LUIS ORTIZ NACISKA ANDY'EGO RUIZA NA WALKĘ: ZRÓBMY TO!

2020-03-25, Elisinio Castillo, BoxingScene

Luis Ortiz (31-2, 26 KO) podłapał pomysł o walce z Andym Ruizem Jr (33-2, 22 KO) i nawołuje Meksykanina do podjęcia rękawicy.

"Niszczyciel" przede wszystkim szuka nowego trenera. Potem miał stoczyć w sierpniu nieco luźniejszą walkę, by pod koniec roku skrzyżować rękawice z kimś mocnym. W kuluarach pojawiało się nazwisko Kubańczyka.

- Miałem wrócić w lipcu, jednak w związku z koronawirusem ta walka może się opóźnić. Cały czas pozostaję na sali, ale trenuję tak powiedzmy na 50%. Jestem zdeterminowany, by kontynuować karierę i chcę walk z takimi zawodnikami jak Andy Ruiz, Adam Kownacki, Aleksander Powietkin czy Dillian Whyte. Oni wszyscy chcą walczyć o mistrzostwo świata, lecz najpierw powinni spotkać się ze mną. Chętnie ich przetestuję - mówi "King Kong".

- Po co Ruizowi walka na przetarcie? Bokser potrzebuje przecież rywala, który pozwoli nieco podnieść swoje akcje. Ja zawsze wolałem mierzyć się z kimś znanym, a nie zawodnikiem, który nie ma ze mną szans. Apeluję więc do Ruiza, walczmy już teraz, zróbmy to - dodał Ortiz.

<< Powrót na stronę główną <<