CHISORA: POMSZCZĘ BELLEW - USYK: CZEKAM NA PRAWDZIWY TEST

Redakcja, Informacja prasowa

2020-03-12

- Pomszczę mojego kumpla, nadchodzi wojna - mówi Dereck Chisora (32-9, 23 KO). - Spodziewam się mocnego i prawdziwego testu - odpowiada Aleksander Usyk (17-0, 13 KO). Walka już 23 maja w Londynie.

- Mój rywal jest silny fizycznie, twardy i potrafi przyjąć cios. Pamiętam jak będąc amatorem oglądałem jego walkę z Witalijem Kliczką, a teraz sam się z nim zmierzę. Ale pracuję bardzo ciężko, by dać kibicom spektakularne widowisko - dodał Ukrainiec, który w przeszłości pozbierał wszystkie cztery pasy kategorii cruiser.

- Jemu wydaje się, że wytrzyma ciosy również od dużych chłopców, ale pokażę mu tę różnicę. On poczuje co to znaczy przyjąć uderzenie od prawdziwego ciężkiego. Odeślę go do kategorii cruiser, a przy okazji pomszczę mojego kupla Tony'ego Bellew. On będzie dużo tańczył i nie można znaleźć sparingpartnera takiego jak on. To może być najtrudniejszy przeciwnik z jakim kiedykolwiek boksowałem, bo świetnie potrafi unikać ciosów. Żeby więc go trafić będę wydłużał serie i jeśli przestrzelę nawet czterema ciosami, to piątym go już dosięgnę - zapowiada z kolei były mistrz Europy wagi ciężkiej.