KELL BROOK: JEŚLI CRAWFORD SZUKA RYWALA, MOŻEMY WALCZYĆ

Redakcja, FightHype

2020-03-11

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że wielki Floyd Mayweather Jr wskazał Terence'a Crawforda (36-0, 27 KO) jako najlepszego obecnie pięściarza świata bez podziału na kategorie. Ale Crawford ma problem z rywalami odpowiedniej klasy. Dlatego na ochotnika zgłasza się teraz były champion IBF wagi półśredniej, Kell Brook (39-2, 27 KO).

- On nie ma partnera do tańca, ale ja chętnie to zrobię. Jestem w lepszej formie fizycznej oraz mentalnej niż byłem przed starciem z Errolem Spence'em. To obecnie numer jeden wagi półśredniej. Chcę walk z najlepszymi, jak Pacquiao, Thurman czy właśnie Crawford. Mierzyłem się już z takimi zawodnikami jak Spence Jr i Gołowkin, a niektórymi zwycięstwami udowodniłem, że należę do elity. Zresztą tylko ja wiem co działo się wtedy podczas przygotowań, gdy przegrywałem z Gołowkinem i Spence'em. Ja wtedy wychodziłem do ringu będąc przygotowanym na 50% swoich realnych możliwości - przekonuje Anglik.

- Chcę dawać kibicom walki o jakie mnie proszą. Kiedyś chcieli walki ze Spence'em, dziś chcą Crawforda. Dlatego jeśli Crawford szuka partnera do tańca, to ja z nim chętnie zatańczę - dodał Brook.

MAYWEATHER JR: TERENCE CRAWFORD TO NUMEREM JEDEN RANKINGU P4P >>>

Brook wrócił na ring po dłuższej przerwie 8 lutego i na ringu w swoim Sheffield znokautował w siódmej rundzie Marka DeLucę (24-2, 13 KO).