WALKA OTWARCIA 'BITKI WARSZAWSKIEJ'

Redakcja, Informacja prasowa

2020-03-05

Grupa MB Promotions dodała kolejny pojedynek do rozpiski gali MB Boxing Night 7: "Bitka Warszawska". Już 4 kwietnia w hali OSiR Bemowo w walce otwarcie dojdzie do konfrontacji Tomasza Nowickiego (4-0, 2 KO) z Bartoszem Głowackim (4-1, 3 KO). Walka kategorii junior średniej została zakontraktowana na dystansie sześciu rund.

Nowicki przygodę ze sportami walki rozpoczął w wieku 22 lat i rozpoczął ją... w Norwegii. Po powrocie do kraju znalazł swoje miejsce w Szamotułach i tam poprawia swoje umiejętności. Oborniczanin po raz pierwszy do zawodowego ringu wszedł w zeszłym roku, który okazał się dla niego niezwykle owocny. W 2019 wygrał wszystkie cztery walki i jest na najlepszej drodze do coraz większych wyzwań. Występ na MB Boxing Night 7 będzie dla niego ogromną szansą, aby zaprezentować umiejętności znacznie szerszej publiczności.

O zachowanie wolnego od porażek rekordu nie będzie jednak łatwo. Po drugiej stronie ringu zamelduje się Bartosz Głowacki. 28-latek ma już za sobą sześć lat występów zarówno amatorskich, jak i zawodowych. Do tej pory zanotował pięć profesjonalnych walk - czterokrotnie wygrywał i raz musiał uznać wyższość rywala.

Starcie na gali MB Boxing Night 7 otworzy rywalizację bokserską 4 kwietnia w hali OSiR Bemowo. I być może dla jednego z bohaterów pierwszej walki okaże się przepustką do ciekawych propozycji w niedalekiej przyszłości.

Walka kategorii junior średniej została zakontraktowana na dystansie sześciu rund.

W walce wieczoru "Bitki Warszawskiej" dojdzie do starcia, które mieliśmy obejrzeć podczas ostatniej edycji MB Boxing Night. Do ringu powróci głodny kolejnego występu i wielkich sukcesów Robert Parzęczewski, który zmierzy się z doświadczonym i groźnym Ryanem Fordem. Pierwsza walka nie doszła do skutku ze względu na problemy zdrowotne pięściarza z Częstochowy. Kilka miesięcy wyczekiwań tylko dodatkowo motywuje obu bohaterów starcia do prawdziwej, ringowej wojny.

BILETY DOSTĘPNE TUTAJ >>>

Aktualna karta walk MB Boxing Night 7:
Robert Parzęczewski (24-1, 16 KO) vs Ryan Ford (17-6, 12 KO)
Kamil Łaszczyk (27-0, 9 KO) vs Diego Alberto Ruiz (21-3, 10 KO)
Łukasz Wierzbicki (18-1, 7 KO) vs TBA
Tomasz Nowicki (4-0, 2 KO) vs Bartosz Głowacki (4-1, 3 KO)