JEST POROZUMIENIE - CAMPBELL vs GARCIA W DRUGIEJ POŁOWIE LISTOPADA

2020-08-12, Redakcja, The Athletic

Obozy Luke'a Campbella (20-3, 16 KO) i Ryana Garcii (20-0, 17 KO) doszły do porozumienia w sprawie listopadowej walki na antenie platformy streamingowej DAZN. W stawce będzie pas WBC wagi lekkiej w wersji tymczasowej, ale również gwarancja walki z nowym mistrzem, Devinem Haneyem (24-0, 15 KO).

Tak oto ominięto przetarg. Pojedynek odbędzie się w drugiej połowie listopada, wciąż jednak nie wiadomo, czy w Wielkiej Brytanii, czy USA? Ale strony zgodziły się na obie wersje i teraz trwa liczenie ewentualnych zysków oraz szukanie lepszej opcji. Podobno w ciągu tygodnia ma zostać ogłoszona lokalizacja walki.

Promujący Anglika Eddie Hearn ma nadzieję, że ta potyczka doczeka się już pełnych trybun i kibiców, którzy dołożą kolejne funty i dolary do tego projektu.

- Finalizujemy umowę i mamy nadzieję, że kibice będą częścią tej walki. Z mojej strony chciałbym zrobić tę walkę w O2 Arena w Londynie. Ten najbliższy tydzień wykorzystamy do dopięcia wszystkich szczegółów - mówi szef grupy Matchroom.

- Osiągnęliśmy wstępne porozumienie, a federacja dała nam dodatkowy tydzień na sfinalizowanie kontraktu. Tak więc w ciągu tygodnia powinniśmy wszystko zakończyć - dodał Eric Gomez, prezydent stajni Golden Boy Promotions.

<< Powrót na stronę główną <<