CHARLO MOŻE SPOTKAĆ SIĘ Z EUBANKIEM: DOSTANIE 3x TYLE ZA ANDRADE'A

Redakcja, FightHub

2020-03-26

Demetrius Andrade (28-0, 17 KO) czeka na wielkie walki za wielkie pieniądze. A promujący go Eddie Hearn namawia na takie starcie Jermalla Charlo (30-0, 22 KO).

Andrade piastuje pas WBO wagi średniej. Wisi nad nim obowiązkowa obrona z Liamem Williamsem (22-2-1, 17 KO), challengerem narzucanym przez federację. Organizatora tego pojedynku wyłoni prawdopodobnie przetarg, bo rywalizujący między sobą Hearn i Frank Warren mają na to sporą chrapkę. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Andrade na początku roku przedłużył współpracę z Hearnem o kolejne cztery występy. A ten zobowiązał się doprowadzić go do wielkich walk. I taką byłoby ewentualne starcie z Charlo, mistrzem WBC.

- Oferujemy Charlo jedną walkę na antenie DAZN i to byłoby spotkanie właśnie z Andrade'em. Zarobiłby duże pieniądze, miałby szansę zdobyć drugi pas i wciąż pozostałby w kręgu potencjalnych przeciwników dla Canelo. Mógłby pozostać z nami i dalej walczyć na antenie DAZN, ale mógłby również powrócić na gale z cyklu PBC - tłumaczy szef grupy Matchroom.

- Słyszę, że Charlo ma skrzyżować rękawice z Chrisem Eubankiem Jr. To gówniana walka. Możemy zapłacić Charlo trzy razy tyle za potyczkę z Andrade'em - zakończył Hearn.