SZPILKA-RADCZENKO I CZERKASZYN-SOLIMAN: RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW

Redakcja, Informacja prasowa

2020-02-06

Przed nami jubileuszowa, 10. gala Knockout Boxing Night. Już 7 marca w Hali Sportowej w Łomży czeka nas wielkie pięściarskie święto. Artur Szpilka wraca do ringu - tym razem w niższej kategorii. Popularny "Szpila" zmierzy się z pochodzącym z Ukrainy Siergiejem Radczenką.

Artur Szpilka wraca do ringu po szybkim nokaucie na Fabio Tuiachu i zapowiada podbój dywizji junior ciężkiej. Ewentualne zwycięstwo z Radczenką ma być początkiem drogi po tytuł mistrza świata. Radczenko  trzykrotnie boksował na polskich ringach. Ukrainiec stoczył emocjonujący pojedynek z Krzysztofem Głowackim, posyłając byłego mistrza świata na deski, był o krok od zakończenia kariery Adamowi Balskiemu oraz dał osie wyrównanych rund pretendentowi do pasa WBC, Michałowi Cieślakowi.

W drugiej walce wieczoru zobaczymy ulubieńca publiczności - Fiodora Czerkaszyna, który zmierzy się z byłym mistrzem świata federacji IBF w wadze średniej - Samem Solimanem. Australijczyk to bardzo twardy zawodnik, który walczył już z czołówką dywizji i z pewnością da zawodnikowi grupy Knockout Promotions cenną lekcję.

Na widzów w Łomży będą czekać cztery dodatkowe pojedynki boksu zawodowego, a wśród nich walka jednego z największych prospektów młodego pokolenia pięściarzy w Polsce - Kamila Bednarka, którego sprawdzi Białorusin Iwan Muraszkin oraz utalentowanego ulubieńca ostrołęckiej publiczności - Przemysława Zyśka. "Wisienką na torcie" będzie powrót na ringowe deski najlepszego polskiego pięściarza wagi półciężkiej - Pawła Stępnia.

Main Event:
Artur Szpilka (23-4, 16 KO) vs Sergiej Radczenko (7-5, 2 KO)
Fiodor Czerkaszyn (15-0, 10 KO) vs Sam Soliman (46-14-1, 19 KO)

TU KUPISZ BILETY NA GALĘ W ŁOMŻY >>>

Karta Główna:
Paweł Stępień (12-0-1, 11 KO) vs TBA
Przemysław Zyśk (11-0, 4 KO) vs TBA
Kamil Bednarek (2-0, 1 KO) vs Iwan Muraszkin (5-5-1, 2 KO)