TEDDY ATLAS: ADRIEN BRONER POTRZEBUJE POMOCY

2020-03-24, Redakcja, The Fight

Słynny trener Teddy Atlas twierdzi, że byłemu mistrzowi świata czterech kategorii, Adrienowi Bronerowi (33-4-1, 24 KO) jest potrzebna pomoc. Bokser nie walczy od czternastu miesięcy, za to wciąż wchodzi w konflikty z prawem. Dziesięć dni temu został aresztowany w Miami pod zarzutem prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.

BRONER ZNÓW ARESZTOWANY, BRAT SHIELDS PRZYZNAŁ SIĘ DO WINY >>>

- Nie chcę nikogo wyśmiewać. To smutne, ten dzieciak potrzebuje pomocy. Pochodzę z miejsca, w którym musiałem się nauczyć brać za siebie odpowiedzialność. Zrobiłem w życiu wiele błędów, ale poprawiłem się. Nie powinno się Bronera chronić. Ludzie wokół niego są w pewnym sensie odpowiedzialni za sytuację. Robili z nim pieniądze i może muszą teraz podjąć decyzje... Jeżeli zawodnik robi coś źle w ringu, to trzeba mu to powiedzieć. A poza ringiem? - powiedział Atlas, który w młodości był wielokrotnie aresztowany i siedział w więzieniu za rozbój.

- Oni tolerują nieznośne zachowanie Bronera. Czas powiedzieć stop (...) Trzeba Bronerowi pomóc. On niszczy samego siebie. To nie pierwszy raz, gdy utalentowany człowiek to robi. Zawsze jest to bardzo przykre - dodał charyzmatyczny trener.

<< Powrót na stronę główną <<