie mnie ani o pisanie komentarzy, więc się odpierdol - stwierdził ''Bombardier'' z Liverpoolu.

Co ciekawe, Bellew i jego żona Rachael byli w przeszłości oskarżani o homofobię. I o ile zdjęcie boksera na tle homofobicznego napisu można jeszcze było uznać ze kiepski żart lub nieporozumienie, to już zachowanie żony po walce męża z Aleksandrem Usykiem w 2018 roku trudno usprawiedliwić. Wyzywała ona wtedy ochroniarzy od ''jebanych pedałów''.

Zamieszanie po zdjęciach Bellew wciąż się tli, tymczasem gratulacje zdążyli złożyć pięściarzowi i jego bratu ludzie z bokserskiego środowiska, m.in. Enzo Maccarinelli, Dillian Whyte i David Coldwell.