'SUGAR' HILL: TO NIE ŻARTY, CHCEMY ZNOKAUTOWAĆ WILDERA

2020-01-14, Redakcja, Fino Boxing

- Mogę potwierdzić to, co mówi Tyson. Chcemy wygrać ten pojedynek przez nokaut - wtóruje swojemu zawodnikowi Javan "Sugar" Hill, nowy trener Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO).

Panowie mieli okazję wspólnie pracować przez moment dekadę temu, choć numerem jeden jeśli chodzi o wskazówki był wtedy Emanuel Steward. - Dokończę to, co rozpoczął Emanuel. Tyson wierzy w siebie bardzo mocno, a ja wierzę w niego. Solą boksu są nokauty, szczególnie w wadze ciężkiej. To właśnie najlepiej się sprzedaje - kontynuował Hill.

- Mamy bliskie relacje. Członkiem ekipy jest Andy Lee, kuzyn Tysona, który przecież kiedyś trenował i mieszkał razem ze mną i Emanuelem Stewardem. Andy'ego traktuję jak brata, więc i Tysona traktuję teraz jak rodzinę. Chcę, by poboksował trochę z Wilderem i złapał go na mocny cios. Naprawdę każdego można zranić i znokautować. Wywodzę się spod ręki Emanuela Stewarda i nam zawsze zależało na tym, by nasi zawodnicy wygrywali przed czasem. To o czym mówimy nie jest wcale żartem, nastawiamy się na nokaut.

Przypomnijmy, że do rewanżu Fury'ego z Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO) dojdzie 22 lutego w Las Vegas.

<< Powrót na stronę główną <<