PAWEŁ STĘPIEŃ I PRZEMYSŁAW ZYŚK WYSTĄPIĄ 7 MARCA NA GALI W ŁOMŻY

Redakcja, KnockOut Promotions + Informacja własna

2020-02-03

Jeden z najciekawszych polskich zawodników ostatnich lat, rywalizujący w wadze półciężkiej Paweł Stępień (12-0-1, 11 KO) powróci do ringu 7 marca w Łomży. Na tej samej gali zobaczymy również w akcji Przemysława Zyśka (11-0, 4 KO). Nazwiska rywali nie zostały jeszcze przedstawione.

Przypomnijmy, że w lipcu zeszłego roku Stępień zremisował w swojej ostatniej dotychczas walce z Markiem Matyją. Werdykt uznano za kontrowersyjny i w październiku miało dojść do rewanżu, przeszkodziła w tym jednak kontuzja Pawła, który miał nota bene okazję sparować w zeszłym roku z mistrzem świata Arturem Beterbijewem. Rywalizujący w wadze junior średniej Przemysław Zyśk, zwany również ''Ostrołęckim Taranem'', walczył natomiast ostatnio w listopadzie, nokautując Denisa Kriegera.

Przypomnijmy, że w walce wieczoru gali w Łomży Artur Szpilka (23-4, 16 KO) zadebiutuje w wadze cruiser, krzyżując rękawice z Siergiejem Radczenką (7-5, 2 KO). Zobaczymy również m.in. nie mniej ciekawie się zapowiadające walki Fiodor Czerkaszyn vs Sam Soliman i Kamil Bednarek vs Iwan Muraszkin.