WRZESIŃSKI DLA BOKSER.ORG: CHCĘ OSIĄGNĄĆ CEL - MISTRZOSTWO EUROPY

Cezary Kolasa, Nagranie własne

2020-05-01

Specjalnie dla Was 30 minut rozmowy z Damianem Wrzesińskim (19-1-2, 5 KO), zawodnikiem grupy Tymex Boxing Promotions, międzynarodowym mistrzem Polski wagi lekkiej. Z Damianem porozmawialiśmy o jego celach, karierze, początkach w boksie, kosztach przygotowań, akcjach w mediach społecznościowych, promocji swoich walk, potencjalnych starciach z Polakami. 

Damian nie boi się wyzwań, walczył kilkakrotnie z polskimi pięściarzami, nie tylko na galach swojego promotora, a teraz jest na dobrej drodze, by dostawać jeszcze większe walki. Pojedynek z Sergio Puente (28-10, 12 KO) pokazał, że w Damianie drzemie potencjał i pięściarz ma nadzieję, że po pandemii koronawirusa jego kariera jeszcze bardziej się rozwinie.

Wrzesiński wraz z żoną Natalią chętnie pomagają charytatywnie, włączają się w piękne akcje społeczne, o których kilkakrotnie pisaliśmy na naszym portalu. Oboje dbają także, by promować w mediach społecznościowych pojedynki Damiana, otwierać się na kibiców boksu, zapoznawać ich z postacią Damiana. Sam pięściarz zdaje sobie sprawę, że w karierze sportowca jest to bardzo potrzebne - nie wszystko powiem zależy od promotora oraz postawy zawodnika w ringu. Wrzesiński dla wielu bokserów może być przykładem na to, jak w ciekawy i odpowiedni sposób promować swoje walki oraz własną osobę, łącząc to wszystko z dobrymi występami w ringu.