PARKER WRÓCI W PAŹDZIERNIKU NA GALI MATCHROOM W NOWEJ ZELANDII?

2020-08-12, Redakcja, IFL TV

Eddie Hearn ujawnił, że pracuje nad zorganizowaniem pierwszej gali grupy Matchroom w Nowej Zelandii. Ta impreza miałaby się odbyć w październiku, a jednym z jej uczestników - i zapewne główną gwiazdą - miałby być były mistrz świata wagi ciężkiej Joseph Parker (27-2, 21 KO), nowozelandzki bokser o samoańskich korzeniach.

- Parker ma walczyć w Nowej Zelandii w październiku, planujemy to z promotorem Parkera Davidem Higginsem.  Mocno pracujemy nad tą galę, Joseph ma na niej stoczyć wspaniałą walkę. Dopinamy szczegóły - powiedział Hearn.

Przypomnijmy, że w lipcu odżył temat walki Parkera z jego rodakiem, Juniorem Fa (19-0, 11 KO). Panowie mają porachunki jeszcze z czasów amatorskich (walczyli cztery razy, dwa razy wygrał Parker, a dwa razy Fa). Mówiło się również o możliwych walkach Parkera z Australijczykami: Lucasem Browne'em (29-2, 25 KO) i Demseyem McKeanem (18-0, 12 KO).

Przypomnijmy, że w swoim ostatnim dotychczas występie Parker pokonał w lutym przed czasem dobrego znajomego polskich kibiców, dawnego rywala Nikodema Jeżewskiego i Siergieja Werwejki: Shawndella Wintersa. 

<< Powrót na stronę główną <<